Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 19 тема

  • 118 606
  • 731
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 54
a.l.e.n.a, къде би препочала да си направя Венус Вива? Колебая се между Нирвана и Есте клиник ( там не виждам цени)? Интересува ме също мога ли едновремено на клепачи и на лице да си я направя и колко време горе-долу е възстановителния период....например след 5 дена ще има ли някакви следи от интервеницята? И също след колко време се разгръща резултата?

# 451
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Аз я правих в Есте клиник, и като я правя отново ще е пак там Simple Smile Едновременно правих лице и очи. При мен може да е била по-нежна програма, но аз преди обед правих процедурата, следобедите взимах децата от градина и не съм била плашило, в никакъв случай. За бързото възстановяване и успокояване на кожата много успешно повлия Neocica на Филорга. Продуктът е точно за тази цел. На третия ден съм била и гримирана и на среща с приятелка навън. Втория път - при същата енергия - зачервявнето беше доста по-слабо и възстановявнето по-бързо.

Поради пилинг ефекта - резултат се вижда бързо, но се разгръща във времето - до няколко месеца след това Simple Smile Ефектът все още е налице при мен. Не е от днес за утре и после "няма никой"  Simple Smile

# 452
  • София
  • Мнения: 28
Аз също правих Вива в Есте Клиник. Бях там за консултация с д-р Стоянов, та реших максимално да си уплътня програмата и да поразпитам за Вивата. Е, набързо си записах час и за нея. При мен непосредственият резултат си беше точно плашило. На следващия ден беше и по-лошо- подпухнало плашило Close На третия ден бях на работа и с грим биваше (е, колежката ме пита какво съм си правила, че лицето ми изглеждала като бодено). На четвъртия ден изненадващо нямаше и следа. От крайния резултат съм много доволна- бръчките над веждите за загладени до голяма степен, околоочния контур е видимо освежен, милиомите са значително намалели (това не го очаквах изобщо и останах приятно изненадана), само върху разширените пори (основната ми цел) не видях резултат, но там сигурно трябват някоко процедури. Ще ми се в близките седмици пак да направя Вива, но от финансови съображения се чудя дали да не е само на бузите. Другият вариант е да сменя мястото, т.к. има доста по-ниски цени. В Есте Клиник цената е 650лв. за цяло лице (има и пакетна за 3 процедури, но не си я спомням).

# 453
  • Бургас
  • Мнения: 6 042
И аз ходих на Вива. Днес ми е четвърти ден. Лющя се като гущер. Най-страшно беше на втория - червена и подпухнала, особено около очите.
Засега виждам заличаване на дребни бръчици. Като се излющя ще пиша:)

# 454
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Момичета, благодаря за отзивите от процедурата. Както знаете, на мен ми се отразява отлично, но е хубаво повече хора да споделят - и впечатления от конкретното място, където е правена и за възстановяването ... и за ефекта във времето ...

gracycat, аз все още се чудя дали да направя само зоната около очите и над назолабиалните - там, където на булдога му висят бузите. Чудя се, защото, ако се направи цяло лице - колагенът ще се синтезира навсякъде и ефектът ще е много по-голям за целевите зони. Опъва се - не само зоната, но и около нея и така опъването е още по-голямо. От друга страна е финансовия момент. В момента ми е безумно трудно финансово и това го отчитам, като глезотия. Да ... но - всяка отложена грижа ... във времето струва повече. Та мисля още, но вероятно другата седмица ще предприема нещо. И плазмата е вариант за горен клепач, но и там еди пари ... Stop Stop Stop

Tintina, аз в първите дни - бях много "опъната" ... все едно на барабанче е опънато това, по което се тупка - предполагам от "нагряването" ... С какво третираш кожата от манипулацията до сега и къде прави процедурата? При мен на втората процедура провихме и очи - такива бяха, като твоите подпухнали. Прилагах козметиката, която е към процедурата. Но после няколко нанасяния на Neocica - подействаха, като въклшебна пръчица ... Всякакъв дискомфорт се тушира. Отокът спадан и червенината се избистри.

Понеже съм правила 2 процедури през месец - при първата имах повече реакция и точки. Предполагам е имало пъвърхнстен груб слой, който е прегорял и при втората процедура - за моя изненада - дразненето беше по-леко. Точките бяха по-леки и по-бързо сами паднаха. А Жаки беше споделила, че втората процедура й е била най-тежка, но тя прави много мощно въздействие - по 3 пъти минаване на цяло лице и не зная на с кава енергия/продължителност на импулса.

