Как си почивате?

  • 2 479
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 835
Рядко мога да открадна време, за да си почина - по-точно да поспя. Все съм заета с нещо, дори един филм не мога да видя на спокойствие! Но ... съм щастлива!  Laughing

А така ми се иска да почивам под някоя палма и да гледам безкрайния океан  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 139
Рядко ми се отдава възможност за почивка, а имам огромна нужда от такава. Не ми трябват палми, предпочитам само да чета и препрочитам книги - с тези компютри, забравихме книгите.

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Най-обичам така.
Душ след което се подсушавам леко, намазвам се с всички мазилца и се опъвам така в леглото да чета нещо или да гледам телевизия. Като през това време си похапвам нещо сладко.Flutter
Другия вариянт е да отида в салона и да се отдам на фризури и козметични глезотии до към 16 17 часа като през това време го удряме на клюка и кафенце в салончето, много е приятно  Heart Eyes

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Спинкам само така си почивам.
И аз така Peace

# 19
  • Мнения: 8 505
Разхождам се (не по магазини).

# 20
  • Мнения: 379
Влизам в банята и си вземам един ужасно дълъг душ и след това пълен релакс пред копютъра Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 35 952
Един хубав душ, чаша бира и релакс на леглото ...и усещам, че потъвам  - бавно и леко ...

# 22
  • Мнения: 260
Вана, хубава маска на косата, и после пред компа и Heroes!

# 23
  • Мнения: 1 269
Почивам или по-точно разтоварвам някъде, където има повече зеленина. Най-добре на вилата среб боровата гора. Слушам птичките и шумът от вятъра по боровите върхове. Когато нямам възможност за излет, се разхождам. Обичам да пазарувам, но не по магазини за дрехи само. Достатъчно е да отида до пазара и да разгледам цветята.
Пред компютъра също си е релакс, ама понякога толкова прекалявам, че се натоварвам излишно.

# 24
  • Мнения: 277
Аз доста стоя пред компютъра, но така определено не си почивам.
Най-добре си почивам като мога да оставя дребния за няколко часа на баща му и аз да се видя с приятелка (-ки), с която да не си говоря за деца или поне не само Wink Другият вариант на този вид почивка е да оставим детето на някоя баба, а ние с баща му да излезем сами като гаджета  Mr. Green Искам да кажа, че си почивам като се откъсна от всекидневните грижи във всекидневната обстановка  Simple Smile 

# 25
  • Мнения: 1 403
Опъвам се на леглото и гледам TV

# 26
  • Мнения: 2 922
Почивка? Какво беше това  newsm78  Mr. Green
Най-добре си почивам като поспя, макар и за кратко или като чета нещо интересно.

# 27
  • Мнения: 138
аз си почивам като спя. а най-сладко се спи с дете на гърба ти, особено ако те боли. Wink

# 28
  • Мнения: 151
Почивам или по-точно разтоварвам някъде, където има повече зеленина. Най-добре на вилата среб боровата гора. Слушам птичките и шумът от вятъра по боровите върхове. Когато нямам възможност за излет, се разхождам. Обичам да пазарувам, но не по магазини за дрехи само. Достатъчно е да отида до пазара и да разгледам цветята.
Пред компютъра също си е релакс, ама понякога толкова прекалявам, че се натоварвам излишно.
Много ми хареса това! pazzza, много богата и романтична душа имаш.  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 269
Много ми хареса това! pazzza, много богата и романтична душа имаш.  bouquet
Благодаря ти! Щом го оценяваш, значи и на теб ти допада! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт