След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -232ღღ

  • 69 288
  • 721
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 16 079
зад кадър на 68 еп.





# 62
  • Мнения: 12 009

Боре какво се пеняви тук Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 2 541
Моментът, след този в сладкарницата, когато бяха в парка и Баръш я прегърна и потупа, все едно му е приятел от казармата, ми е един от най-неприятните в сериала. #2gunfire

А Елчин на снимките от Айше е направо неотразимо красива! Да си ги извади Баръш в рамки и да  гледа тая хубост, че туй ще му остане на тоя Чехльо! Като си дойде Делихато след като й свършат снимките, ще има да гледа караконджули ежедневно! Mr. Green

# 64
# 65
  • Мнения: 13 725


Еднакви погледи, еднакво червило  Joy  Joy  Joy Сладури  Heart Eyes

# 66
# 67
  • Мнения: 2 541
Ураа!! 👏🏻
Тизер к фильму "Время счастья" посмотрели 1 млн. раз❤😍🔥

Продолжаем смотреть🙈


# 68
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
Моментът, след този в сладкарницата, когато бяха в парка и Баръш я прегърна и потупа, все едно му е приятел от казармата, ми е един от най-неприятните в сериала. #2gunfire

А Елчин на снимките от Айше е направо неотразимо красива! Да си ги извади Баръш в рамки и да  гледа тая хубост, че туй ще му остане на тоя Чехльо! Като си дойде Делихато след като й свършат снимките, ще има да гледа караконджули ежедневно! Mr. Green


     Меги hahaha hahaha hahaha hahaha
 Вие вероятно сте го коментирали безброй пъти,ама и аз нямам обяснение що тез двамата са с такива противни половинки в живота Crossing Arms Tired Че чак пък ги и обичат  ooooh! ooooh! ooooh!

# 69
  • Мнения: 12 009
....Че чак пък ги и обичат  ooooh! ooooh! ooooh!


Хората казват " любовта заслепява", " любовта е сляпа", колкото и да е клиширано си е вярно в случая Peace

# 70
  • Мнения: 2 541
Моментът, след този в сладкарницата, когато бяха в парка и Баръш я прегърна и потупа, все едно му е приятел от казармата, ми е един от най-неприятните в сериала. #2gunfire

А Елчин на снимките от Айше е направо неотразимо красива! Да си ги извади Баръш в рамки и да  гледа тая хубост, че туй ще му остане на тоя Чехльо! Като си дойде Делихато след като й свършат снимките, ще има да гледа караконджули ежедневно! Mr. Green


     Меги hahaha hahaha hahaha hahaha
 Вие вероятно сте го коментирали безброй пъти,ама и аз нямам обяснение що тез двамата са с такива противни половинки в живота Crossing Arms Tired Че чак пък ги и обичат  ooooh! ooooh! ooooh!


Искра,  Hug,  аз откакто съм в групата не спирам да се чудя по въпроса и все още нямам обяснение. Даже и ме подиграват за това, че не спирам да се чудя.Mr. Green Сигурно  съм омръзнала вече  с коментарите си по темата, ама като видя Баръш и Елчин, които са толкова красиви, млади, успели, харизматични, спортни натури и двамата,грижат се за външния си вид, и онези две мекотела, които се носят на вълната на славата на известните си половинки, направо завирам.

# 71
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
....Че чак пък ги и обичат  ooooh! ooooh! ooooh!


Хората казват " любовта заслепява", " любовта е сляпа", колкото и да е клиширано си е вярно в случая Peace


  Сляпа,сляпа ама колко да е сляпа бе Flutter Той с изтрещяла"актриса",тя със "мъжествен мъж" Mr. Green Mr. Green Mr. Green

  
 
Моментът, след този в сладкарницата, когато бяха в парка и Баръш я прегърна и потупа, все едно му е приятел от казармата, ми е един от най-неприятните в сериала. #2gunfire

А Елчин на снимките от Айше е направо неотразимо красива! Да си ги извади Баръш в рамки и да  гледа тая хубост, че туй ще му остане на тоя Чехльо! Като си дойде Делихато след като й свършат снимките, ще има да гледа караконджули ежедневно! Mr. Green


     Меги hahaha hahaha hahaha hahaha
 Вие вероятно сте го коментирали безброй пъти,ама и аз нямам обяснение що тез двамата са с такива противни половинки в живота Crossing Arms Tired Че чак пък ги и обичат  ooooh! ooooh! ooooh!


Искра,  Hug,  аз откакто съм в групата не спирам да се чудя по въпроса и все още нямам обяснение. Даже и ме подиграват за това, че не спирам да се чудя.Mr. Green Сигурно  съм омръзнала вече  с коментарите си по темата, ама като видя Баръш и Елчин, които са толкова красиви, млади, успели, харизматични, спортни натури и двамата,грижат се за външния си вид, и онези две мекотела, които се носят на вълната на славата на известните си половинки, направо завирам.

  Меги,зад тези връзки има нещо много гнило Rolling Eyes Mr. Green

# 72
  • Мнения: 2 478


Еднакви погледи, еднакво червило  Joy  Joy  Joy Сладури  Heart Eyes

Защото фотографа е Cem Talu - влез му в страничката в ИГ - невероятни снимки прави

rutkayozis®
Ada Altunay ☀
VerySoon 😌
MutlulukZamanı⭐
@elcinsangu ->
Styling: @rutkayozis ✨
CropTop: @cheapmonday @vitruta ⚡
Photo: @cemtalu ☀
#10kasım #nulook

# 73
  • Мнения: 13 725

Хайде, следващия от афиша  Wink И кога ще има обща снимка на ЕлБар  Mr. Green

# 74

Общи условия

Активация на акаунт