Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #13

  • 77 978
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 12 818
İstanbullu Gelin 29. Bölüm 2. Fragman



https://www.youtube.com/watch?v=OdxL4hQDLIM

Сякаш идва финал, половинките се намират

# 706
  • Мнения: 8 414
wavey wavey wavey
Ели HugЛиа HugРади HugТинче Hug
Фрага на Гюлизар ми хареса ,интересен и интригуващ е  smile3521
А Невестеното фрагче мноооого щекеренко  smile3521Ели наистина като все едно идва финал smile3521 обачеееее къде е Ипекче в цялата тази щастлива картинка  newsm78А тя без бой няма да си даде мястото в конака  smile3521
Мехмет Гюнсур е супеееер обаче този път очите ми останаха в палтото му  smile3521Като рок звезда от 70-те години са го барнали  smile3521

Скрит текст:







# 707
  • Мнения: 9 541
 Hug
Ени Hug, къде и отиде дългата косица на вашата "Дафне" /тази на Йомер/? newsm78



Така като ги гледам на снимка един до друг, много ми харесват Неслихан и Илкер Peace
Дано им се получи! Heart Eyes



7 епизод на "Тайните на живота" изгледан, същата работа ooooh!, недоумявам, как всички считат за своя проблем, че е по-добре да мълчиш, отколкото да разкажеш истината на близките си ooooh! ooooh! ooooh! Ели Hug, май ще позная, че този, дето влезе в затвора, не е умрял newsm78 Но и той се крие hahaha hahaha
Решено е да се финализира сериалът, да видим след коя серия /че и на мен да ми олекне Laughing/

Фраг на 8 епизод:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=7wl5Su_X2KM

Последна редакция: пт, 15 дек 2017, 12:42 от lia-martin

# 708
  • Мнения: 4 571
Много ми хареса фрага на "Гюлизар". Този младеж на Съла мъжа ли е? Или кой е, защото ми е много познат?

Очаквам с най-голямо нетърпение 23.12.17 когато ще бъда в по-дълга почивка и ще изгледам целия невестин сезон. Може и да приключва наистина.

Мехмет Г.не остарява, ама както видяхме по-назад в темата, жена му доста Simple Smile.

Не ми харесва Елчин с къса коса. Аз не обичам да се режат дългите коси.

Неслихан и Илкер няма да коментирам. Но на задните страници имаше много хубава снимка на Илкер със слънчеви очила.

# 709
  • Мнения: 9 541
Хелънче Hug

За кой мъж на Съла говориш? За сериала "Съла" ли?

GÜLİZAR OYUNCU KADROSU /участници:/

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstleneceği, yönetmenliğini Çağan Irmak’ın yaptığı, senaristliğini Mahinur Ergun'un kaleme aldığı, kadrosunda Farah Zeynep Abdullah, Şerif Sezer, Berk Cankat, Berk Erçer, Zuhal Gencer ve Berkay Ateş’in yer aldığı dizinin ilk fragmanı da yayınlandı. İşte ilk tanıtım…

http://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/gulizar-dizisi … e-oyuncu-kadrosu/

Пожелавам ти след 23.12. да се насладиш на почивката си и да наваксаш всичко, което ти се гледа! Heart Eyes Peace

# 710
  • Мнения: 12 818
Хелънче с Фарах е Берк Джанкат,  дано го пиша правилно. Двамата ще са екранна двойка. И двамата играха в Кьосем. Берк беше Искендер, скрият в Австрия принц. Фарах пък игра във втория сезон с Метин Акдюлгер и Нургюл, та принци принцеса ще пресъздават нова история.

Елчин е много чаровна с подстрижката. Та тя е пак с дълга коса.
Аз харесвам къси коси.
Скрит текст:
Много ме дразнят когато в сериалите дават жени с дълги коси  надвесени в кухни, или пък нещо друго работят  а косата паднала и я отмятат, Така показваха и Дефнето в кухнята на Йомер така показват и други артистки. Същото размятане на коси гледам от Аслъ и Дилара. [ /spoiler]

# 711
  • Мнения: 4 571
Мерси много! Знаех си, че ми е познато момчето, и че е доста по-млад от на Съла от сериала "Съла" мъжа Simple Smile. Той се казваше Боран също. Сега се сетих.
Млади, хубави. Желая им висок рейтинг и положителни емоции.
Благодаря ти за пожеланието, Лиа!

