ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" И ВСИЧКО ДРУГО ЗА ТЯХ - 17

  • 67 390
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 23 354

Сега ще бъде най-големият майтап Нуран да грабне насекомото! 




То самата й номинация е подигравка. Актьорите, които цял сезон се мъчиха с кански усилия да спасят глупавия й сценарий, не са номинирани, а тя да. Ако не бяха актьорите, не говоря само за Берг и Халит, и техническият екип, щеше да има втори сезон на кукуво лято.


Успокоителното е, че хората не пасат трева. В постовете до профила на организаторите най-честата дума е "резалет", а най-повтаряният съвет да си прекръстят наградите на "Фенове на Пантен"  Joy Joy

# 46
  • Мнения: 7 073
Благодаря за споделеното! Hug

Цитат
Сега ще бъде най-големият майтап Нуран да грабне насекомото!  Grinning Joy Joy

 Grinning Joy Joy Joy




# 47
  • Мнения: 9 736

The Best newsm18 The Best  newsm18

# 48
# 49
  • Мнения: 5 687
Здравейте!  Hug

Предполагам, че всички са наясно с цирка около келебеците,

но защо обезмислят тази награда?  newsm78

По този начин ще се чувстват неловко даже и наградените.  

....................................................

Mydream,  Hug много хубава снимка на Берги!   bouquet


Последна редакция: пт, 20 окт 2017, 20:29 от ВГ

# 50
# 51
  • Мнения: 2 411
"Мирай и Боран за най-добра екранна двойка.

В актьорските категории, разбира се, ни няма.

Берг категорично е по-слаба актриса от Бенсу Сорал, а Халит от Бурак Озчевит. "

Не е за вярване!!! smile3511
Варна,а кои артисти са номинирани?
Момичета,да споделя нещо с вас. Малко закъснях,но имах приятни семейни емоции.
Гледах "Червения Истанбул"два пъти. Само толкова прожекции имаше newsm62
За мен лично от филмите на Халит този най-много ми хареса.Много интересен режисьорски похват,
но малко труден за разбиране.След първия път не бях много на ясно,но продаваха книгата,купих си я и още като се прибрах за 2.30 мин я прочетох  и вече след втория път нещата си дойдоха на място.
За разлика от отзивите в Турция аз харесах всички актьори.Кой най много няма нужда да казвам Joy hahahaГолям кеф е да гледаш Халит на голям екран.Бях с Краси и една друга приятелка.Според нея Халит се е разхубавил.Не е запалена като нас,но обожава Халит още от "1001 нощ."Тя беше човека ,който ме убеди,че заслужава да се гледа.
На втората прожекция жената от лявата ми страна в момента когато изписаха италиано-турска продукция
ме дръпна за ръката така,че чак ме стресна и ме попита:"Ама ние какво гледаме?"Казах"Червения
Истанбул""Но изписаха италианска продукция."Обясних и защо.Какво се оказа.Тази госпожа беше
една много известна дама  от СЕМ. и беше дошла специално с приятелки заради Халит. Много хареса филма и ми благодари,
че било  важно това ,което съм и пояснила.Имаше неща, които и казах /благодарение ,че бях прочела
вече книгата./Така,че не знаеше нищо за  Ферзан Йозпетек,но се оказа,че знаеше доста неща за нашия любимец Халит Ергенч. Гледали са всичко,което е давано у нас за него,а "Ти си моята родина "следят при рускините.Едната и приятелка беше много цапната в устата,но това което каза за Халит не е за тук,но е много готино.
Визията на Халит  наистина много ми хареса.Само с шапка като Джевдет ми харесва повече.





 


Скрит текст:
Вече съм прабаба newsm44

# 52
  • Мнения: 9 736
Наде Hug  Благодаря за споделена емоция Grinning
Да, Халит във филма наистина се разхубави, защото го гледаме в съвременна роля, след дългогодишното присъствие в исторически сериали , обрасъл до неузнаваемост, само незабравимите сини очи на Онур,
 слава богу, не скри  от нас , най- вече харизмата... да, казваме, че си го обичаме във всички превъплащения,
 но на мен брадата ми пречеше най- вече да съзерцавам таланта чрез мимиките , когато е в роля... скоро писах , че искам Халит да играе в съвременен сериал, той е един красив мъж на средна възраст и тази визия от "Червеният Истанбул" много му отива...


