iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 90

  • 60 909
  • 724
  •   1
Отговори
# 645
  • Под люляка
  • Мнения: 72
Привет момичета, препоръчайте ми кокосово масло за мазане на новородено бебче  bouquet

# 646
  • София
  • Мнения: 4 493
Какъв адаптоген бихте препоръчали за оправяне на кортизоловия ритъм и да е съобразен с Хашимото - чудя се между Ашваганда, Радиола и Тулси

Код за 5% отстъпка от iherb.com - TQD186

# 647
  • Мнения: 953

Ако нямаш проблем с етеричните масла, пробвай това:
https://www.iherb.com/pr/Aura-Cacia-Aromatherapy-Body-Oil-Comfor … l-oz-118-ml/34724
В състава му има масла от гроздова семка, кайсия, бадем, а също и ароматни масла от лавандула, здравец, роза, много хубави отзиви има и му се каня, въпреки че аз отбягвам етерични масла.


Става ли за нанасяне на лице?

Код за 5% отстъпка в iHerB: MIH4702

# 648
# 649
  • софия
  • Мнения: 119
Какъв адаптоген бихте препоръчали за оправяне на кортизоловия ритъм и да е съобразен с Хашимото - чудя се между Ашваганда, Радиола и Тулси

Аз съм с Хашимото, но от Ашваганда получавам сърцебиене. Другите не съм ги пила.

Код за 5% отстъпка от iherb.com - XIT206

Последна редакция: вт, 07 ное 2017, 16:36 от bubanka

# 650
  • София
  • Мнения: 36 096
Какъв адаптоген бихте препоръчали за оправяне на кортизоловия ритъм и да е съобразен с Хашимото - чудя се между Ашваганда, Радиола и Тулси
И трите адаптогена регулират/модулират синтеза на кортизол и намаляват стреса.
Ако трябва да избираш - Свещеният босилек  /Тулси /е най-подходящ, но ако си с Хипофункция – и Ашваганда става, защото понижава нивата на ТСХ, но трябва да се коригира дозата на медикамента и да правиш по-често контроли/ ТСХ и Т4/.

# 651
  • София
  • Мнения: 4 493
Какъв адаптоген бихте препоръчали за оправяне на кортизоловия ритъм и да е съобразен с Хашимото - чудя се между Ашваганда, Радиола и Тулси
И трите адаптогена регулират/модулират синтеза на кортизол и намаляват стреса.
Ако трябва да избираш - Свещеният босилек  /Тулси /е най-подходящ, но ако си с Хипофункция – и Ашваганда става, защото понижава нивата на ТСХ, но трябва да се коригира дозата на медикамента и да правиш по-често контроли/ ТСХ и Т4/.

Благодаря и на двете ви.
А какво Тулси да избера и как да го приемам?
Ашваганда - каква да избера и тя как се приема - мисля да опитам от нея защото този месец спрях приема на Т3 хормон и съответно ТСХ е в космоса ....

# 652
  • Мнения: 9 230
от мейла

Save 15% on Select Mad Hippie Skin Care Products Save 15% on Select A Vogel Items   Items
Offer Ends: 11/08 Discount applied in cart. May not be combined with other discounts or specials.

 ooooh! ooooh! ooooh! Embarassed Embarassed Embarassed

Последна редакция: вт, 07 ное 2017, 16:59 от pinko

# 653
  • София
  • Мнения: 36 096
от мейла

Save 15% on Select Mad Hippie Skin Care Products Save 15% on Select A Vogel Items   Items
Offer Ends: 11/08 Discount applied in cart. May not be combined with other discounts or specials.
Това е напомняне, че седмичните промоции са валидни до утре   Peace
Brands of the Week

# 654
  • Мнения: 4 042

Ако нямаш проблем с етеричните масла, пробвай това:
https://www.iherb.com/pr/Aura-Cacia-Aromatherapy-Body-Oil-Comfor … l-oz-118-ml/34724
В състава му има масла от гроздова семка, кайсия, бадем, а също и ароматни масла от лавандула, здравец, роза, много хубави отзиви има и му се каня, въпреки че аз отбягвам етерични масла.

Става ли за нанасяне на лице?

