ВъзкЛоцАттелно-ПодБубителна 57 ЕЛПска

  • 57 510
  • 686
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 5 656
Цигулка? Аз къде съм бляла, че съм го изтървала това от обсега на Колегата? Е сега вече няма две мнения, ще излезе архитектин от него. Само да се научи да свири Севдана и Петия Унгарски танц на Брамс. Вивалди се подразбира. Най-сериозно тва.

# 331
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
докладвам кратко и ясно, да не ме оДвини пак Милординът, че разтягам месали.


1 брой Анге - нацелувана от всички неприсъстващи;
поздрави и поздравления от същите неблагонадеждни елементи - предадени;
два броя книги - закупени, надписани лично от авторката и едната прибрана в чантето за получаване от поръчителката;
Пуц, Светалчо с дружка и Ването с половинка - раздумани, нагушкани и изпратени по живо - по здраво;

Тъй!
Рапорт даден!



# 332
  • София
  • Мнения: 6 219
Хубаво преживяване!

Ай, наздраве ви по случая!

# 333
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
нахрани ли моя човек?
ако си го оставила гладен ще се тупаме Simple Smile

# 334
  • София
  • Мнения: 6 219
сьомга и хляб нему!

# 335
  • София
  • Мнения: 5 656
Така, така. Лавракът - за Гинчето. Ама първо и него да го пораздумаш, ей тъй, за адета. Ей сега ще дойде и основоположничката на този тренд, говорещата с лаврак, спящата в нощта, но въпреки това - винаги зоркото око, свидетелката на всички форумски дивотии от седмия до седемдесет и седмия ден, нейна Милост!

# 336
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
Аз?!

# 337
# 338
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
въх!
не било за мен!
да, бе, да!

# 339
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
Скрит текст:
Така, така. Лавракът - за Гинчето. Ама първо и него да го пораздумаш, ей тъй, за адета.
Ей сега ще дойде и основоположничката на този тренд,
Скрит текст:
говорещата с лаврак,
спящата в нощта, но въпреки това - винаги зоркото око, свидетелката на всички форумски дивотии от седмия до седемдесет и седмия ден, нейна Милост!


приех, че горните словца са за мен - вечно бдящата и всевиждаща всяка (не само) форумска дивотийка и то....
горкото аз, неофейсбучено!


# 340
  • София
  • Мнения: 6 219
Ама ключовата дума тука беше "лаврак", а не "форум" Simple Smile

# 341
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045


Simple Smile

# 342
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Само минавам да изкудкудякам колко се радвам, че ви видох, които дойдохте и че автографирах за тия, които не додоха  и изобщо, моля, ако ще пиете, бройте ме и мен! Heart

# 343
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
а специална награда за мен, че не се изгубих?
всъщност имам си награда Simple Smile - видях Анги в рокля, имам си стихосбирка с посвещение и чух интересни думички от различни хора.
Simple Smile

# 344
  • Мнения: 35 961
днес след 16.30 във Фреди щели да сервират бира /и айрян!/ - мисля да отида да проверя дали е вярно - разбрах, че и други елп-и, а и не само елп-и, ще проверяват същото по това време

Общи условия

Активация на акаунт