Erkan P. Ayça V. Özcan D. Hatice Ş.~Истанбулска Невеста и Извън Протокола~179

  • 56 668
  • 736
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 044
Ани, Злати, моля ви, ако намерите още някъде откъси  от  6-та серия за превод е  хубаво сега да ги преведем или утре вечер, защото в  петък  сме при Сюрея и Фарук.
Има ли новини за  сватбата на Ози ???
И друго да ви питам - нали писаха през лятото, че Ебру Йозкан  Сабан  е  бременна.  Има ли новини  или е  партенка  на папараците ???



Сега започвам да пиша  на Злати пост № 71 на стр. 5-та.
Благодаря ви.
А,....и друго - Орхан никъде не каза,  че Екрем  Таноз  е  убил майката и бащата  на  Зейнеп. Впрочем  той  не е   казал  кой ги е убил.
Вероятно там  ще има  развитие  в  бъдеще.
И...още едно.  Орхан нищо  не каза  защо е убил  на  Али  Кемал  баща  му ??? А също и майка му къде е отишла ??

Започвам да пиша.



                          част първа
                   Пак са там,  в  мазето.
Орхан /към  Али  Кемал/ - Ти се опита да избягаш?!  Но....погледни какво се случи с  ръката ти - пострада.

Али  Кемал  -  Какво искаш  от  нас ??
Орхан  -  Мир  в   целия  свят. Случи ли се това ??
               Ето - Мен ме нямаше  цели 30  години.
Али  Кемал  -  Не,  не е така.  Навсякъде има войни.
                      Ние с  теб  можем ли да решим  войните  в  целия  свят ??
Орхан  -  Не  можем, защото аз  съм  луд.
              Аз не успях да разреша дори и собствените си проблеми.

Али  Кемал  -  Аз ще ти помогна.
Орхан  -  Не,  ти дори и на  себе си  не можеш  да  помогнеш.
               Ти  мълчиш,  мислиш  да избягаш и заради  това  не можеш да избягаш.

Али  Кемал  -  Какво искаш  от  нас ??  Казвай !!
Орхан  -  А вие какво искате  от  мен?? Защо ме измъкнахте от  там ??
               На мен там  ми  беше  хубаво.
               Сам  със   себе си !!!
Зейнеп  -  Е,  поне нещо  нормално  попита.
                Ние не те познаваме.  Хайде да се махаме от  тук и да се закълнем, че  няма да кажем
                нищо  на никого.  Пусни ни !!
Орхан  -  Ти не си  г-жа  Ясемин.

Зейнеп  -  Да, аз не съм  тя.....  Казвам се Зейнеп....


                    Част втора.

Зейнеп  -  Аз се казвам   Зейнеп.  Колко  пъти  да ти  кажа - аз  съм  Зейнеп.

Орхан  -  Аааа.......Зейнеп !!!???....  Ти си  малката  Зейнеп.
               Колко  много си пораснала...  Аз си мислех, че след убийствата  на твоите  майка и баща
               после  ще  убият  и  теб.

Зейнеп  -  Какво  каза ???  Кого  са убили ???....Какво ми   каза ???...

Орхан  -  Колко  жалко, че нищо не са ти казали......  Много съжалявам !!...

Зейнеп  -  Какво говориш???  Маняк  такъв???...
                Ти не можеш  да си  тръгнеш,  казвайки  тези  няколко  думи!!
                Ела тук....
                Али  Кемал  -  този тип е  луд.....   Какво носи  в  ръката си?????
Али  Кемал  -  Зейнеп ???
Зейнеп  -  Направи нещо,  Али  Кемал ???....Моля те...
                към  Орхан  -  Ела тук,  на тебе ти  казвам !!!

Али  Кемал  -  Зейнеп ????
Зейнеп  -  Моите  родители  умряха   при инцидент
                Никой  не е убил  майка  ми !!!....

Али  Кемал  -  Добре,  добре,  Зейнеп!... Той е просто  маниак !!
                      Той  не   знае  какво  носи !!!


                            к     р     а     й

# 91
  • Мнения: 4 370
 
                                                   

Тая Къймет какво изисква от Фарук?! Нещо май много се натяга на Есмата.
Ама Фарук как хубаво е седнал на мястото, което е освободила мама му Simple Smile
А, дано вече да застане начело на конака и мама му да си седне в стаята и да не се бърка в живота на синовете си !