Предназначено е за тяло. Не съм привърженик на честата употреба на масла за лице. Имах такава заблуда преди време, защото бях с много суха кожа. Не помага, даже в дългосрочен план може да има обратен ефект. Така че по-рядко ползвам масло за лице и съответно подбирам по-високо качествени, които действително си струват, набавят някакви по-ценни вещества. Затова писах, че съм се спряла на арганово и шипково за лице и деколте.
Скрит текст:
Впрочем да вметна, че първото нещо, което трябва да направим при суха кожа, е да обърнем внимание на измиващите средства и приема на течности. В повечето случаи от там тръгва всичко. Само с мазане не се решава проблема  Simple Smile

Код за намаление в  iHerb: PAR2643

# 655
  • София
  • Мнения: 36 096
Скрит текст:
Какъв адаптоген бихте препоръчали за оправяне на кортизоловия ритъм и да е съобразен с Хашимото - чудя се между Ашваганда, Радиола и Тулси
И трите адаптогена регулират/модулират синтеза на кортизол и намаляват стреса.
Ако трябва да избираш - Свещеният босилек  /Тулси /е най-подходящ, но ако си с Хипофункция – и Ашваганда става, защото понижава нивата на ТСХ, но трябва да се коригира дозата на медикамента и да правиш по-често контроли/ ТСХ и Т4/.

Благодаря и на двете ви.
А какво Тулси да избера и как да го приемам?
Ашваганда - каква да избера и тя как се приема - мисля да опитам от нея защото този месец спрях приема на Т3 хормон и съответно ТСХ е в космоса ....
Това е добро:
https://www.iherb.com/pr/Life-Extension-Optimized-Ashwagandha-Ex … Veggie-Caps/16416
Приема се на гладно.
Действа и като имуномодулатор - имуносупресор, т.е може да повлияе добре Хашимото, следи и антителата.

pinko  Hug

Протеин - грах и козя суроватка - на Mt. Capra, на добра цена Peace
$18.87
Mt. Capra, Peas & Whey, Natural Vanilla, 1 lb (453 g)  

Последна редакция: вт, 07 ное 2017, 19:15 от denis.

# 656
  • Мнения: 4 042
Балсамчето на Sierra Bees вече ми излиза на пълна цена в кошницата - 6,81 лв. Sad А все още го дават със срок на годност до януари 2018. Защо така?
И кремът за ръце на Мадре лабс, който сваляше от доставката, вече не е с намаление в комбинация, ами и той на пълна цена. Мъка....

# 657
  • Мнения: 897
Балсамчето на Sierra при мен още си е  намалено

# 658
  • Добрич
  • Мнения: 163
Някой, който пие коластра излизат ли му пъпки? Пия от около 5-6 дни сутрин по 1 таблетка, а вече ми излязоха около 10 пъпки.
Пия тази коластра: https://www.iherb.com/pr/21st-Century-Colostrum-500-mg-120-Capsules/9621
Пия я също от  5 -6 дни и на мен ми излязоха пъпки.
...
Какви пъпки ви излизат? ...
На мен ми излизат малки пъпчици с бял връх, като пубертетски. Най-вече по челото. Би трябвало да е от нея, само тя е нова, всичко друго и преди си го пиех и нямах проблеми.

# 659
  • София
  • Мнения: 566
Балсамчето на Sierra Bees вече ми излиза на пълна цена в кошницата - 6,81 лв. Sad А все още го дават със срок на годност до януари 2018. Защо така?
И кремът за ръце на Мадре лабс, който сваляше от доставката, вече не е с намаление в комбинация, ами и той на пълна цена. Мъка....
За съжаление, и при мен така... Преди няколко дена 13 балсамчета поръчах Simple Smile Сега се чудя, да поръчвам ли, или да чакам да се появи нещо друго подобно на балсамчето. А е доста добро, пък и какъв срок на годност може да има подобно нещо - години със сигурност.
На доста неща скочиха цените. Примерно, Source Naturals, BioPerine беше около 11 лева... Сега е 14, но със Shipping Saver. И доста други така. Явно се учат от нашите търговци, преди празници да вдигнат цените, за да могат после да ги намалят.
Какво става с DHL? Има ли я тази новата такса?

код за 5% в iHerb - VET3131

Общи условия

Активация на акаунт