Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #13

  • 77 977
  • 740
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 12 818
За ,,Тайните на живота,, видях,че има призив из социалната мрежа да не го спират,та си помислих,че му готвят финала. Съмнявам се ,че някой ще тръгне да се съобразява с фенската маса, поне до сега не ми е известно подобно развитие..

Аз започнах да гледам 5 епизод на МУ, но до половината.
Новата артиска не е майка на Арзу, а нейна адвокатка. Обеща и да съсипе Мехмет, посъветва я да не се чувства самотна и се натъпка със сърми както трябва. Grinning Grinning

Едип е много,ама много съмнителен с прекалено  близкото държание към Ойя, а и относно Мерве и групата.. Серхан разбра, че Ойя напуска, но все още не знае защо.
До тук съм стигнала с гледането. Като цяло ми се стори доста мудно действието, протяжно. А може би впечатлението остава защото не съм  изгледала целия епизод.


İstanbullu Gelin 26. Bölüm 2. Fragmanı!

https://m.youtube.com/watch?time_continue=6&v=v8erdZpGIlY&am … oMp0mBjyfAgWN_pw#


Последна редакция: чт, 23 ное 2017, 13:17 от eliNIM

# 436
  • София
  • Мнения: 6 287
Аз не съм го гледала, само отделни клипчета. В турския форум четох, там на едни им допада, на други не толкова серията. Нормално е да има и такива епизоди, не всичко да е "бомба". За сега успяват да поддържат добро ниво.



Нов фрагман на Невестата. Хубав епизод предстои  Heart Eyes

# 437
  • Мнения: 4 571
Наистина хубав фрагман на Невестата. Но не е хубаво Сю и Ф да гледат бебето. Ипек като се осъзнае ще си го вземе и болката им ще бъде силна.

# 438
  • Мнения: 12 818
Наистина хубав фрагман на Невестата. Но не е хубаво Сю и Ф да гледат бебето. Ипек като се осъзнае ще си го вземе и болката им ще бъде силна.


Сю може и да забременее през това време, ама като ги гледам  .. 1crib  smile3504

Много са сладки и реалистични в умората.
Фрагманът е хубав






От Илкер

ilkerkaleliGüzel muhabbetiniz için çok teşekkürler Yıldız Teknik Üniversitesi! Bir dahakine görüşmek üzere!



................................................................................................

Биркан с коментар за ,,Лице в лице,,

Пишат,че е интересно
https://televizyongazetesi.com/birkan-sokulludan-yuz-yuze-dizisi … ginc-yorum/172850

Последна редакция: чт, 23 ное 2017, 19:20 от eliNIM

# 439
  • Мнения: 8 414
wavey wavey wavey
Ели HugХелънче HugЗари Hug
Много хубавко наистина фрагманчето на Невестата  smile3521Бебенцето как се прозява самоооо-всъшност надявам се ,че се прозява   newsm78защото ако плаче така както е отворило устичка със сигурност не само конака ами и цялата Бурса няма да може да мигне от малката наследничка на Боран фемили  smile3521Гледам ,че и между Бегюм и адвоката отношенията са мноооого добри  smile3521а така нека да се съберат двамата , да са много щастливи и да оставят Фарук и Сюрея и те да са щастливи  smile3521






# 440
  • Мнения: 9 541
Ели Hug, Ени Hug, Хелънче Hug, Зарани Hug

Искам предколедно всички да са щастливи....във всички излъчвани в момента дизита Simple Smile Peace Но едва ли ще стане така  Simple Smile
Не съм гледала нищо още...но ще ми е мъчно, ако спрат "Тайните на живота"...до скоро нямаше превод на 4 еп. при подругите newsm78 А тъкмо ми стана интересен Heart Eyes



Говорихме скоро за турското италиано Joy Много се издигнал в седмичната класация на социалните медии бе Laughing Laughing


Явно се е състояла премиерата на Kardesim 2, някой ще го гледа ли? Аз и 1 не можах да го изгледам newsm78  Впечатли ме една снимка на Фахрие newsm78 Скоро я гледах някъде фина, стройна, с бял клин...бу не? Rolling Eyes
Скрит текст:

Тази тройка познавате ли я?

Последна редакция: пт, 24 ное 2017, 00:30 от lia-martin

# 441
  • Мнения: 12 818


Ufak Tefek Cinayetler 6. Bölüm Fragman

Вечеря,  Серхан, накрая прозорците пречат   Mr. Green


https://www.youtube.com/watch?v=ZffG9-LiVGY

Лиа , има превод на ,,Тайните на живота,, 4 епизод

https://vk.com/vkturksinema?z=video21937672_456239039%2F97369d0b … pl_wall_-83475167




# 442
  • Мнения: 9 541
Hug

Ооо, Ели Hug, мерси за 4 епизод на "Тайните на живота" bouquet Heart Eyes Има ли инфо кога ще го приключват?

