Нашите кухни - 71

  • 105 153
  • 747
  •   1
Отговори
# 600
  • Раковски
  • Мнения: 2 172
Може да се направи и под 45 градуса.

# 601
  • Мнения: 797
Здравейте. Много ме кефи мнението на Sweet Maniche. И аз обичам бързо да се прибират вратичките. Би ме дразнило да ги чакам Wink А относно кухня без лайсни, мисля че изглежда точно като кашон, по-красиво е ако е с лайсна, а гърба е различен от плота.  

# 602
  • Мнения: 9 725
То това усещане за кашон мисля, че пак се дължи по-скоро на шарката и цвета Simple Smile Иначе и да са различни плота и гърба пак може да е без лайсна. Аз например така и не можах да открия лайсна, която да ми пасва съвсем на плота или на гърба, но пък моите не са технически камък или гранит, така че нямаше как..

# 603
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Мен пък лайстните безумно ме дразнят. Все събират мизерия под силикончето или направо мухъл. Затова си направих новата кухня без, за да мога да не им се дразня.

# 604
  • Раковски
  • Мнения: 2 172
Това на снимката е обикновен термоплот, не е камък.

# 605
  • Мнения: 9 725
А как се решава тогава проблемът с водата, която се лее по термоплота?

# 606
  • Русе
  • Мнения: 319
Моята нова, малко нетипична, почти завършена кухня:
За съжаление и аз не успях да избегна лайсните.
Скрит текст:
1
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 607
  • Пловдив
  • Мнения: 6 659
Готина кухня, но не е моята Simple Smile Аз обичам да ми е цветно Simple Smile

Относно плота - и на мен ми предложиха без лаисни, но ми стои незавършено някак си. Сложихме тези хоризонталните, на снадките на плота и решихме да не слагаме задната... Еми изкарах близо месец така и ми стоеше все нeзавършено, та звънях пак, да сложат и нея Grinning Абе всеки луд - с номера си Grinning

До тук резултата е 2:0 за вратичките - тези над печката 2 пъти ги засилвам яко, ама не ще да се прецака пустия му механизъм. Но пък е удобство на чекмеджетата с чинийте, че иначе за няколко месеца щях вече няколко сервиза да съм сменила Grinning

# 608
  • Мнения: 15 619
Симпатична кухня, didib.
Долната част ми идва свежарска. С удоволствие да се вихриш там, ти пожелавам.
Ние, т.е. съпругът ми, кърти мазилка, за да успеем да наместим така желаната от мен свободно стояща съдомиялна. Майсторът ме предупреди, че е в пъти по-естетично да е вградена, т.е. да не се нарушава линия и визия... Тогава си вярвах, че ще го преживея, но не и след като видях всичко в еднакви вратички...
Сега... Съпругът ми го отнася.

# 609
  • Мнения: 5 234
Изтървала съм темата.
Уж приключих с кухнята, кефи ме моята преобладаващо, но не съм произвела още снимки.

# 610
  • Мнения: 1 744
didib - много ми харесва решението на ъгловият шкаф. Прекрасно, успокояващо сиво - със здраве да се ползва Simple Smile

# 611
  • Русе
  • Мнения: 319
Благодаря за пожеланията ! И аз като че ли се стремях към успокояващи цветове. И другите ми стаи са в бяло и нюанси на сивото, а всички мебели са ми бледо сивички Simple Smile) Аз работя в офис и предполагам, че оттам ми е дошло "вдъхновението".
Очаквам обаче из целия апартамент скоро да се развърлят разни шарени книжки, чинийки, шишенца, уреди и т.н., които доста ще засенчат стройната ми сива организация към момента.
Имам две деца и много играчки:yum: :
Animal Baby ChickAnimal BoarAnimal OctopusMisc ArtAnimal SnailAnimal SnakeFlowers MushroomNature High BrightnessNature StarCookieChristmas TreeMusical KeyboardBasketballClosed BookPeople RunnerPeople RunnerPeople RunnerPeople RunnerPeople CouplePeople DancersPeople Dancer

Последна редакция: пт, 05 яну 2018, 23:43 от didib

# 612
  • Мнения: 74
didib, поздравления за кухнята! Може ли да попитам за вратата - откъде е, очите ми останаха в нея. Ние сме в ремонт и ни предстои закупуване на врати. Вашата е страхотна!

# 613
  • Русе
  • Мнения: 319
Вратите са полски, разпространена марка Classen серия CLASSIC. Предлагат ги половината от търговците, дори ги има и в Практикер, Хоуммакс.
Скрит текст:

Моите са от русенска фирма.
Желая успех в ремонтите!

Последна редакция: пт, 05 яну 2018, 23:58 от didib

# 614
  • Мнения: 74
Може ли да споделиш фирмата, понеже и аз съм от Русе:smile: Гледах такава в Практикер, но там не предлагат монтаж, а той е много важен.

Общи условия

Активация на акаунт