предсказания от жени по улицата

  • 4 125
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте,

Не знаех кого да питам какво да направя и споделих с една приятелка която ме посъветва да пиша тук.
Със сигурност има теми преди аз да създам тази.

Работя в центъра на града бях в обедна почивка и се връщах отново към офиса.
Една жена не мога да кажа раса ,просто защото не съм сигурна ме срещна.
Първоначално ме подмина не ми направи впечатление.Останах пред вратата на офиса да говоря по телефона преди да вляза сред колеги,когато тя се върна.Просто ми дръпна ръката и започна" Моето момиче ти се обречена на щастие и късмет ,много любов те чака и за венчило ще се заговори имаш приятел сериозен, той е от моя край. ( Тази баба след ,като я гледах учудено и казах ,че не знам тя от къде е тя каза ,че е от Монтана - моят приятел също е от този край сигурно това са заучените реплики не знам ) Продължи твоето момче те обича и иска да е с теб вие ще сте заедно писано ви е и сватба ще има не се чуди. Аз и поблагодарих за милите думи и тръгнах да влизам при което ме дръпна  и ми каза - Чуй какво имам да ти казвам работата няма да избяга и започна отново. Някой от вас има много често болки в главата - това не е случайно (което е така).Някой от вас има пътуване по чужбина не едно ,а много твоето момче бабе е обречено на път,а живот да не види  Магия му е направена при ходжа 40 лв са платили с " мъртвешка вода " са го измили много болка ще има.След което ми каза ,че на него му е направено и нещо друго не я разбрах огън над главата му да тлее и ,че той скоро е имал сблъсък с пожар ( което е факт случи се). Впрочем моят приятел от преди 3-4 месеца поради стекли се обстоятелства стана тираджия.Започнах много да се плаша от думите й и отново си тръгнах и тя продължи хвани сега хартиена пара в ръката си и ме слушай ,ако ли не много болка ще тегне хванах 5 лв в ръката си й я изслушах как тя ми казваше ,че ще имам две цена първото момче второто момиче мога и трето но аз няма да искам. Каза ми да пусна парите за моето момче над иконата пуснах ги тя ми хвана ръката и ми сложи конец който като й казах ,че  искам да го махне и се дръпнах тя ми каза да го дам на приятеля си да го носи 9 дни и в течаща вода да го пусне .Докато го ми го даваше в ръката ме питаше " Ти ще се омъжиш ли за твоето момче до края на годината " аз мълча и тя казва кажи да ,защото ще съжаляваш ще страдаш ако на мен не отговориш. Пиша отделно ,защото четох за подобни случай в който са казвали ,че трябва да платят определена сума пари ,за да им даде билка с която да се изчистят.На мен билки не ми е предлагала , каза ми къде живее в Монтана да отиде там приятелят ми и аз когато сме там да питаме за нея и те ще ни кажат за нея къде е. Пари не искала просто здраве да дава. Въпроса ми е този конец какво да го правя ,за първи път ми се случва нещо такова въобще да се сблъсквам с такива гледачки ако така мога да го нарека. Знам ,че червен конец не от всеки се взима ,но когато си съблякох якето въпреки ,че й го бях върнала след като и дадох 5 лв го намерих в джоба си къде беше телефона и документите не съм и разбрала кога го е оставила и то без да вземе нищо .. много съм шокирана и в същото време леко изплашена от цялата тази ситуация.Какво да правя с този конец .. къде да го хвърля или да го изгоря ... и ако не е имало нищо направено има ли вероятност тя да е направила нещо.. аз съм неутрална и вярвам и не .. просто не знам.


Извинявам се за правописните и пунктуационни грешки ,но притеснението надделява.

Последна редакция: пн, 16 окт 2017, 17:21 от natali8523

# 1
  • Мнения: 10 611
Червения конец се вързва на ръка от човек, който ти мисли доброто или най-добре от родител.
Какво може да направиш ти - отидете с приятеля ви на църква, запалете свещ и се помолете. Ако ти се страхуваш за това, че е на път продават в църквите едни малки икони - около 1-2 лева. Наричат ги икони за коли. Купи му на Св. Богородица и на Св.Мина и нека да ги сложи на таблото на камиона. Когато ги купуваш питай дали са осветени и ако не са - осветете ги. Може да запишете имената си да ви четат литургия за здраве някъде към 2-3 лева е ( идва празника на Св. Иван Рилски ), който е в четвъртък и ако решиш да направиш такова нещо трябва да отидеш или във вторник или във сряда на църква.Вземете си светена вода. Сутрин и вечер си намокряте очите и косите като почнете от челото към тила, в тази посока.Това на първо време. Намери някой който лее восък, да ви лее на теб и на приятеля ти. Тогава ще се види кое как е.   

# 2
  • Мнения: 7 325
Още ли съществуват хора, които се връзват на подобни глупости  Thinking
Всъщност бабата нищо съществено не ти е казала, само общи приказки, а ти си ги нагодила към живота си. Това е похвата на всички като нея. Дала си и 5 лв. до колкото разбрах, халал да са и, а на теб да ти е за урок - такива не се слушат, не се спираш при тях ( колкото и да са настоятелни ), не взимаш нищо от тях. Ако си малко по-лабилен много смут могат да внесат в душата ти - както се е случило и при теб.