# 443
  • Мнения: 12 818
Незнам Лиа какво се случва. За Протоколът четох, че ще излъчат последен финален епизод.
Криза има от толкоз свръхпроизводство в сектора им. Жалко , има много добри  артисти.
Невестата остава да гледам и МУ.

# 444
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Ехо, нещо не смогвам да се разпиша...

Как сте?

Аз си изгледах серията на Невестата и съм доволна, много даже.
Освен тая лигла Ипек никой друг не ме дразни, дори Есма. Въпреки, че даде детето на Сю точно с цел да накара Ипек да го гледа. Както обеща на майка й, нали си говориха по-рано. Вярно гадно постъпосева със Сюрея, но пък сценаристите ще я оправдаят, че е за доброто на бебето.
Съмнявам се обаче фръцлата Ипек да го поледне скоро, но ще видим.
Такова лигавене за едно секцио. Психично нестабилна параноичка!

# 445
  • Мнения: 12 818
Хъши,  Hug
Ипек е егоистка, свикнала капризите да и  се задоволяват. Мен ме дразнят Къймет  и сестра и, артистката най- вече, макар че играе чудесно на моменти имат просветление, но са проклети и двете.
Пишат нещо за Илкер, Пойраз не разбирам нищо.
http://www.ranini.tv/haber/28068/1/ilker-kaleli-icimdeki-poyrazi … urmeyi-basardilar

# 446
  • Мнения: 8 414
 wavey wavey wavey
Лиа Hug аз мисля да гледам Братко мой 2-първата част я гледах главно заради Аслъ ,но и Бурак и Мурат Б ги харесвам така че ще го загледам филмчето стига да го преведат на български защото аз ги харесвам ,харесвам тия двамата братоци  ама не чак толкова ,че и на руски да гледам  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaА Фахриенцето не ми се струва чак толкова напълняла  newsm78чета и мнения ,че била бременна ама то това  още от сериала с Енгин все я забременяват тъй че бременна ли е понапълняла ли е  или просто роклята и е твърде тясна и всичко се очертава ще се изясни скоро  smile3521
Ели Hug мерси за фрага на Убийствата  bouquet
Хъши Hug



# 447
  • Мнения: 12 818
Убийствата ги догледах.
Мехмет е отврат, мухльо. Имаше силни моменти в епизода.
Накрая сцената ми граничи с фантастика, не обичам подобни изхвърляния. На сред улицата , пред полицията жената с проблемна бременност  получи контракции и Ойя я изражда. Мъже, деца и т н сеирджии , точно пък така се случва и то в Истанбул. Невероятно, не че е невъзможно, но за друга действителност
Ени , гледай братята заради мен. Може и да ги пропусна..

# 448
  • София
  • Мнения: 6 287

Илкер е говорил пред студенти от техническия университет Йълдъз (Yıldız Teknik Üniversitesi). Там той е споделил доста интересни и може би шокиращи неща относно филма "Пойраз Карайел: Световен капитализъм".

Илкер казва:
"Ние нямахме представя за заснемането на подобен филм. Никой нищо не ни каза, не попитаха за идеите ни. За нас беше много тъжно."
По-натам Илкер споделя, че и преди това са изживели някои неща, но от уважение към зрителите на сериала, който още се излъчвал, запазили мълчание. Не виждали и нищо друго не било от значение за тях, освен парите. Очевидно има предвид продуцентите.
"Съжалявам. От всеки един проект, в който съм участвал, в мен остава по частица. Но те успешно успяха да убият Пойраз, който беше останал у мен."

# 449
  • Мнения: 8 414
Убийствата ги догледах.
Мехмет е отврат, мухльо. Имаше силни моменти в епизода.
Накрая сцената ми граничи с фантастика, не обичам подобни изхвърляния. На сред улицата , пред полицията жената с проблемна бременност  получи контракции и Ойя я изражда. Мъже, деца и т н сеирджии , точно пък така се случва и то в Истанбул. Невероятно, не че е невъзможно, но за друга действителност
Ени , гледай братята заради мен. Може и да ги пропусна..

Ели ще гледам и ще разправям после впечатления  smile3521
Зари мерси за превода  Hug
Мдааа няма начин Илкер да не се е обидил .Много е грозно ,че направиха филма без главния герой и го нарекоха Пойраз без изобщо Пойраз да участва   smile3511В крайна сметка сериала е това което е заради Илкер и без него  героя му Пойраз щеше да е съвсем различен и може би нямаше да има такъв успех сериала  или пък щеше да има още по-голям успех  ,но нямаше да е точно този Пойраз който всички фенове толкова много харесват и обичат.

Последна редакция: сб, 25 ное 2017, 11:51 от Eny87

Общи условия

Активация на акаунт