Откраднат живот - Чуждо тяло - Тема 21

  • 79 378
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 608
На мен Буковска ми изглежда около възрастта си. И действително, при отсъствието на Биляна, забравям за несъответствието в годините на изпълнителките на ролите на майка и дъщеря.
В някоя от медиите Буковска беше споделила, че са търсили по-възрастна актриса за ролята на Виолета, но не са намерили подходяща и затова са избрали нея.

# 706
  • Мнения: 25 812
Не знаех, че е само на 40г....изглежда ми на малко повече. Rolling Eyes Както и да е, трупнала е килца жената. Laughing

# 707
  • Мнения: 9 129
само на корем?  newsm78 Накарахте ме да върна и да гледам, съвсем на бременна и коремчето.

аз няма да ви бъркам плановете за Вергов  Mr. Green не ща го. Хубава двойка с Огнянова обаче, харесвам ги. А нея много. Я, че наборки с Верчето, но колко по-зряла като жена изглежда тя.

# 708
  • Мнения: 1 211
Зряла и опасна...



# 709
  • София
  • Мнения: 8 940
Буковска на живо си изглежда на годините. А в сериала я гримират малко бабешки, за да я състарят. Но и на мен ми изглеждаше като бременна в последната серия. А пък прическата и беше отврат.
Мария Илиева и е наборка, пък е бременна за първи път, та не бих се изненадала.

# 710
  • София
  • Мнения: 23 052
Oт профила на Вергов, не знам дали е от сериала, ама ако е така направо се разката този човек. Grinning Най- ми хареса коментара от долу това действителност ли е или филм. Grinning

# 711
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
С този червен под - не е от сериала

# 712
  • Мнения: 3 969
Много ясно, че е от сериала.

# 713
  • София
  • Мнения: 12 516
А, стига са го кърпили този човек. Започна като съвестен и сериозен, а гледай какви ги върши директорчето. Crossing Arms

# 714
  • София
  • Мнения: 1 330
Какви са тези черни престилки на хирурзите - в сериала не са таквиз  Mr. Green

# 715
  • София
  • Мнения: 19 338
Винаги е имало хора, изглеждащи по-зрели, както и по-детински от годините си. Аз съм от вторите, но помня как в у-ще се котираха по-зрелите и женствени. Е, в по-късни години палачинката се обръща.

# 716
  • София
  • Мнения: 12 516
Какви са тези черни престилки на хирурзите - в сериала не са таквиз  Mr. Green

Да не са от моргата. Mr. Green

# 717
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Не са черни, а тъмно сини. Червеното ми се набива в очи. Другата вероятност е да са под тревога и червена лампа да свети. Но подът е червен.

# 718
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 418
Може да е спомен/ретроспекция/сън от операция след катастрофата.

# 719
  • Мнения: X
За мен е повече от ясно, че е от сериала.  Laughing

Може да е спомен/ретроспекция/сън от операция след катастрофата.
Коя катастрофа? Ако визираш тази, в която е починала дъщеря му /защото само с нея са давали кадри досега/, той е в линейката в абсолютна кондиция и съвкупност, даже до последно се опитва да я спаси.

Общи условия

Активация на акаунт