На ДЕКЕМВРИЙЧЕ вече му е тясно и в коремчето на мама трудно си намира място!

  • 41 715
  • 714
  •   2
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 081
Момичета и аз съм така,преди броени дни направо ме изкърти тоя бебок, док каза главата била ниско. Пита ме имам ли болки, казах само натиск. Все едно нищо не и казах. Наистина се интересуват само от контракции. А така бебето викам си леле раждам миналата неделя, не можех да ходя, най вероятно главата се е спуснала в таза. Така си го обяснявам, дано не говоря глупости... 😂 Разбрах дори някои жени си ходели с разкритие дни наред, ужас и пак не можели да родят. Аз имам надежда утре ще питам доки, но моята близка приятелка и акушерка ми каза, че секциото не ми отпада в моя случай, било 50 на 50 ужас. Но вече съм се настроила. Само глупости мисля и говоря, само за бебето говоря , майка ми ми вика ти не си тук , мислиш само за твоите неща. Тя е у нас днес само ми говори аз не я чувам и не осмисляне нищо друго освен от собствените си вълнения. Много дълго стана, айде да се спирам, че ставам досадна. 😂

# 601
  • Мнения: 715
Връщам се от бебемания с пресни впечатления.
Очаквах повече. Намаленията на Авент бяха 10%, на място исках да си купя шише нук и биберона, нямаха, но жената там беше ужасно груба, едва ли не, каква съм проста да си мисля че и биберони ще има...
Бе фит, от който трябваше да може да си купиш сухи млека, козметика и памперси, нямаха налични, но за същия ден може да ти го доставят. Нямаха и намаление, освен пакети от 3 кутии или нео такова. Има щанд на веледа доста добре зареден. Вис виталис имат много дрешки и са намалени. Купих космонавт за 25 лева, като резерва, ако не си намеря хубав да си имам този, без пари беше. Имаше играчки, плюшени, имаше 3-4 меса с дрешки от органичен памук, хубави са, но пак, намалението не се усещаше. Много хора си тръгваха с колички, не мога да кажа нищо за това, тъй като не търсих точно такива неща. Събрах много мостри, но около обяд стана някаква лудница.
НОСЕТЕ СИ КЕШ! Има банкомат, но много малко неща може да си купиш с карта. По едрите може, но неща до 30- 40 лева по- скоро не.
6-та зала е за обяснения кое какво е, а 5-та са повечето стоки за продажба. Има няколко неща, които са само в 6-та, но по-често те препращат в 5-та. Има хубави големи намаления за стволови клетки.
Това е общо взето, пак подчертавам, моето лично мнение.  Успех на всички!

# 602
  • Мнения: 2 405
Хриска, мерси за инфото Flowers Hibiscus
В Емаг днес е черния петък и има хубави намаления. Аз обмислях дали да не купя нагревател, още му се чудя.
Хвърлете едно око, ако искате и там.

# 603
  • Monaco
  • Мнения: 374
Момичета да ви попитам след раждането има ли кой да е до вас и да ви помага? Вашите съпрузи взимат ли свободни дни, за да са до вас и бебчето в първите дни или нямат тази възможност?

# 604
  • Мнения: 1 392
На декемврийче малко му остана, да се гушка вече в мама

# 605
  • Мнения: 6 939
Аз днес понапазарувах в мола-в НМ опитаха да ме измамят с 20лв., Но аз си бях направила груба сметка, че нещата ми не струват 70лв. и на редовна цена и им обърнах внимание-без да искали маркирали и един потник, който се размотаваше в близост до компютъра.
Реших да надзорна в Лидъл и имаше намалени дрешки-взех 4бр. Плътни блузки за 10лв. и едни супер сладурски обувки естествен велур.
Едвам се прибрах след почти 5-часово обикаляне, на всичкото отгоре от вчера имам огромен хемороид-никога не съм имала болезнен такъв. Вчера  ходих до тоалетна няколко пъти и това го е провокирало явно. Купих си    Пайлекс, дано ме облекчи Sad

# 606
  • Дания
  • Мнения: 313
Поли, за хемородидите бих те посъветвала компрес от тетра. Дълги години страдах от тях, после се оперирах и съм безкрайно изненадана и благодарна, че не ми се появиха през бременността. Мже също и мъничко парченце лед, много облекчава.

