Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 22

  • 36 050
  • 730
  •   1
Отговори
# 120
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Оооооооооооооо, Десиииииии, имаш вкус...... Crazy  Crazy
 А аз щях да си лягам....ми разсъних са Twisted Evil  Joy
 Heart Eyes  Heart Eyes

# 121
  • Мнения: 28 620
Ох, малее и Деси се повреди...щом завивачи слага! hahaha hahaha
Една вечер ще ви оставя и то краставици, наденици.........! Flutter Flutter
Кате душо утре съм командировка, не знам какво ще ручаме! За вечеря си мислех пилешки шишчета на фурна, подреждах чекмеджето в кухнята и намерих клечките! Редя бяло месце, чушка лук и пак наново и пека с повечко мазнинка на фурна! Хубавички стават!
Хайде лягам, че утре съм на път! Сисониии, какво ни стана бре, бургаската група обиколихме болниците, хайде утре да ви пускат! Praynig

# 122
  • Мнения: 2 087
Деска чудесен е, отивам да ме завива.Heart Eyes Благодаря Blue Heart
Миме що съ  е повредила, я виж какви са убави Blush

# 123
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Здравейте банда Heart
Малко късно за отчет ама да си кажа че бях режимен и ядох това което казах. Не знам дали ще си спомните онези термоси за храна които бяха на промоция в Лидл. Страхотни са! Цял ден си хапвам топла супа!!!

Деси - страхотна ми е завивачката, а погледът й е много загадъчен. Благодаря. Нямам нищо на ЛС.?

Лека нощ , мили момичета!

# 124
  • Мнения: 27 614
Здравейте бандичка Hug
Тези дни доста скитосваме с детето- с приятелка и детето и, в събота бяхма на цирк (за първи път с детето), вчера и днес- пазаруване и домакинска работа....Толкова бързо минават дните! Rolling Eyes
Днес съм на млечно-чаен ден, хапнах и малко суров сусам, чувствам се добре. Обаче хич не съм доволна от килата по принцип. А откакто пия желязото като че ли качвам кила "от въздуха".... #Cussing out #Cussing out #2gunfire
Курдов, може ли снимчица на термосите (позабравила съм ги)? Praynig Може и на ЛС. Какъв ден ти се пада утре, ако си на режима? Мисля скоро да си направя една-две четворчици и аз и да вървим заедно.... Grinning
Скрит текст:
Аз съм много доволна от едни термоси от Кауфланд- по над 20 часа ми задържат водата за чая гореща Shocked Имаше и в Лидъл от същия тип- в деня на промоцията в 12ч беше останал един-единствен термос... Shocked Явно защото са хубави.
Сиси, прочетох само последната страничка- доколкото разбирам сте в болница? Sad Дано всичко е ок! Praynig Hug

# 125
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
                         

# 126
  • Мнения: 1 617
Добро утро, банда!
Хайде на кафе и закуска!





Охооо, имало завивачи! И май всички сте доволни Wink
Стреличке, на никакъв режим съм - опитвам да намаля количеството храна, да махна тестените, да намаля сладкото. Но май ще се спра на режим почивка на 90-дневната. Simple Smile
Курдов, радвам се, че се появи!
Успешен ден на всички! (гуш)

Последна редакция: вт, 17 окт 2017, 07:19 от emkasemka

# 127
  • Мнения: 28 620
Добро утро приятели! bouquet
Тръгвам на път! Sick
Пожелавам ви чудесен топъл есенен ден!!!
Менюто неизвестно за обяд, за закуска препечана филия с масло GHEE! Вечеря шишчета от пилешко!



Ирче, Емче, благодаря за закусчицата и кафенцето!

# 128
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Добро утро Simple Smile
Ир, Емко, Мими, чудни кафенца (закуска - за мен  Naughty не тази  Joy Joy), но плодовете са разкошни Simple Smile
Миме, не съм се повредила, ама Катето я нямаше, а на Стреличката ѝ беше студено и ѝ се спеше, та... затова  Blush  Joy Joy Joy
Хубав и усмихнат слънчев ден  Hug

# 129
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Two HeartsGift HeartДобро утро, банда  bouquet

ИРКА, ЕМКА, МИМИ  Hug Hug Много ми харесват кафетата ви тази сутрин!