Тази госпожа от СЕМ, щом е толкова голям фен на Халит, да беше организирала негово посещение в България ,чрез някоя ТВ Wink

Има много знайни и незнайни фенове Халит , напълно заслужава обичта и уважението на феновете си Peace Халит се настани в най- красивите кътчета на сърцата ни с таланта си, с харизмата си, с интелект и чистосърдечността си Peace bowuu Grinning



Скрит текст:
Наденце да си жива и здрава още дълги години, да прегърнеш още много правнучета!!! ЧЕСТИТО!!!

# 53
  • Мнения: 654
На фона на посредствени актьори Берг и Халит ги няма!                          " Угоднически", може би! 

# 54
  • София
  • Мнения: 1 017
 wavey wavey wavey

Скрит текст:
НАДЕ, ЧЕСТИТО!!!! bouquet Hug Heart EyesПрекрасно чувство е да си прабаба!!!!Да сте живи и здрави всички около бебока!!! bouquet bouquet bouquetБЛАГОДАРЯ ТИ,че ми достави това удоволствие
 да видя отново" по отблизо" нашият любимец...,всички актьори и нощен Истанбул...За мен филма също ми хареса hahaha bowuu,но след като прочета книгата всичко ще си дойде на място Peace 

# 55
  • Мнения: 9 736
Добро утро Hug  хубав уикенд Grinning



Феновете на Мирай също започнаха да събират пари за РД на Мирай Wink






На фона на посредствени актьори Берг и Халит ги няма!                          " Угоднически", може би!  

Абсолютно Sad

Но има и друго- приемайки да играят в този проект и двамата доказват , че са над над всякакви награди и играят за собствено удоволствие и за удоволствие на феновете, доказват , че държат повече на принципите си, а не на суетата...

Последна редакция: сб, 21 окт 2017, 08:05 от Lilims

# 56
  • Мнения: 23 354
Хубава събота на всички!

Наде, благодаря за споделеното. Поздравления и за семейните радости.  Heart Eyes Heart Eyes

Страшно исках да гледам Халит на голям екран, но за съжаление ЧИ не беше сред филмите, които показаха във Варна.

Надявам се, след като спечели голямата награда, някоя от телевизиите ни да закупи филма.



На фона на посредствени актьори Берг и Халит ги няма!                          " Угоднически", може би!  


Причината не е угодничество или политика, а комерсиализирането на наградите.

До миналата година се гласуваше по всички възможни начини – онлайн плюс изпращане на писма до вестник „Хюриет” за тези, които не ползват социалните мрежи. На финалната права се намесваше и професионално жури, което горе-долу спасяваше организаторите от това да станат за смях. Тази година гласуването е само онлайн. Нищо друго. Наградите са не за талант и актьорско майсторство, а за това феновете на кой актьор са най-организирани, препращат си линкове за гласуване по всички възможни форуми, по сто пъти на ден си напомнят да гласуват и т.н. Онлайн гласуването изкривява нещата. Ще дам пример от онзи ден. В четвъртък стартира сериалът „Лице в лице”. В социалните мрежи беше на първо място, когато излязоха телевизионните рейтинги, които обхващат цялата зрителска аудитория, имаше рейтинг 3 процента. Сериалите на актьори и актриси с милиони хора, следващи профилите им в Инстаграм, имат посредствени рейтинги, защото едно е да ти разглеждат снимките от Хаваите, да речем, друго е да се мъчат два часа пред екрана да ти гледат напъните да се правиш на актьор.

Ако този начин на гласуване се запази, Берг и Халит никога не биха получили награда. Да, има много профили на техни фенове в социалните мрежи, но няма маниакалност, няма настървеност да се гласува на живот и смърт. Аз самата не успях да гласувам, защото сайтът беше ужасен, два пъти ми отхвърли вота,  компютърът ми  заби, трябваше да го рестартирам и накрая се отказах.

Нямам претенции за това, че Берг и Халит не са номинирани за най-добра двойка, защото сценаристката не създаде от Азизе и Джевдет двойка, която истински да те развълнува. Щеше да е несправедливо да са в номинациите.

За Боран и Мирай какво да кажа. На мен са ми като брат и сестра. Те даже не могат да си уцелят устните като се целуват. Но да речем, че аз съм единствената, която не усеща никаква химия между тях. Има един куп тийнейджъри, които гласуват.

