Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 5

  • 96 182
  • 737
  •   1
Отговори
# 330
  • тук-там
  • Мнения: 5 715
Ася, как си днес? Звъня ли на док?

# 331
  • Мнения: 277
Ася, как си днес? Звъня ли на док?
Здр, добре съм зацапването беше само веднъж вчера, не мисля да им званя те ще ми кажат спокойно и да чакам. Вчера си купих един уринен тест и ми показа втора чертичка, но бледа беше към 23часа. Сега ще си направя с първата урина. Незнам дали ще ми обърнат внимание. Но ако и сега е бледа ще се обадя.

# 332
  • тук-там
  • Мнения: 5 715
Ася, как си днес? Спря ли зацапването? Пожелавам ти една много блага вест през днешния специален ден!

# 333
  • Мнения: 277
Момичета, днес си направих втори кръвен тест и от 130 ми показа 260, като първия го бях направила на 10 ден след трансфера, а днес ми е 15. Обаче док.каза, че е трябвало да покаже 500-600 и не е това, което е очаквал. На ултразвук не показа нищо и в петък съм пак за кръв и преглед дано да се е увеличило и да покаже нещо на ултразвук, защото иначе щяло да е биохимична бременост или извън маточна.

# 334
  • Мнения: 599
Здравейте момичета! Днес ми е 6ден от трансфера на две петдневни снежинки.Интересното при мен е че корема ми е подут,все едно съм имала стимулация, кръста ме понаболява а и яйчниците от време на време.Пия си целия коктейл от лекарства.
Пожелавам много късмет на всички очакващи Simple Smile
Асиа,мисля че малко избързват с това заключение.Ами ако са били две и едното се е редуцирало?

# 335
  • Мнения: 1 221
Asya, не се предавай и не губи кураж! Каквото има да става ще стане и ти нямаш сила над това. Стискам палци всичко да бъде наред и дано в Петък да те изненада приятно резултатът Simple Smile

# 336
  • тук-там
  • Мнения: 5 715
Момичета, днес си направих втори кръвен тест и от 130 ми показа 260, като първия го бях направила на 10 ден след трансфера, а днес ми е 15. Обаче док.каза, че е трябвало да покаже 500-600 и не е това, което е очаквал. На ултразвук не показа нищо и в петък съм пак за кръв и преглед дано да се е увеличило и да покаже нещо на ултразвук, защото иначе щяло да е биохимична бременост или извън маточна.
Ася, доколкото си спомням твоя трансфер беше на 12, това означава, че днес ти е 14-ти ден. Може да се удвоява по-бавно хормона, съвсвм в началото си все пак. Не се притеснявай. Пусни си в сряда и ЧХГ, и прогестерон! Стискам палци да е нагоре!

# 337
  • Мнения: X
Ася, нали д-рът беше видял две точици в матката или се бъркам ? Каква извънматочна тогава ?
Дано всичко е наред !

# 338
  • Мнения: 3 902
Аз още се чудя как при такива стойности изобщо се е видяло нещо в матката или където и да е...
Ася, късмет и стискам палци всичко да е наред!

# 339
  • Мнения: X
И аз това се чудя, ама знам ли и аз...

# 340
  • Мнения: 277
Ася, нали д-рът беше видял две точици в матката или се бъркам ? Каква извънматочна тогава ?
Дано всичко е наред !
Тя каза, че и се виждало замъглено, тогава моя беше в отпуска и днес той ме видя и той каза като чели се вижда, но не е сигурно и за това ми каза в петък да дойда. Общото взето не може да каже , че се вижда. Заради ниските стойности има вероятност за биохимична или извън маточна.

# 341
  • Мнения: 599
Mtz, ти кога мислиш да правиш тест?
Асиа, наистина си мисля, че лекаря ти е подходил малко прибързано с подобно заключение.Взимай си хапчетата и в петък ще видите хубаво закрепена точица Simple Smile

# 342
  • тук-там
  • Мнения: 5 715
Сряда, четвъртък, ако всичко до тогава е ок.

# 343
  • Мнения: X
Не е подходил прибързано лекарят на Ася, защото реално при така растящо чхг това са вариантите и човекът не е искал да я залъгва със сладки приказки, а да я подготви да очаква всичко, което за мен е най-правилният подход.
Прибързала е лекарката, видяла двете точици.
Разбира се има и случаи, при които нещата се развиват по най-добрият начин и аз от сърце ти желая, Ася, ти да си от тях.

# 344
  • Мнения: 3 902
И аз ще подкрепя Жана. С моята БХ беше толкова очевадно, но нямаш избор освен да дадеш шанс. Факт е, че на тези дни стойностите трябва да са по-високи. Факт е, че има и изключения и силно стискам палци това да е случаят!

Общи условия

Активация на акаунт