Цикатридина овули (вагинални) и опити за бебе?

  • 7 883
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 847
Здравейте момичета.През месец май направих спонтанен аборт и последва кюртаж.През август очаквахме зелена светлина за подновяване на опитите, но се беше появила доста голяма киста, която проследихме на следващия месец след МЦ дали е изчезнала.След МЦ си имах все още киста в следствие на която беше изтъняла лигавицата и беше подтиснала овулацията и предприехме лечение с дуфастон.Септември кистата я нямаше и си имах доминантен фоликил.В същия месец направихме хидротубациятс и след нея се появи проблем...От тогава до сега пи време на полов акт не се овлажнявам достатъчно и усещам все едно, че имам раничка и ме пари (дълбоко навътре).Ходих два пути на АГ, направихме микробиология и цитонамазка и всичко е ок, но аз не се чувствам ок.Този месец след полов акт имах еднократно прокървяване дори (беше в дните около овулацуята и макар че за пръв път ми се случва допускам, че може това да е причината).Понеже обаче според АГ съм си ок препоръча ми да направя един курс с Цикатридина овули, но въпреки че този месец според ме О вече е минала се притеснявам дали ще е проблем да ги ползвам при опити за забременяване или ако евентуално е настъпила бременност и дали вредят на сперматозоидите например?А също така този месец около овулацията ползвах вагинални таблетки Иделим Белиема и се чудя дали те пречат при опити и дали въобще има смисъл да се надявам на чудо този месец и ако все пак е станало дали са подходящи за ползване при забременяване?Благодаря!

# 1
  • Мнения: 136
Как сте сега.Мисля че не пречат

Общи условия

Активация на акаунт