За сценаристката вече си казах мнението.

За режисьорите. Добре е, че са сред номинираните. Най-вече защото работят върху исторически сериал. От стотиците сериали, които минаха през екраните предния сезон само два бяха исторически. И това не е случайно. На никой не му се захваща с такъв формат. Историческият сериал изисква и актьорите, и техническият екип,  и гримьорите, и стилистите, въобще всички в екипа да са  една идея по-способни от обичайното. В съвременен сериал имаш цял Истанбул на разположение, може да снимаш където си пожелаеш. При нас трябва да работят в периметъра на специално построената площадка с изкуствени декори. Изисква се много повече въображение и изобретателност, за да не заприлича сериалът на телевизионен театър. Това, което не ми харесва при режисьорите е много често еднообразният начин, по който се поднасят различни емоционални състояния.  Има залитане към истерията и прекаления драматизъм.  Човек може да покаже, че е гневен, ядосан, че умира от мъка не само като крещи, звери се, тръшка се, реве, та се къса и други подобни крайности. Някой ще каже, че това е работа на актьорите. Не смятам така. В "Червеният Истанбул" също имаше драматични моменти, но никой не се тръшкаше и не виеше на умряло, самият Халит беше много различен, имаше погребение, но тъгата беше поднесена елегантно, все едно нанасяш  черните краски леко с четчица върху платното. Актьорите правят това, което искат режисьорите. Ако могат, разбира се.


За сериала. Категорично заслужено е сред номинираните.


За номинациите на актьорите, вече писах.





Последна редакция: сб, 21 окт 2017, 09:40 от varna_2

# 57
  • Мнения: 23 354
Номинации за наградите на Elle Avon


Те са само за жени в различни категории. Номинациите НЕ СА определяни с онлайн гласуване.  Mr. Green Mr. Green

Затова не само Берг е имала шанс да попадне, но  Гонджа и Бушра също. Наистина го заслужават.


При актрисите

Бергюзал Корел

Аслъ Енвер

Бушра Девели

Гонджа Вуслатери

Бенсу Сорал

Изисква се обаче и регистрация в сайта.

Този път реших да съм по-упорита, формалностите не ме отказаха,  регистрирах се и гласувах.  Laughing  Laughing


https://kadinodulleri.elele.com.tr/kategoriler

# 58
  • Мнения: 9 736
Варна, и аз се регистрирах, но в коя категория да вляза newsm78

Да , намерих Бергитка в първата категория и гласувах Grinning


# 59
  • Мнения: 28 072
Цитат на: varna_2
Нямам претенции за това, че Берг и Халит не са номинирани за най-добра двойка, защото сценаристката не създаде от Азизе и Джевдет двойка, която истински да те развълнува. Щеше да е несправедливо да са в номинациите.

Аз пък не мога да разбера как го написа това? По - истинска, по - драматична, по - трагична двойка от Джевдет и Азизе не съм гледала досега. И двамата пресъздадоха образи, които накараха толкова хора да плачат и страдат заедно с тях. В бурята, която сграбчи сърцата им, великолепната им любов е толкова жива и силна, че ако протегна ръка, ще я докосна. Превърнаха любовта към родината в символ за всички, които освен любимото семейство, обичат и народа си и са готови да жертват живота си за него, но не и любовта си.
Имаха страхотни любовни сцени, без целувки, даже без да се докосват, имаха сцени без думи, в които страстта им, болката им, се изливаше като порой. Не съм вярвала, че ще се намери и един зрител, който да остане безчувствен пред таланта, вдъхновението и отдадеността, с която Халит и Берг дадоха живот на героите си.
Съжалявам, Варна! За много неща, свързани с Халит, Берг, с това, което правят, мненията ни се припокриват. Не че има значение. Но това в цитата и друг да беше го написал, пак щях да отговоря същото. Няма нищо лично в думите ми - да успокоя тези, които ще решат да го търсят. Има само Халит и Берг! И справедливост ще има - след втори сезон. Вярвам в това!

https://video.twimg.com/ext_tw_video/921578218733391872/pu/vid/3 … Lctgh9plulPo3.mp4





````````````````

Наде, честита ти радост! newsm24

Общи условия

Активация на акаунт