Дрехи, които мразя (и не нося)

  • 146 299
  • 2 117
  •   1
Отговори
# 1 875
  • Мнения: 22 036
Мечтата ми е да емигрирам в Австралия, но нищо не правя по въпроса за съжаление.

Ами направи, ако наистина го искаш, че все по-трудно става. Мога да предложа безплатна помощ. Не се връзвай с агенти, особено от БГ.

# 1 876
  • Мнения: X
Какви са тези къси офисни панталони?

Дългото лято и топлата зима ме хвърляха във възторг една-две години и ми писнаха. То такова дълго лято върви и с 3-4 месеца температури по 40, че и 50 градуса и слънце, което те смазва. На плаж не можеш да отидеш преди 6. Топлата зима и тя е много странна. Тук днес е 10 градуса, което се води студ и по някаква причина ми е по-студено, отколкото в севрна държава при температура около нула.

Големи студове и снегове не ми липсват, но есента много.

Последна редакция: пт, 26 яну 2018, 14:07 от Анонимен

# 1 877
  • Мнения: 3 480
И на мен ми стана любопитно за офисните къси панталони.
Всъщност преди време си бях наумила, че искам такива и купих. Не ми доийде на ум, че трябва да ги нося с чорапогащник отдолу и цялото упражнение се обезсмисля. Приличат на класически офис панталон с ръб, с тънък колан и до коляното. Точно веднъж ги сложих.

# 1 878
  • Мнения: 1 903
Здравейте,нещото което не понасям е панделки и бродерийки имам чувството ,че са от гардероба на пра пра баба ми Grinning

# 1 879
  • Мнения: X
На теория топлото е голям кеф, но на практика високите температури са мор. Удъртях, м**а му с***а, едно време не съм се впечатлявала от градуси и време, а сега гледам прогнозата по пет пъти на ден и само цъкам с език...

Ходих на сватба преди време, лятна на морето. Имаше гост по къси официални панталони - швед. Явно толкова му е писнало от студовете на човека, че си е казал - сега или никога Laughing !

Обожавам дрехи с бродерии! Последно си купих една тъмно синя блуза, в цялата горна част е в тъмно синя бродерия. Красота!

# 1 880
  • Мнения: 36 666
Днес гледах видео с ревю на Лолитска мода (японско модно течение) - харесвам японците, харесвам и кимона, опитах се да съм позитивна, но тази мода ми изглежда малко като извращение...На рисунка в книжка вероятно би ми харесало, но на жив човек - определено не... 
Скрит текст:
Някои от по-скромните модели рокли са симпатични и ми напомнят модата от 60-те. Харесвам ги, макар да не бих ги облякла.

# 1 881
  • Мнения: 3 480
В Лондон съм виждала доста инфантилно облечени азиатки, определено над първа младост.
***
Много високи температури и аз не издържам (над 35 градуса), но ако трябва да избирам между студ и жега предпочитам жегата. Когато ми е много студено не съм в състояние нито да мисля, нито да работя.

# 1 882
  • Мнения: X
Това последното го казваш, защото вероятно в големия мор не си била в България. А като си представя, че има и по-зле и за дълъг период от време...И аз съм адски зиморничава, обаче след няколко лета в топлата част на България вече съм на друго мнение относно предпочитанията си. Пролет и есен си е най-добре...

# 1 883
  • Мнения: 3 480
Напротив, изкарах 5 студентски лета в страшен мор, температурите достигаха 42-43 градуса. Нямаше и климатици по онова време. Свалих принудително 5 кг Joy, които с диети не успях.
Нямам предвид да живея някъде където е непоносима жега, но където е мек климатът.
Във вътрешността на страната (някои части) са двете крайности - горещо лято без вятър и сурова зима със сняг, който не се топеше до март, -20 вечер.
Била съм дълго време и на място със слънце и сняг. Като дете обичах снега, но след тийнейджърските години го намразих ужасно. Мога само по ТВ да го гледам или от прозореца без да се налага да излизам.
Мразя дебели якета, палта, шалове, шапки, ботуши, но нося, защото се налага.
Най-добре се чувствам на морски климат, температури между 15 и 30 градуса ми е супер.

# 1 884
  • Мнения: 36 666
Над 30 градуса е неприятно, но се издържа, докато при минусовите температури е нетърпимо.
Да - Лолитската мода е предназначена за пораснали жени (млади или възрастни) - тоалетите само изглеждат детски. Май имаше епизод с американка, която се носеше ежедневно така, в шоуто на Стейси Лондон. Ужас Wink

Последна редакция: пт, 26 яну 2018, 14:08 от Petia Ivailova

# 1 885
  • Мнения: 24 467
В Лондон съм виждала доста инфантилно облечени азиатки, определено над първа младост.
***
Много високи температури и аз не издържам (над 35 градуса), но ако трябва да избирам между студ и жега предпочитам жегата. Когато ми е много студено не съм в състояние нито да мисля, нито да работя.
Точно.
На мен дори пръстите ми отказват да работят при студ, доспива ми се при липса на слънце.
Жегата повече я търпяввам. Даже на 35 градуса не се потя, освен ако не ми се налага да тичам.
И аз сняг съм обичала само в детската си възраст. Когато не трябваше да мисля какво да си облека /униформата за училище и якето и толкоз, а иначе за пързалката- шушляковите гащеризони с якето/, как да паля колата, къде да паркирам, как да платя топлото, как да се придвижвам по заледените пътища и тротоари и т.н.

Още ли са на мода ту-ту полите? Никак не ги харесвам и никога не бих облякла такова нещо. Мислех, че са си отишли, но мярнах за тази година подобни изпълнения пак.

Таз лолитска мода не е моята къп-ъф-тий. Освен ако не иде реч за малки момиченца на детско парти.

# 1 886
  • Мнения: X
Ама чакайте сега, едно е жегата като си млад, а друго е на преклонна възраст като нашата.

Но и студ избягвам де, ей го три дни не съм си подала носа от нас...

# 1 887
  • Мнения: 7 519
Ама чакайте сега, едно е жегата като си млад, а друго е на преклонна възраст като нашата.

Но и студ избягвам де, ей го три дни не съм си подала носа от нас...
Абсолютно. За себе си установих, че по- добре вирея на студено, отколкото на горещо. За мен идеалното време е когато мога да ходя само по тениска и тънка жилетка.

# 1 888
  • Мнения: 3 480
И това е вярно. Като сме на почивка има и 35 градуса, ако не си на най-силното слънце е ок.

А за мен идеалното време е, когато мога да ходя само по рокля и сандали на бос крак, без връхни дрехи. Или по ти-шърт и дънки. 22 - 27 градуса ми е идеално.

Тутутата и те са за малки момиченца. Дори мд, която е на 10 отказва да ги носи вече, бебешки са.

# 1 889
  • MI
  • Мнения: 11 867
Не е от възрастта, до човек е. Аз с годините все по-малко търпя студ, докато жегата винаги ми е била ОК, особено пък ако не е много влажно.

Японското разбиране за мода винаги ми е било напълно непонятно. Имам чувството, че са от друга планета.

Общи условия

Активация на акаунт