# 3
  • Мнения: 417
Червения конец се вързва на ръка от човек, който ти мисли доброто или най-добре от родител.
Какво може да направиш ти - отидете с приятеля ви на църква, запалете свещ и се помолете. Ако ти се страхуваш за това, че е на път продават в църквите едни малки икони - около 1-2 лева. Наричат ги икони за коли. Купи му на Св. Богородица и на Св.Мина и нека да ги сложи на таблото на камиона. Когато ги купуваш питай дали са осветени и ако не са - осветете ги. Може да запишете имената си да ви четат литургия за здраве някъде към 2-3 лева е ( идва празника на Св. Иван Рилски ), който е в четвъртък и ако решиш да направиш такова нещо трябва да отидеш или във вторник или във сряда на църква.Вземете си светена вода. Сутрин и вечер си намокряте очите и косите като почнете от челото към тила, в тази посока.Това на първо време. Намери някой който лее восък, да ви лее на теб и на приятеля ти. Тогава ще се види кое как е.   

Подкрепям мнението с изключение на последните две изречения за восъка.
Най-добре говорете с православен свещеник за Киприянови молитви, ако се притесняваш от магия. Тъкмо ще ви разясни някои неща за тези въпросните гледачки, баячки и подобни.

# 4
  • Мнения: 3 987
Наговорила ти е общи приказки циганка от улицата. До такива не се спира, не се отговаря, подминава се напред и до там. Разминала си се с 5 лева, а можеше и да те преджоби, докато ти държи ръката и те омайва със стандартни страхотии, които ти си  нагаждаш спрямо твоя живот.  Път, огън, главоболие, сватба. В 21 век няма човек, който да няма главоболие, да не пътува, да не се жени (и да не се жени-жени, все се местят да живеят на семейни начала). Ти си догаждаш всичко сама. И да се беше опарил някой на случайно паднало огънче от цигара, щеше да нагодиш сблъсъка с огън към това.
И ако те спират по улиците циганки да те питат "колко е часа" - пак подминавай без да отговаряш. Отговориш ли им веднъж на някакъв такъв общ въпрос, после не можеш се отърва...

# 5
  • Мнения: 6 166
И на мен скоро ми се случи това с циганка, която пита случаен въпрос колкото да те спре и да си започне с бръщолевениците. Бая неща изръси и не само, че са общи приказки, но и не бяха верни на поне 80%, но кимах кимах. Дадох й едни 20лева, че да се чувства щастлива, че е помогнала, а и защото има поверие, че тия циганки имат много лоши очи и по-добре да се разделиш с някаква сума отколкото да те прокълнат за едните 5-10-20лева.

Като цяло "случайна" жена на улицата, която ти "мисли доброто" ще те спре, за да ти даде нещо - "конец" или "билка", ще ти каже, че другите "ти завиждат", "те мразят", "имаш много трудности", "имаш здравословни проблеми", и т.н. Тяхната работа е да прочетат в лицето ти от какво се страхуваш, за да може да ти раздуят тези страхове и после "да те излекуват" с билката, конеца, копчето или каквото там "магическо" са си проготвили. Непременно ще ти кажат, че "някой е ходил при ходжи" и "ти е направил магия, да не ти върви" иначе няма как да ти измъкнат парите.

Реално, злото на пътя на човекът в този момент е тази циганка. Тя нарочва някой да й даде парите си, и ако не го направиш ще ти пожелае лошото и наистина ще те урочаса. Затова - най-добре е  - никакъв контакт с очи, ако пита нещо - отговаряш на друг език и пак не гледаш в очите и ПОДМИНАВАШ. Аз в скорошния случай реших да видя какви са новите им номера и ... ами същите са си.

Натали, имай впредвид, че тази случайна жена "намира" хора, на които да "помага" да се разделят с изкараните си с труд пари по цял ден и е доста обиграна в тази "случайна" работа.

# 6
  • Мнения: 8 793
Абсолютно си права, Елфичка. Моят син преди няколко месеца сподели, че циганка го прокълнала на улицата, след като неблагоразумно спрял да й каже колко е часа, тя му наговорила в скороговорка някакви глупости и поискала 5 лв. Той я пратил по дяволите и тя го прокълнала. Казах му повече да не спира изобщо до никого, особено със съмнително цигански вид, да казва подминавайки, че не знае колко е часа и да избягва всякакви опити за завързване на разговор. Не ми се е оплаквал повече. Той също работи на центъра и непрекъснато се разминава с циганорите.

# 7
  • София
  • Мнения: 38 210
И мен така са ме спирали, и аз се излъгах. Една и съща "касетка" въртят. И накрая винаги - "имаш магия, дай  пари да ти я разваля".
Конеца веднага го пусни в тоалетната - да си ходи по каналния ред.

Общи условия

Активация на акаунт