# 92
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
  Тая Къймет какво изисква от Фарук?! Нещо май много се натяга на Есмата.
Ама Фарук как хубаво е седнал на мястото, което е освободила мама му Simple Smile
А, дано вече да застане начело на конака и мама му да си седне в стаята и да не се бърка в живота на синовете си !                                             

Есма да сдаде властта...че тя заради нея живее....

# 93
  • Мнения: 41 919
Ани Hug,благодаря за инфото за преведения епизод на ИП,ще го гледаме когато съберат парите и го пуснат,и за видеата! Hug

Боби Hug,благодаря за новите снимки за ИН и новините!  Hug

Цитат
Ани, Злати, моля ви, ако намерите още някъде откъси  от  6-та серия за превод е  хубаво сега да ги преведем или утре вечер, защото в  петък  сме при Сюрея и Фарук.
Сиси Hug,благодаря за преводите! Hug

Сега видях,че са пуснали още откъси! Peace

https://vk.com/erkanpetekkayafan?z=video212248146_456239189%2F55 … pl_wall_-58520450
Цитат
Али Кемаль: Зейнеп, тебе уже лучше?
Зейнеп: Лучше.
Али Кемаль: Знаешь, ты очень сильно умеешь ругаться 😅
Зейнеп: Извини. На самом деле я не люблю ругаться, но иногда терпение на исходе и человек не знает что делать. Когда в первый раз было такое..
Али Кемаль: А что было?
Зейнеп: Я была в больнице. Сделали операцию маленькой девочке. Операция длилась 4 часа. Она так хотела жить, мы делали все что в наших руках. И потом из за нелепой ситуации девочка умерла. Я так взбунтовалась, так возненавидела все. В тот день я так же ругалась и знаешь, я совсем не стыдилась. По-моему и сегодня мне совсем не было стыдно.
Али Кемаль: Тебе и не нужно стесняться. Тебе идёт. Ведь ты доктор, не знающий границ.
Зейнеп: Боже, как же я запуталась. Мама не хотела чтобы я росла с нянями и тому подобное как ты думаешь. Да и совсем мало о ней помню. В один день мама и папа сели в машину и уехали, я им помахала вслед. Потом мне сказали что их нет. Нету! И я годами пыталась привыкнуть к этому. Видела их во сне. Забыла об этом. И сегодня передо мной встаёт человек и как будто издевается, говорит «Твоих родителей убили! Как жаль!» И в течении 5 минут вся твоя жизнь меняется.
Али Кемаль: Ты права. Как только выберемся отсюда, разберёмся.
Зейнеп: Пожалуйста! Я очень нуждаюсь в этом. Я хочу узнать правду! Хочу узнать, что случилось с ними! Извиняюсь.
Али Кемаль: Покричи на меня. Успокоишься. 😂
Зейнеп: Что я тебе сейчас скажу?)
https://vk.com/erkanpetekkayafan?z=video212248146_456239190%2F51 … pl_wall_-58520450
Цитат
Али Кемаль: Ты в порядке?
Зейнеп: Как твоя рука?
Али Кемаль: Хорошо. Ты как? Этот человек цепь так бросил не оставил бы. Знал что делал.
Зейнеп: Что ты делаешь?
Али Кемаль: Смотрю если возможность выйти отсюда.
Зейнеп: Ты вытащишь нас отсюда?
Али Кемаль: Не знаю. Тут есть ловушка. Зейнеп, у нас есть 2 выбора: плохой и очень плохой. Я выбираю первый вариант.
Зейнеп: Попробуем.
6 серия ❤❤❤

Цитат
Туба: Мама зачем мы в это время едем к тете? Мама почему ты молчишь? Разве ты не говорила, чтобы мы делились друг с другом своими тайнами.
Эсра: А ты мне все рассказываешь? И ты и отец что то скрываете от меня. Ничего не говорите.
Туба: Мама зачем нам от тебя что то скрывать?
Эсра: Замолчи Туба! Не ври мне, глядя в лицо! А почему ты мне тогда не рассказала, что это ты подстроила все это? Почему не сказала, что ты виновата в том, что твоя сестра пережила? Я на тебя очень зла! Сейчас мы поедем к ним! И ты все предстанешь перед Инджи! И больше не смей мне врать!
6 серия ⚡⚡⚡

# 94
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Интересно каква ще е реакцията на Фарук, когато Сюрея забременее отново.....първата беше като земетресение.....


