The Ordinary

  • 149 758
  • 740
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 980
... каква гликолова киселина би била подходяща?Нямам проблеми с кожата си просто избистряне на тена и свиване на порите!
http://theordinary.com/product/rdn-glycolic-acid-7pct-toning-sol … ion-240ml?redir=1

# 151
# 152
  • Мнения: 18 542
Забърсах един Sanskrit Saponins. Нямам идея ще ми хареса ли и трябва ли ми, ама да не съм капо.  Mr. Green

# 153
  • Мнения: X
Оф тоя черен петък. Аз взех 2 санскрита и 2 шампоана за хидратиране.
Ама това са намаления от 30 евро на 9. Не измислени като нашите тука  -20% или ДО -50% а то едно нещо е на 50% и то най тъпото

# 154
  • Мнения: 3 632
Забърсах един Sanskrit Saponins. Нямам идея ще ми хареса ли и трябва ли ми, ама да не съм капо.  Mr. Green
Вчера пуснах комплекта за пори на HYLAMIDE за домочадието.
После сайтът се счупи... и  изпитах неистово желание да ги имам тези сапонини Smiling Imp  Намерих ги тук: https://www.victoriahealth.com/product/NIOD-Set-2/12750

# 155
  • Мнения: 18 542
Аз от там ги поръчах.  Peace
Имат и другите оферти от ЧП

# 156
  • Мнения: X
Аз се подведох по теб, но не недочетох от кой сайт си ги поръчала и поръчах от Deciem и то два броя. Накрая разбрах, че ще ги получа след 15 януари. 😂 Нищо де, вашите сапуни като свършат, моите ще пристигнат.💪 И с някакъв сет за коса същото се случи. Да го прекратяват вече този черен петък, че не се издържа.

Последна редакция: сб, 25 ное 2017, 08:17 от Анонимен

# 157
  • Мнения: X
След 15 януари ще е доставка на продукт от промоцията който вече е бил изчерпан, пише си че е изчерпан но поръчки пак се приемат. Ако е бил поръчан докато е бил в наличност те смятат че до 12 дни ще са разпратили поръчките

# 158
  • Мнения: 3 632
https://www.facebook.com/deciem/
Скрит текст:
All is going very well this Black Friday. Our website crashed only 3 times, it was out of order for only 7 hours, we have received only 3 city violation notices for blocking traffic as we load skid after skid, we sold out of most sets before Friday actually started in our own homeland of Canada and we now need to figure out how to ship out the 200,000+ and growing units from our tiny home. So much mess feels so good. It must be true love. ❤️❤️❤️🐒
Може и да се забавят малко, но на тези цени няма да се оплаквам Smirk

# 159
  • Мнения: 18 542
Аз до сега от сайта на DECIEM не съм поръчвала. Всичко от victoriahealth взимам, защото и да го няма налично, мога да го поръчам и чакам, а не да дебна непрекъснато официалния сайт.
Иначе на моята поръчка със сапуните пише рending без дата за доставка, та ще видим кога ще пристигнат.

# 160
  • Мнения: 2 323
Момичета, как използвате Alpha Lipoic Acid 5%? Заради консистенцията ми е проблем. Ако е самостоятелно, не успявам да разнеса. Пробвах да смеся с олио за лице - става! Но се замислих дали може като topic treatment само на тъмните петна? С клечка за уши, примерно.

# 161
  • Мнения: X
Какво и е на консистенцията - рядка течност.
Слагам няколко капки на дланта, разтривам между дланите и с тях обтривам лицето. Това е. После с остатъка обтривам горната повърхност на ръцете че трябва и тях да запазим млади....

# 162
  • Мнения: X
Пробвах да смеся с олио за лице - става!

Като я смесваш с олио й намаляш действието. Пише го в указанията. Аз нямам проблеми с нанасянято.

# 163
  • Мнения: 2 323
Какво и е на консистенцията - рядка течност.
Слагам няколко капки на дланта, разтривам между дланите и с тях обтривам лицето. Това е. После с остатъка обтривам горната повърхност на ръцете че трябва и тях да запазим млади....

Мазнее без да има масло и попива моментално в мястото, което съм докоснала първо - това й е на консистенцията. Слагам на чело, въобще не мога да стигна до брадичката, пръстите ми се суркат по сухата кожа. Ако разтъркам между пръстите, за да мога да нанеса на по-голяма площ, попива пък директно в тях. Абсурд е да имам остатък, който да разтривам където и да било.
2-3 капки слагам, да не би наистина пък да е твърде малко? Но и с толкова малко на местата, до които съм успяла да стигна, си усещам парене.

# 164
  • Мнения: X
Аз слагам 5-6 капки. И при мен за 1-2 минути има парене. Самата течност има странна миризма - на мен ми напомня на разтопена пластмаса.

Общи условия

Активация на акаунт