Аз отчитам плюс 100 грама след супата  newsm78 Явно започнах да подобрявам здравословното си състояние и веднага почнаха плюсовете.

За днес: З - банан, О - милинки и салата, В - сладка - нещо купешко и РЧШ

ДЕМИ  Hug Hug Утре по принцип ми е плодов ден, но аз реших и не правя плодови дни. Утре например съм си заплюл едни крилца, останали от неделя. Термосите бяха по 14 лв в ЛИДЛ, ето снимах ти моя, който забравих вчера в редакцията. Единият е зелен, другият е в лилаво. Извинявам се за тъмната снимка
Скрит текст:
МИМИ - лек път!!!! и успешна работа!
Приятен ден на всички Purple Heart

# 130
  • Мнения: 28 620

Миме, не съм се повредила, ама Катето я нямаше, а на Стреличката ѝ беше студено и ѝ се спеше, та... затова  Blush  Joy Joy Joy

Hug Hug Hug Hug
Само искаш да помогнеш.....на зъзнещите, знам! Wink
Веднага закуска за теб и Джул и Иринита! Руло от тиквички, пълнено с крема сирене и шунчица!

# 131
  • Мнения: 2 313
Добро утро!  Heart Eyes Grinning
Снощи пак рано, рано заспах. Днес съм на пилешко печено и яйца варени.  ooooh!
Наборче само на кантар има да сваляш!  Naughty Hug Hug Heart Eyes Grinning
Деска меси, че ме зави!  newsm51 Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Жулиетке как си?  Hug Hug Heart Eyes Grinning
Миме лек път и спорна работа!  Heart Eyes Hug Hug Grinning
Курдов тъкмо топла супа ти е била нужна.  Hug Hug Heart Eyes Grinning
Долче успешни четворки!  Heart Eyes Hug Hug Grinning
Ир разкош!  bouquet Heart Eyes Hug Hug
Емка взимам и двете!  Mr. Green Grinning Hug Hug Heart Eyes
Хубав и успешен ден!  Hug Hug Hug

# 132
  • София
  • Мнения: 2 008
Добро утро, сладурчета  Hug
Сис, Джули, радвам се, че сте добре  Heart Eyes
Долче, дано изследванията са се подобрили, после ще си възвърнеш формата, към която се стремиш  Hug
Още не съм си изпила кафето, обаче прането е изпрано, супата сготвена, остава ми да се приведа във вид и да отивам да почивам на работа  Twisted Evil
Мими, лек път и спокойна и ползотворна работа  Hug
На всички много гуш  Hug Hug Hug Hug

# 133
  • Мнения: 2 087
            Добро утро,
Емче изпреварила си  ме, хайде и малко есенно настроение и закуска и от мен

Успяваш ли да свалиш нещо с този начин на хранене ?
Започнах да пиша, една приятелка ми звънна, а през това време виждам, че доста народ е изгрял. Много сте ми ранобудни.
Наборче така е май, тия 2 кг явно са само в моята глава. Ама нали знаеш : "Човек от главата си пати".Blush
Миме лека командировка .Blue Heart
Ничия браво всичко си свършила, завид  за сутрешната енергия. Отивай да почиваш на работното място.Green Heart
Курдов ти пооправи ли се ?Yellow Heart
Деска завивача беше супер, спах непробудно до сутринта. Успешен ден и дано скоро ТМ намери време да те обзаведе с миална.Heartpulse
       Днес деня ми се очертава малко по-спокоен. Ще поработя малко, от 11 съм на маникюр и така. Менюто скука - цял ден плодове.  Мисля да са праскови и банани.
      Лек и усмихнат ден !

# 134
  • София
  • Мнения: 11 117
Добрутро!  Hug


Изчистих почти плюсиЩЕТО.  Grinning
Днес съм донесла с дисагите гювеч.  Heart Eyes

Болничките да оздравяват!  Hug

Хайде до скоро!  Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт