Звездни компромати - 341 част

  • 101 533
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • На топло
  • Мнения: 4 130
За Кевин Спейси отдавна се носят слухове, че харесва  ( млади ) момчета.
Преди години имаше слухове за Колин Фарел, имал е взимане даване с него.
Само преките свидетели могат да кажат със сигурност, дали е било по взаимно съгласие или е имало нещо друго....
На мен като цяло той ми е противен и извинението му е смешно и неадекватно 😡

# 721
  • Мнения: X
Той и чичо Харви се извини по същия нелеп начин..

# 722
  • Мнения: 834
Преди да се разнищва действието, не трябва ли да има поне съмнение дали въобще се е случило?
Този Рапп тогава може да е бил на 14г, ама от има-няма 20г е възрастен човек, защо е продължил да си мълчи?
Наистина не знам как е възможно на базата на едно обвинение, без никакви доказателства или свидетели, да бъде така линчуван човек, който и да било.

# 723
  • Мнения: 1 161
По случая на Спейси пак ще повторя, че е много показателно, че той самият не отрича.

Интервю с Деси Цонева, засегната е темата с опита за самоубийство на леля ѝ. Малко ми идва грубо изказването ѝ за детето на лелята.

# 724
  • Мнения: 18 530
Какво е казала за детето?

# 725
  • Мнения: 1 759
Не се отваря интервюто

# 726
  • Варна
  • Мнения: 2 268
По случая на Спейси пак ще повторя, че е много показателно, че той самият не отрича.

Нормално е да не отрича, показва поне някакъв опит за обективност. При положение, че знае какви запои и оргии е организирал е съвсем логично да допусне, че най-вероятно докато е бил пиян не винаги се е държал... приемливо. Нормално е и да няма ясни спомени от тези "преживявания", противното би ме усъмнило доста повече.
Мисля че изказването му е съвсем адекватно и премерено.

# 727
  • Мнения: 5 998
Деса каза за леля си, че по никакъв начин не толерира и извинява поведението й, не можела да приеме човек, който и един работен ден не е имал през живота си. За детето каза, че не е тяхна (нейна) грижа и също така не желае да е около сина й.
Презентирам по спомен, но в общи линии беше това.
Отделно каза, че никога не е била близка с звездните си баба и дядо.

# 728
  • Мнения: 1 759
Много е тъжно изказването спрямо детето. Отритнато от малко

# 729
  • Мнения: 18 530
Същата Деси се беше оплаквала, че Янчо водил синчето им по купони с разголени мадами и алкохол. Пък сега е недостойно братовчедчето да е край него. Доста тъпо. И на мен ми е гадно за това дете, не стига че няма баща в кадър, не стига трагедията с майка му, ами и другите му роднини се излагат ужасно.

# 730
  • Мнения: 39 302
Стига бе. Та тя не изтрезнява. Сетих се за тая статия http://www.bulgaria.utre.bg/blogs/2016/09/29/2423-eto_ya_golata_ … ogirana_18_snimki

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Тръмпови за празника  Grinning
Скрит текст:

# 732
  • Мнения: 3 627
Деса Цонева я чака същата съдба, като леля и Тодора!
Алкохоличка, сексманиачка, мързелива, брат, който ще претендира за имоти и т.н.!
На 50 години ще е едно алкохолно бунище, със сърцераздирателни истории ! Бас ловя!

# 733
  • Мнения: 1 161
Деса каза за леля си, че по никакъв начин не толерира и извинява поведението й, не можела да приеме човек, който и един работен ден не е имал през живота си. За детето каза, че не е тяхна (нейна) грижа и също така не желае да е около сина й.
Презентирам по спомен, но в общи линии беше това.
Отделно каза, че никога не е била близка с звездните си баба и дядо.

Да, в общи линии това беше, благодаря, че уточни. Не видях, че този е от сайтовете, които не се отварят Simple Smile

И аз мисля, че сега Деса говори така, но след време няма да е нещо по-различно от леля си.

# 734
  • Мнения: X
Тя сякаш се е скапала от работа, та на леля си кусури намира.

Общи условия

Активация на акаунт