# 607
  • Мнения: 611
Аз днес понапазарувах в мола-в НМ опитаха да ме измамят с 20лв., Но аз си бях направила груба сметка, че нещата ми не струват 70лв. и на редовна цена и им обърнах внимание-без да искали маркирали и един потник, който се размотаваше в близост до компютъра.
Реших да надзорна в Лидъл и имаше намалени дрешки-взех 4бр. Плътни блузки за 10лв. и едни супер сладурски обувки естествен велур.
Едвам се прибрах след почти 5-часово обикаляне, на всичкото отгоре от вчера имам огромен хемороид-никога не съм имала болезнен такъв. Вчера  ходих до тоалетна няколко пъти и това го е провокирало явно. Купих си    Пайлекс, дано ме облекчи Sad

Честити покупки Hug Едно от любимите ми неща е да си купя нещо ново, но днес се посветих на чистене Simple Smile

Май тук, в групата, една по една, бъдещите мами си се сдобиват с хемороид Sad Аз ползвам Цикратидина, но мен не ме боли, поне за сега...

# 608
  • Мнения: 2 340
И мен не ме боли.. Питах док преди 2 седмици, каза нормално е и щеше да ми каже кремче, ама ние много плямпаме с нея и вече 2-ра седмица забравям да я питам, с какво да се мажа.. Утре отивам в аптеката и купувам, каквото ми препоръчат там, като съм такава шматка. Simple Smile Не боли и не кърви, но е гнусно и ме е страх да не се възпали..

# 609
  • Мнения: 6 939
Ще си направя и тетрa..
И мен никога не ме е боляло, но сега явно се е възпалил и е доста болезнено.
От вчера като че ли имам контракции-усещам  кратки менструални болки, но пък нямам втвърдяване.
Вели, благодаря. Аз вчера бях на тема готвене и чистене, днес имах нужда да изляза и дори не гледах нищо за себе си, само донакупих неща за бебето. Обаче определено всяка следваща седмица си казва думата-изморявам се все по-бързо.

# 610
  • София
  • Мнения: 8 646
Hriska, кутии АМ ли са имали на промоция?
По принцип е незаконно АМ да се пуска на промоция, намаления, с подаръци и подобни.Много нагло се правят на ударени, виждам и по магазините.
Но явно няма контрол.
Аптамил бяха особено показни на изложението. Явно си мислят, че никой няма да подаде сигнал. 

Наистина дават много по-малко мостри и подаръци от минали години.Топфер само си зареждат, както винаги. Дадоха ми някакво глупави шише, Бейби Еви или нещо подобно. Ще го подаря на някой, но е огромно-250 или 350мл.Това не знам колко годишно дете би трябвало да го ползва Grinning 
Купих си превръзки за родилки, но нямаше нещо, което особено много да ми хареса. Имаше интересни щандове с биопродукти-козметика, препарати, паста за зъби за деца.
Общо взето само се разходих Grinning Баща ми беше на работа, та обядвахме заедно там.

Иначе Март пак ще има Бебемания, но Шопинг издание, каквото и да значи това. 

# 611
  • Мнения: 1 019
Аз имам постоянно втвърдявания, но аз съм си в движение постоянно покрай работа и постоянно пренареждане, нооо от няколко дни само нощно време започвам да имам съвсем леки болки, които траят много кратко.:. Не знам това леки контракции ли са или не са ...

# 612
  • Мнения: 611
Значи на тази Бебеманията не си струва да се ходи общо взето...
А за хемороидите знам, че и компрес от смрадлика върши чудесна работа Simple Smile Казват, че след раждането се махат, пък на мен ми се струва, че, ако е нормално, ще излязат повече хемороиди...
Аз нямам никакви контракции...

# 613
  • Мнения: 6 939
Смрадлика и тетра са едно и също Simple Smile)
Добре де, нали се появяват от напъване? Аз вчера направо си бях с разстройство...

# 614
  • Мнения: 611
Не знаех Confused
Напъване, разтройство, запек, най-много от натиска на бебенцето. Ако и вече е слязъл корема по-надолу...

Общи условия

Активация на акаунт