# 455
  • София
  • Мнения: 5 198
Момичета , така и не отидох с Скинлайн. Или бях болна или на работа. Лошото е , че похарчих и парите за процедура.


Има ли бюджетна процедура ?
Под 300лв за лифтинг или попълване в тази Зона?

Последна редакция: пт, 19 яну 2018, 21:13 от Tatti

# 456
  • Мнения: 100
Момичета, днес си направих прословутата брадичка. Както бях писала, става въпрос за едно леко увисване на контура точно в началото на брадичката и нейното стапяне. Така си остарявала тя, казаха и двете докторки. Д-р Валянова ми я направи днес с Теосиал Ултра Дийп, отидоха 2 филъра по 1,2мл. Каза, че е по твърд и траен. Сложи и върху самата брадичка, там в гънката между нея и устните, както и една-единствена точица ботокс пак там. Много ми хареса как стана, имам си контур, плътност и мекота, долната част на лицето ми придоби съвсем различна форма Simple Smile) Нямам снимки преди, бях си изградила навик да се снимам под определени ъгли, за да не личи.... Обаче много ме боля, доста си поревах, то хълцах, чак се задуших. Голям срам. И сега ме наболява като натъртено. Дано размине скоро.

# 457
  • Мнения: 69
Здравейте, дансорвала дали оказва влияе върху  трайността на филърите?

# 458
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Обясни ми че 30-40% остават завинаги.Резултата е страхотен,повдигане/имах леко свличане на лицето/,освежаване.
Аз също правих такава процедура използвайки упойката от друга. При доктор Георгиев. Имах свличане и много ясно изразени назолабиални. Една година след процедурата ефекта не е променен. А ефекта е уау. Все едно ми изтри с магическа пръчка поне 5 години от лицето.

# 459
  • Мнения: 2 114
Здравейте, дансорвала дали оказва влияе върху  трайността на филърите?

Ако питаш за дарсонвал - не, не оказва.

# 460
  • Мнения: 69
Здравейте, дансорвала дали оказва влияе върху  трайността на филърите?

Ако питаш за дарсонвал - не, не оказва.
Благодаря за бързия отговор.

# 461
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Филър действа, но на мен на пример ми казаха филър в скулите, не точно в назолабиалните и щял да се отрази по-добре на назолабиалните. Доктор трябва да ти каже. От друга страна пък тия скули няма ли да поемат повече филър...

Поставен в скулите - повдига -висналото и така назолабиалните леко се опъват, без да се добавя обем в тях.

Wind, аз съм на мнението на nkv_sz. При теб е въпрос на структура, не е висване от отпускане.

# 462
  • София
  • Мнения: 28
gracycat, аз все още се чудя дали да направя само зоната около очите и над назолабиалните - там, където на булдога му висят бузите. Чудя се, защото, ако се направи цяло лице - колагенът ще се синтезира навсякъде и ефектът ще е много по-голям за целевите зони. Опъва се - не само зоната, но и около нея и така опъването е още по-голямо. От друга страна е финансовия момент. В момента ми е безумно трудно финансово и това го отчитам, като глезотия. Да ... но - всяка отложена грижа ... във времето струва повече. Та мисля още, но вероятно другата седмица ще предприема нещо. И плазмата е вариант за горен клепач, но и там еди пари ... Stop Stop Stop

a.l.e.n.a, именно от там ми е колебанието. Опасявам се, че ще спестя някаква сума, като не направя цялото лице, но ще загубя много от ефекта на процедурата... Трудна дилема, а нямам много време за мислене- мина месец от първата процедура, пък и следващата седмица ми е реоперацията на бюста (т.е. на дясната гърда) при д-р Стоянов и след това няма да е много подходящо.
Поне сумата за операцията е по-малка от очакванията ми (мислех, че ще има наказателен елемент, като не ме е оперирал той първия път), че вече съм пред личен банкрут този месец.

# 463
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Стискам палци всичко да мине  по план с реоперацията и ще ти пиша по другата тема  Hug

# 464
  • Бургас
  • Мнения: 6 042
Не ползвам никаква козметика след Вивата. Много съм немарлива.
Казаха ми, че нямало нужда от друга процедура... Изненадвате ме сега, като казвате, че сте правили през месец.
В Бургас я правих, в "Ели Естетика". Апаратът им бил демонстрационен, дали им го само за 3 дни, преди да си купят техен.

Общи условия

Активация на акаунт