Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 5

  • 96 154
  • 737
  •   1
Отговори
# 180
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Има изменения за ЗЕТ ли? В смисъл кое е станало безплатно?

# 181
  • Мнения: 19 689
Фондът покрива някакви пари за ЗЕТ. Ако не се лъжа, 500 лева.

# 182
  • Мнения: 1 278
Nikolaja, и аз съм в твоята ситуация, но не съм прочела или чула  ЦАР да финансира ЗЕТ от минал опит. Промените са в сила от тази година. Но пък моят опит беше самофинасиран, дано да съм пропуснала нещо за другите.
Би ли позвънила отново в клиниката, за да внесеш яснота по повдигнатия въпрос, защото съм сигурна, че събуди дискусия. Simple Smile

# 183
  • Мнения: X
И аз мисля, че промените и финансирането на ЗЕТ ще са за тепърва получените заповеди по новите правила.

# 184
  • Варна
  • Мнения: 703
Изрично питах док дали не трябва да чакам следващата си заповед и той каза Не! Може би са останали пари от заповедта ми и неуспеха,,,,
Сега видях, че в темата за ЦАР пише, че в средата на февруари ще има вече сключени договори с клиниките и ми става ясно защо е казал така Simple Smile
ИЗВОДА, КОЙТО СИ ПРАВЯ е: ако сте правили опит мин година по фонда и по фонда сте замръзвали сега може да направите ЗЕТ по тази заповед.
Дано не съм сбъркала нещо Sad
И моето чудене пак си стои,,,,,,,,,, Sad

# 185
  • Мнения: 1 278
Съмнявам се... и да останат, не биха имали право да ги използват за това сега.
С моя първи опит (по ЦАР) бяха усвоили  почти всичко, самофинансираният с  по-лека стимулация (според резултата от предишния опит и отговора на стимулацията) излезе  по-евтино. Но всъщност извършване само на трансфер би трябвало да е малък разход на общия фон. Ще се възползваме вбъдеще евентуално.

# 186
  • Мнения: 1 258
Здравейте, момичета!

Включвам се с информация за прогестеронови инжекции "Пролутекс".
Тази сутрин се обадих в аптека Промахон, линка на която беше дала Кристи.
Говорих с много отзивчиво момиче, имат инжекциите, струват 42.20 евро, седем ампули. Доставката струва около 5-6 лева и ще ги получа до 2-3 дни.
Искат снимка на рецептата която да им се изпрати по Вайбър или Месинджър, заедно с адрес и данни на получателя.

Както обещах,  споделих, дано да е от полза на други момичета. Blush

Cristi, още веднъж ти благодаря за линка. Hug

# 187
  • София
  • Мнения: 7 645
Andji_1 - сууупер, мерси, аз така и не звъннах, то аз и в момента нищо не правя.
Много бих била благодарна като ги почнеш да казваш какво се случва, особено ако изследваш прогестерона.
Пожелавам ти един висок прогестерон Purple Heart

# 188
  • Мнения: 1 258
Мерси, Brayda,
Аз със сигурност ще си следя прогестерона,  и непременно ще споделя какво се случва.
Дай Боже всичко да е наред, другия месец ще стартирам ЗЕТ.

# 189
  • София
  • Мнения: 7 645
Супер, дано този път всичко да е на ред.

# 190
  • Мнения: 19 689
Много се радвам, че сте се разбрали Simple Smile Успех!

# 191
  • Мнения: 202
Привет девойки,да попитам нещо!Понеже не успях да стигна до пресен трансфер заради хиперстимулация и сега пристъпихме към ЗЕТ.В деня на трансфера си бяхме приготвили някаква сума пари,но бяхме неприятно изненадани,че трябва да заплатим пълната сума защото  се води,че сме направили опита въпреки хиперстимулацията.Фонда бил си прибирал парите в такъв случай и нищо не можело да се направи.Някой знаели нещо токова?

# 192
  • Мнения: 19 689
По старите правила трябваше да има трансфер в рамките на опита или, ако е без трансфер, да се осчетоводят така. Тоест, наистина нямаше как да се прехвърлят пари за трансфер ви друг цикъл. Сега как е, не съм сигурна. Защо не звъннеш във фонда? В коя клиника си?

# 193
  • Мнения: 236
Здравей viviana, накараха ви да платите целия опит по фонда или само доплатите за трансфера, който не се състоял, имам впредвид това че въпреки хипер стимулацията не е имало пресен такъв?

# 194
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
По спомен и ние платихме толкова, това са старите правила. Мисля, че сега са променени

Общи условия

Активация на акаунт