АНКЕТА към Тайната на дългата и гъста коса .

  • 4 733
  • 85
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 654
Извинете, днес не съм в час, но какво друго се очаква да стане гъсто и буйно от тая маска?

Честно казано и аз това се чудя.

не знам точно какво се очаква, но със сигурност като мажете косите си с това лекарство, то се поема чрез кожата на главата и усвоява от организма ви. та след време не се чудете ако ви порасне козина и там, където не я искате

# 61
  • Мнения: 4 371
Радето, другите да му мислят, аз съм пас Crazy

# 62
  • Мнения: 13 512
Извинете, днес не съм в час, но какво друго се очаква да стане гъсто и буйно от тая маска?

Честно казано и аз това се чудя.

не знам точно какво се очаква, но със сигурност като мажете косите си с това лекарство, то се поема чрез кожата на главата и усвоява от организма ви. та след време не се чудете ако ви порасне козина и там, където не я искате
Хайде сега да си признаете- кои намазаха и половинките си с тази маска? Резултатите са налице.

# 63
  • Мнения: 959
Не съм я правила и нямам намерение.а и нужда Sunglasses
това е и моя отговор

# 64
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Извинете, днес не съм в час, но какво друго се очаква да стане гъсто и буйно от тая маска?

Честно казано и аз това се чудя.

не знам точно какво се очаква, но със сигурност като мажете косите си с това лекарство, то се поема чрез кожата на главата и усвоява от организма ви. та след време не се чудете ако ви порасне козина и там, където не я искате
Тривитаминола съдържа само витамини, не вярвам от тях да станем много космати newsm78.

# 65
  • Мнения: 14 654
e, аз не искам да ви убеждавам да не си правите маската, просто някой попита какво спира тези, които не биха я направили и това е моята причина. ползвайте си тривитаминола със здраве

# 66
  • Варна
  • Мнения: 80
Може ли и едно мнение на ветеринарен лекар. Още не съм я пробвала тази маска , но имайки в предвид действието на отделните съставки върху кожата /а и не само/ мисля да опитам....... Отдавна не съм си правила домашно приготвена маска....Използвах червения  МИОСОТИС но вече не съм доволна, а да си кажа честно вече почти от нищо на пазара не ме впечатлява. На всички които не използват овчи продукти искам да им кажа ,че разлика между хуманните и ветеринарните препарати от този тип почти няма като изключим цената.....  newsm53. Тривитаминола който е посочен в маската и всички други подобни са за инжективна употреба което значи че са пречистени и могат дори да се прилагат вътрешно , какво да говорим за външно проложение.  Колкото до Тривитаминола - това е вит АД3Е  просто се среща под различни търговски наименования / Тривитаминол, Виалитон , АД3Е, комбизол и още много други които сигурно и аз не съм чувала...Деавита е подобен макар и не съвсем същия....Още утре ще опитам и ще си кажа мнението за действието ..... Hug

# 67
  • в къщи
  • Мнения: 467
Доволна съм и продължавам упорито да се мацам Peace

# 68
# 69
  • Мнения: 1 809
Аз съм доволна и продължавам.Относно това дали е вредно или не ,само ще кажа че когато отидох да си го купувам,ветеринарният лекар ми каза,че го зарежда редовно защото масово се търси от фриьорки.Каза ми също ,че е чудесно за косата и няма нищо опасно  Peace

# 70
  • Мнения: 583
правя маската и съм доволна. мас, газ и оцет е класическа маска за хубава коса. мисля, че нищо страшно няма в добавката на витамини, но не очаквам за една година да имам буйна грива, защото познавам косата си!  със сигурност обаче ще заздравя косъма. що се отнася до страховете, които чета тук-за мен лично опасни са боите/каквито и да са те/ и особено обезцветителите на косъма-а колко хора ги ползват?!. аз също от едно известно време и виждам, че структурата на косъма ми се промени само  след второто боядисване, а след два месеца мазане с маска есенния косопад/толкова обилен обикновено при мен/ беше кратък и минимален като количество!
все пак всеки всеки има право да ползва или не каквото си иска! Peace

# 71
  • Мнения: 37
i az smjtam ad j probvam che da vidim kakvo shte se poluchi Simple Smile

# 72
  • Мнения: 37
i az smjtam da j probvam Simple Smile

# 73
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Направих я и съм доволна. Моята коса лично имаше нужда. Има жени природно надарени с хубави коси които не изискват особени грижи, не и моята. Беше станала ужасна, оредя, взе да се омазнява бързо, изправи се и започна да цъфти. Имах невероятна коса, но не правих нищо за нея, като я изгубих реших поне на половина да си върна красивата коса. Тази маска е единственото нещо което ми е помогнало. Косата ми се сгъсти и спря да цъфти като начало... и за сега ме устройва и без това се бях примирила с мисълта, че никога няма да си върна красивата коса, а това за мен е лъч надежда, че е възможно.

monda съжалявам, че не мога да споделя чувството ти за хумор, но за мен тази гледка ми се стори трагична и ужасна, ако някой има лек за обезкосмяване, да сподели моля на тези болни хора. Ужасно ми дожаля за тези хора, които меко казано не приличат на хора.

# 74
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Мажа се вече втори месец и съм доволна,та и мажо мажа-и той доволен. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт