Стар Трек : Дискавъри / Star Trek : Discovery

  • 36 678
  • 470
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 9 197
И аз нямам търпение,но малко остана да чакаме - 17.01.

# 286
  • Мнения: 318
На мен не ми харесва новият капитан и това че явно ще го виждам често.Поне от постера предполагам че може да се задържи,въпреки че в този сериал капитаните ги нямат за нищо Smile. Не ми харесва колко много залагат на Спок и оригиналните герои като цяло,така де ако искам да ги гледам ще си пусна TOS,и без това сега съм на него.

# 287
  • Мнения: 36 489
Аз нямам любими герои в този сериал. Има такива, които харесвам, но не са ми чак любими. Въпреки това, сюжетът ми е интересен. Случвало ми се е и в други сериали до самият им край да нямам любим герой..

# 288
  • Мнения: 9 197
Аз съм точно обратното - винаги си имам любимец.
В сезон 1 много харесвах Аш и Лорка.И Тили,косата на Тили.

# 289
  • Мнения: 318
Аз си харесвам Джорджиу във всички вселени и донякъде Сару.Майкъл обаче ми е много безлична,пък било тя и главна героиня.

# 290
  • Мнения: 36 489
И аз харесвам Аш, харесвах и Лорка и според мен развиха образа по ужасен начин (можеше да е по-интересен злодей, а и това с влюбването в Майкъл е малко...), харесвам и Стаметс, но не винаги (понякога ми изглежда малко досаден, не знам защо така...).

Но никой не се откроява истински (имам предвид като мой любимец) - до толкова, че ако го убият, да реша да спра да гледам сериала (случвало ми се е с други сериали - примерно с Викингите).

# 291
  • Мнения: 318
Това за капитаните:


Sweat Smile

Лорка също ми беше интересен образ,би било интересно ако го покажат в ''нашата'' вселена (ако не бъркам не казаха че е умрял,само се предполагаше...)

# 292
  • Мнения: 9 197
Лорка ми харесваше до паралелната вселена.После нещата сякаш бяха зашити с някакъв цвят конци и ...Искам да видя оригиналния Лорка.

Петя,това да ти убият любимеца е гадно и аз бих спряла да гледам сериала. Още ми е мъчно за Трип от Ентърпрайз,ако не бяха канселирали сериала,нямаше да го изгледам.

# 293
  • Мнения: 36 489
В някои ситуации бих спряла да гледам и без да ми е любим - за мен големите промени в каста са дийл брейкър. Честно, чудя им се на феновете на Живите мъртви, колко лесно приемат драстичната подмяна на персонажите...

# 294
  • Мнения: 318
А аз си харесах някой и те го утрепаха най-безмилостно още във втори епизод Smile
Не знаех че при Трип е било така.Мислех че са знаели,че няма да подновят Ентърпрайз и са го убили за повече драма.Вярно,че сериала се беше разводнил доста,но все пак още ми е кофти,че не изкара предвидените 7 сезона.
В Ентърпрайз като че ли имаше повече хумор,Дискавъри е доста по-мрачен.Трип беше много готин и забавен образ и щеше да е кофти без него.Иначе аз харесвах най-много Арчър,Флокс и Портос.Хоши най-малко.

Скрит текст:

# 295
  • Мнения: 9 197
Ако не се бъркам Конър Триниър (Трип) сам е поискал да го убият след като разбира,че няма да има повече сезони.
Дам,Ентърпрайз е сповече хумор - бременен мъж,раса,която смята храненето за отвратително,доктора беше забавен и онези  - сините с антенките.

# 296
  • Мнения: 318
Трейлър към Short Trek-а посветен на Хари Мъд - The Escape Artist:

# 297
  • Мнения: 36 489
Този герой така и не го харесах.

# 298
  • Мнения: 9 197
Този герой така и не го харесах.
И аз
Дано в новия сезон не го гледаме.


# 299
  • Мнения: 318
Нови постери:
Скрит текст:






Общи условия

Активация на акаунт