# 712
  • Мнения: 3 747
Снимки от рождения ден на мениджърката на Илкер.









Като гледам на партито са присъствали и колегите му от "Самоубиец"-Бурак Ямантюрк и Ердал Бешикчиолу, както и сценариста Башар Башаран.
Нямам търпение да гледам Илкер и Бурак в "Самоубиец".Страхотни са и двамата /не говоря за външен вид,а за харизма и талант/ Simple Smile



https://www.ucankus.com/video/51763/ilker-kalelinin-katildigi-do … tisi-olayli-bitti

Последна редакция: пт, 15 дек 2017, 19:09 от _Radi

# 713
  • Мнения: 9 541
Ради Hug Бурчин я няма, нали?

# 714
  • Мнения: 3 747
Ради Hug Бурчин я няма, нали?

Присъствала е, видях я на едно клипче слизайки от колата.Вмъква се в заведението преди Илкер, а той остава да си говори с репортерите.
Скрит текст:
Ето кадър, в които са уловили Бурчин на влизане

# 715
  • Мнения: 9 541
Ради Hug, мерси за отговора, зарадва ме newsm44

Да сложа и аз Аслъ Peace

# 716
  • Мнения: 9 541
Да ви сложа и снимки на Ясемин Ален, какво ще кажете за дрешките? #Crazy #Crazy Mr. Green





https://www.gecce.com.tr/fotogaleri-yasemin-allenin-transparan-tercihi/1

# 717
  • Мнения: 5 450
Да застане до тяхната първа дама - позитив и негатив.

# 718
  • Мнения: 12 818
Да ви сложа и снимки на Ясемин Ален, какво ще кажете за дрешките? #Crazy #Crazy Mr. Green

Изпростяла съвсем Rolling Eyes Rolling Eyes
Илкер е разпускал с Бубето Peace

Лиа, Hug благодаря за фрагмана на тайните. Детето наистина Айшето го е взела.
 А Бурак дали знае кое е това момиченце newsm78 newsm78 Много са сладки брат и сестра как надничат,а за Екин  smile3505 smile3505
Вървят към финал, иначе тайната щяха още да я крият, епизоди да правят.


Изгледах Невестата, хубав епизод, разтърсващ. Епизодът на Адем. Невероятен актьор на изключително трудна роля, много е добър,много. Най-силна сцена сеанса при психолога. От недоверчиво влезналия Адем до чувствително болезнено осъзнатия мъж  след сеанса. И две изречения на психолога които нямат нужда от коментар
,, Хората не познаващи жестокостта не могат да бъдат жестоки,, и ,,Смехът и плачът са житейски емоции. Напълно естествено е да ги преживяваме,,.
Целият епизод е реалистичен от към  различни съдби на живи хора.
Ипек излезна от депресията, но  вече има зад какво да се ,,крие,, за да не е с Фикрет. Ада е с майка,но Фикрет разбра друго. Нежността на Есра все повече ще го примамва. Съвсем нормално е да залитне.
Хареса ми посрещането на Бурджу, но Сю улови нещичко наблюдавайки нея и Осман. Няма я, липсва искрата между двамата. Предположих преди няколко серии и сега съм сигурна, няма да остаанат или ако продължат Осман ще е нещастен. Много ще се измъчва.
За Фарук и Сюрея не ми се пише. Фарук се държи точно като Султан, барабар с Есма. Защо изобщо  сподели на майка си за Джан и Бегум и останалите  подробности, а след това иска Есма да не взема отношение и Бегум да не коментира с нея въпросите свързани с Емир и Джан.Наистина не го разбирам . Едно и също,  кълне се в любов, Сю се измъчва и до кога, до без края ли newsm78
Акиф и лелята с този гардероб не са ми интересни,прекалиха малко от екипа.

# 719
  • Мнения: 12 818
Да застане до тяхната първа дама - позитив и негатив.

 Joy Joy Joy Joy
...............................................................




Arif V 216 - Fragman

https://www.gecce.com.tr/video-arif-v-216-fragman

Последна редакция: пт, 15 дек 2017, 21:21 от eliNIM

Общи условия

Активация на акаунт