Vip Brother 2017 - тема 8 (23.10-29.10)

  • 140 906
  • 2 388
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 673
Това пък да си пратиш детето за месинджър с подобна вест е толкова отвратително... Майката безмозъчна ли е? Кое човешко същество на 4-5 години иска да се изтипоса пред баща си с "не се прибирай вече"... 😩

# 76
  • Мнения: 828
Аз само не схванах каква е  била драмата на двамата инфантили Алекс и Данчо преди година. И двамата са се 'надчесвали', като за олимпиада. Толкова лигави същества на прага на 30те не бях виждала. Алекс леко бавнозагряваща ми изглежда, а Дани - като на стероиди денонощно. Пък как чудно си пасват.

+1 Аз много се надявам довечера и те под ръчичка да си ходят.Голяма скука и измислица е всичко около тях с изкл. на забежките им. Мисля,че вече нямат място в Къщата. newsm75

# 77
  • Мнения: 4 275
Довечера ще изгонят Алфредо. Почти не го показват, безинтересен е, само се пули като му говорят. Да го държат заради едните 2 минути смях на номинации... няма смисъл.

# 78
  • Мнения: 15 866
Златков е футболист. За тях важи правилото на английските крале - срамота е, ако нямат поне 2 - 3 любовници. Така че, колкото и да ми харесва нещата при него са ясни. А и жена му едва ли пада от Марс и не знае славата на футболистите, особено българските. Сега ли седна да прави сцени - пред цяла България? Това винаги ме е дразнило много в тези формати - всички се сещат да си решават проблемите, когато половинките им са в някое предаване и изтипосват цялата си история в ефир. И после се чудят защо хората така били казали и онова били направили  ooooh!

# 79
  • Мнения: 1 673
На мен ми се струва, че ще ги направят победители - ще станат един участник и след прошката и победата на любовта на младите, която устоя на всички изпитания, ще ги направят победители. 😐

Антон каза също, че Алфредо и футболистът танцували еротични танци на купона на Мария. Ех, какво нещо... Докато еротиката на Алфредо я разбирам - грациозни движения, отработени, тренирани, артистични, а той - екзотичен, то от футболиста ми се повдига - мазен, зализан, татуиран, с тен на фурна и 2 обечки. И от люпилото на Джизъсовци и Валерковци... 😐

# 80
  • София
  • Мнения: 8 177
Но друго ми направи впечатление. Седят си, пийват си, говорят си, а зад Хранова - две мухи. Как могат да ги търпят в къщата?

Те търпят готвача (който за мен е супер досаден), ти за две мухи Animal Bee (няма иконка мух)

# 81
  • Мнения: X
 Марга Хранова и тя няма място в къщата. Доста скучновата е, очаквах от позицията на годините и опита си да има мнение и позиция относно случващото се около нея, и да има повече тежест. Докато тя е с лековато поведение, повърхностна, без позиция и като цяло не показва никакъв характер на възрастна и успяла жена. Разочарование е, също като Данка Христова в нейния сезон.

# 82
  • Мнения: 6 604
Приятелка на жената на "Роналдо" го вижда преди ББ да се разхожда с 2 жени. Отшва и докладва на съпругата. Детето казва на баща си, че двамата с майката не искат да се прибира у дома и не искат да го виждат. Не му дали възможност да обясни. Златков бил радстроен и се оплакал на журналиста. Разказал му историята и го помолил като излезе да се обади на жена му и да й разкаже истината- бил с братовчедка си.
Стефанов й обяснил, но не каза тя как е реагирала. Но в студиото заключиха, че вай не е толкова притеснен щом си е позволил такова свободно поведение по време на ергенското парти с танцьорките / първо казаха стриптизьорки, но после се поправиха.😉/.
Не разбрах в каква връзка разказа за случая, още повече, че е наясно, че не е излъчвано нищо по темата.

# 83
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Докато чета темата, ми излиза реклама на Пицария Домино и пица  Алфредо Simple Smile

# 84
  • Мнения: 14 979
Скрит текст:
Приятелка на жената на "Роналдо" го вижда преди ББ да се разхожда с 2 жени. Отшва и докладва на съпругата. Детето казва на баща си, че двамата с майката не искат да се прибира у дома и не искат да го виждат. Не му дали възможност да обясни. Златков бил радстроен и се оплакал на журналиста. Разказал му историята и го помолил като излезе да се обади на жена му и да й разкаже истината- бил с братовчедка си.
Стефанов й обяснил, но не каза тя как е реагирала. Но в студиото заключиха, че вай не е толкова притеснен щом си е позволил такова свободно поведение по време на ергенското парти с танцьорките / първо казаха стриптизьорки, но после се поправиха.😉/.
Не разбрах в каква връзка разказа за случая, още повече, че е наясно, че не е излъчвано нищо по темата.
Ами защото е подмолно и малко човече , затова.
Аз имах някаква симпатия към него като коментатор преди Къщата , сега до такава степен ми е мижитуркав, слаб, лигав , че точно той да раздава оценки и клюки ми идва в повече.
Добър ден в новата тема !
Дано довечера съкратят лиготиите и да има повече време за изгонването . Коментаторите  в студиото да им определят по една минута време и толкоз. И ако може само Евг. Минч. и Л. Дилов да останат , пак ще е добре.
Оф , какви ги е правил Роналдото в къщата , може ли отнякъде съкратената версия на танците му , или поне да ми кажете от коя до коя минута е. Хич не искам да гледам други раУти от последните два епизода.

# 85
  • Мнения: 14 170
Златков дали на всички номинирани е разказал или само на Антончо, защото се е знаело, че той излиза?

# 86
  • Мнения: 69 278
Марга Хранова и тя няма място в къщата. Доста скучновата е, очаквах от позицията на годините и опита си да има мнение и позиция относно случващото се около нея, и да има повече тежест. Докато тя е с лековато поведение, повърхностна, без позиция и като цяло не показва никакъв характер на възрастна и успяла жена. Разочарование е, също като Данка Христова в нейния сезон.

Да, аз също очаквах като най-възрастна в къщата да наложи някакъв ред - в смисъл да посвие например перките на перкото Петров, да му даде да се разбере, че е недопустимо неговото поведение-нещо такова като че ли би ме зарадвало.

Буенос диас, Тайсчо...Stuck Out Tongue Winking Eye

https://play.nova.bg/programi/vip-bradur
на 25 минута почва...
Ама свали мантията, че да не я разкъсаш....айм, ту секси...нана-на

Последна редакция: пн, 23 окт 2017, 13:15 от teta75

# 87
  • Мнения: 6 604
Златков дали на всички номинирани е разказал или само на Антончо, защото се е знаело, че той излиза?
Не слушах много, но Стефанов май каза, че споделял доста с Енджи.  Ама може и да греша.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 1 210
Сачито да остане...другите все тая кой ще излезе. ..

# 89
  • Мнения: 7 849
Да, аз също очаквах като най-възрастна в къщата да наложи някакъв ред - в смисъл да посвие например перките на перкото Петров, да му даде да се разбере, че е недопустимо неговото поведение-нещо такова като че ли би ме зарадвало.
Ти па? Нали докато извършва тия дейности, съквартирантката й - Сачка ше изяде сичката храна. Те двете са на състезание кой повече може поеме. Ще загуби ценно време, през което може да си напълни пупата! Тя е на курорт с олинклузив, обилен.

Общи условия

Активация на акаунт