Фермата 3 - 2017 г. - Тема 7

  • 56 076
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 864
От тийзъра, който гледах според мен Яни или Калоянчик ще са фермери. По-скоро искам Калоянчик, да видим властта на един по-млад и неопитен човек!  Peace Peace

# 31
  • Мнения: 3 727
с какво Ивона е разочаровала Иван.С, казал го в сутрешния блок, какво им прави това момиче  newsm78

# 32
  • Мнения: 14 830
Аз мисля , че " Фермата" е чужд формат с ясно определени правила.
Явно има някаква промяна в зависимост от страната в която се прави/ бит, обичаи, история/, но явно правилата на арената са точно по този начин и се съмнявам дали може да се променят защото зрителите  тук искали да е по друг начин.

# 33
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Чак ясно определени правила! ако бяха ясно определени, Опосумите нямаше да променят всичко в движение. Ясно си личи, че не са им изпипани нещата. Вчера например- Иван Г. не стъпи добре на последните два пирона, попита може ли да хвърли чука и те от немай къде му казаха Айде, хвърли го. Такива дреболии, но ги има. И ако имаше "ясно определени правила", това нямаше да се получава.

# 34
  • Мнения: 14 830
Под правила имах предвид, че  явно не може двамата дуелисти да играят едновременно във всяка игра.
Дали  може игрите да се избират през жребии пак не знаем дали може.А че има едно побългаряване е ясно , но явно по драстични промени няма как да станат.

# 35
  • София
  • Мнения: 22 964
А Яни и Калоян мъжки или женски дуел биха направили?

# 36
  • София
  • Мнения: 2 659
А Яни и Калоян мъжки или женски дуел биха направили?

И аз това се чудех, мисля, че по-скоро биха играли стратегически, демек мъжки.

# 37
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Въобще не смятам да ти се обяснявам за неща близки до акъла. Не си ти човекът, който ще преценява кое е спам и кое не.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Учудена съм от споровете, които се пораждат в темата, честно... Има игри, които не само, че не е интересно, но е дори нечестно да се играят едновременно, или пък ако се играят последователно съперника ти да те гледа и да ти краде я от стратегията, я от лошия късмет и после победоносно да тръбиш "Аз сам го измислих, аз сам се предпазих, аз сам прецених". Такъв беше случая на играта с пренасянето на кал. Едната тъпче в шортите, другата кокетничи и не ще. Ако ще. Аут от играта тогава и това е, да се е сетила или поне да беше послушала какво и подсказват от агитката и. В такива игри неминуемо трябва да има жребий кой пръв ще играе, за съжаление нечестния пръст на така или иначе не много честната Съдба понякога кара този, който още не си е отдъхнал от последната игра да трябва да стартира пръв на следващия. Такива са нещата, Минке. На който не му отърва да залага на сигурното и да не разчита на шанс.

# 39
  • София
  • Мнения: 22 964
Aз мисля, че Яни по-скоро би направил женски дуел, а Калоян мъжки, ама не знам де.  Laughing

# 40
  • Мнения: 8 795
Привет!Докато ви настигна,вие нова тема се подхванали.
   Радвам се ,че Сапунджиев напусна,не ми харесва и адски ме дразни накъсаното му говорене.И най-вече не го след спора между него и Гинчев относно емигрантите.
   Дано кметът не е човекът на Валерия,че ......
  Иска ми се Калоян да е фермер,но как ще накара женките за работят,не знам.Големи мърли и мързелани.

# 41
  • Мнения: 1 804
На мен пък сега една друга конспирация ми тормози акъла. Според мен Пешо Тайнственний е изключено да се покаже (аз ако бях на него, щях да избягам с 200 от тоя цирк).
Дали опосумите няма да наемат някой да ни го изиграе? Wink Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: пн, 23 окт 2017, 16:31 от pip4i

# 42
  • София
  • Мнения: 2 659
Надали ще мине номерът, нали Франческа каза, че знае кой е. Рискът би бил доста голям, съвсем биха им лъснали сеирджийските д-та 😄

# 43
  • Мнения: 1 804
А, да, за Франческа забравих. Абе, който и да е Пешо, трябва да е луд да се покаже.

# 44
  • Мнения: 174
Накратко, и аз подкрепям теориите за конспирацията на предните постове.
Но без доказването им - само ще си предполагаме.
Винаги може да се манипулират нещата. Например дистанционно да се мени показанието на хронометъра. Или му се задава да брои и до дадена ст-ст и после само мига/забързва и след това пак отчита / за времето на 2-рия участник да се догоди.
А че игрите са щадящи за някой участник, е очеизваждащо
Скрит текст:
Спомнете си за у-вата, дето като си близо, при заключване на колата могат да ти прихванат сигнала и като се върнеш - тя изчезнала. Сега с тая техника - всичко става

Последна редакция: пн, 23 окт 2017, 16:44 от *Mira*

Общи условия

Активация на акаунт