Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 5

  • 96 148
  • 737
  •   1
Отговори
# 285
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Аз винаги през устата съм го приемала, винаги в тази доза.Понякога получавам главоболие,но не е нещо непоносимо.Надявам се и сега да се размина със страничните ефекти...

# 286
  • Мнения: 277
Здравейте днес ми е 9-и ден след трансфера и сега видях, че имам кафяво зацапване. Малко ме притеснява това. Дали това означава, че не  съм бременна?

Последна редакция: ср, 21 мар 2018, 19:44 от Asya192

# 287
  • Мнения: 3 902
Анджели, да при всеки стимулиран опит или зет. При първия прием не бях явно идеално здрава и се разболях брутално и ме хвана и алергия хормонална и беше ад. И да, смятам, че в от него, защото при втория ми опит пак бях така, но по-леко. С Всеки следващ път ми понася по-добре. В момента нямам никакви оплаквания:)

# 288
  • Bulgaria/Pakistan/Germania
  • Мнения: 765
Благодаря ти SunLight Kissing Heart

# 289
  • Мнения: 1 258
Здравейте днес ми е 9-и ден след трансфера и сега видях, че имам кафяво зацапване. Малко ме притеснява това. Дали това означава, че не  съм бременна?


Щом е кафяво, по-скоро е имплантационно зацапване.
Можеш да направиш тест, ще ти покаже.
Пожелавам ти да видиш две ярки чертички. Flowers Four Leaf Clover

# 290
  • Мнения: 846
Здравейте днес ми е 9-и ден след трансфера и сега видях, че имам кафяво зацапване. Малко ме притеснява това. Дали това означава, че не  съм бременна?


Щом е кафяво, по-скоро е имплантационно зацапване.
Можеш да направиш тест, ще ти покаже.
Пожелавам ти да видиш две ярки чертички. Flowers Four Leaf Clover

Хайде, Успех! Чакаме добрите новини.

# 291
  • Мнения: 277
Здравейте днес ми е 9-и ден след трансфера и сега видях, че имам кафяво зацапване. Малко ме притеснява това. Дали това означава, че не  съм бременна?


Щом е кафяво, по-скоро е имплантационно зацапване.
Можеш да направиш тест, ще ти покаже.
Пожелавам ти да видиш две ярки чертички. Flowers Four Leaf Clover
Здр, док. ми каза да дойда на 28.03 но и аз мисля утре да си пусна тест в най близката лаборатория. Дано да не ми дойде, много е гадно така. Благодаря ти.

# 292
  • тук-там
  • Мнения: 5 704
Пусни си също и прогестерон. Ниският такъв създава проблеми при бременност! Сложи си капсулите вагинално и лежи сега, за да го усвоиш по-добре!

# 293
  • Мнения: 277
Пусни си също и прогестерон. Ниският такъв създава проблеми при бременност! Сложи си капсулите вагинално и лежи сега, за да го усвоиш по-добре!
Да, за днес съм изспила 4×2 прегнил.
И 4 доза я изпих веднага след като видях зацапването и сега ще си сложа и утрегестона вагинално.

# 294
  • Мнения: 1 258
Asya192, да не бъркаш лекарството?
Как така пиеш Прегнил?

# 295
  • Мнения: 277
Asya192, да не бъркаш лекарството?
Как така пиеш Прегнил?
Ох обърках се вече Пия папеверин. Незнам защо моя док. на мен не ми е преписал прегнил, а всички вие това използвате. Аз пия Папеверин 4×2, Аспирин протект 1×1, Утрегестан 2×3 вагинално и 2×2 за пиене, дуфастон 2×, климонорм 2×2, Лензето спрей 2×2,

# 296
  • тук-там
  • Мнения: 5 704
Прегнил е само в инжекционна форма. Влия при резулата. Но ако не са ти били, ЧХГ ще е съвсем достоверно утре. Болки имаш ли?

# 297
  • Мнения: 277
Прегнил е само в инжекционна форма. Влия при резулата. Но ако не са ти били, ЧХГ ще е съвсем достоверно утре. Болки имаш ли?
Аз се обърках помислих, че ме питаш за друго:) Много на бързо прочетох.
Да, от време на време, но са слаби. От два три дни имам такива болки ниско долу. Утре ще разбера какво става, дано 10-и ден да не е рано.

# 298
  • тук-там
  • Мнения: 5 704
Стискам палци за хубав резултат! Не се притеснявай! Лежи си! Важно е повечко прогестерон да усвоиш!

# 299
  • USA
  • Мнения: 7 299
Защо не приемате прогестерон под форма на инжекции,за по-бързо и сигурно усвояване?

Последна редакция: ср, 21 мар 2018, 21:54 от Beautyholicа

Общи условия

Активация на акаунт