# 95
  • Мнения: 36 790
Привет момичета  Hug
Колко много нови снимки за невестата  #Crazy и на всички Фарук и Сюрея  Peace
Нямам спомен някога Фарук да е разговарял на дълго с Къймет.... newsm78 Но Къймет нали има поставена задача от Есма да се прави на троянски кон.... Thinking Ще бъде интересно с какво ги занимава..... Thinking
Гости чудиш се как ще реагира Фарук ако Сюрея е бременна...Само се надявам да не са в конака...да са някъде само двамата....
Сиси
 мерси за преводите мила  Hug
Злати за снимките и новите откъси.... Hug
Мери , Къймет сигурно се престарава, за да я опрости Есма....

Последна редакция: ср, 25 окт 2017, 23:34 от MAMA-AN

# 96
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859

# 97
  • Мнения: 7 044

Да ви е сладко кафенцето.
Добро утро, хиляди целувки. Пожелавам ви  крепко  здраве  и обич.
Нищо да не  помрачава настроението ви.
От нас  зависи. Обичам ви.

# 98
  • Мнения: 36 790
Добро утро на Димитровден  bouquet
Честит празник на всички християни, именници и строители  Hug



Пожелавам на всички здраве, щастие, любов и усмивки  Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover

Хубав празничен ден  Hug



# 99
  • Мнения: 41 919
Добро утро! Hug Hug Hug



Честит празник на всички,които празнуват днес! bouquet bouquet bouquet

Сиси Hug,благодаря за ранното кафенце! Hug

Ани Hug,благодаря за пожеланията по случай днешния ден!Честито и на теб! Hug





Приятен ден на всички! Hug Hug Hug

# 100
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Здравейте момичета
Честит празник на всички, които празнуват днес ....Ани,Сиси честит празник на строителя Heart
Злати Hug
"Тайната на щастието не се намира в търсенето на все повече, а в развиването на способността да се радваме на по-малко". -Сократ
този момент мога да го гледам до безкрай...


https://www.youtube.com/watch?v=T8PHiivpr9s

# 101
  • Мнения: 36 790
Привет девойки  wavey

Злати  Hug Гости  Hug мерси за поздравите и пожеланията  Hug

Гости и аз този момент съм го гледала безброй пъти  Peace Много хубава и естествена игра правят Ози и Аслъ. Погледи, усмивки - не е нужно да знаеш езика, за да разбереш какво се случва. Страхотно партньорство на двамата и на фона на тяхната игра, голяма част от останалите герои показват много слаба игра. Може би неубедителната игра е причината да не харесвам някой от героите. Макар, че имах някакви резерви към Джан в началото, той също ме грабна с играта си....Гарип - така съм си представяла винаги един зрял мъж - уравновесен, съвременен мъж, а не нафталинен....Гарип всеки ден трябва да благодари на Господ, че го е спасил от Есма......Нямаше да бъде същия.....

Последна редакция: чт, 26 окт 2017, 20:29 от MAMA-AN

# 102
  • Мнения: 36 790


Orkun'un gelişi diziye renk kattı diyenler beğensin!

нека просто да кажем, че orkun идва в шоуто!

Последна редакция: чт, 26 окт 2017, 20:31 от MAMA-AN

# 103
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Ани, може би най хубавото в живота на Гарип е, че Есма е предпочела властта и богатството пред любовта му...
днес се отдавам на спомени от първи сезон на Невестата ето още един...
така обясняваше Сюрея на Фарук, че усеща мириса на кестени, / ако не греша/, че чак на мен ми се дояде Wink

# 104
  • Мнения: 36 790
Гости - не знаем какво точно е предпочела Есма....Със сигурност е предпочела властта.....За мен въпроса с богатството е малко спорен. Мисля си, че тя е имала власт, богатство и конака...Липсвал й е само обект върху който да упражни своята власт. И може би баща й е избрал този, който ще се подчинява безропотно, а това не е бил Гарип.
Струва ми се, че още в началото, когато се появи Адем стана ясно, че Адем е по-голям от Фарук - може би са връстници, но разликата е в месеците на раждане....
След като брака на Есма и Февзи е бил уговорен, не виждам Февзи да има такъв голям грях, че има извънбрачен син. Може би двамата с Рейхан  щяха да се оженят. Но Февзи навярно се е полакомил за богатството на Есма....А може баща му да е имал задължения към бащата на Есма и един вид той да е бил принуден да сключи този брак. И като е влязъл в такъв богат и влиятелен дом, да не е посмял да признае извънбрачния си син. От тази гледна точка Рейхан е поела върху себе си всички негативи от любовта им....Само не ми харесва, че е възпитавала години наред у Адем омраза и желание за отмъщение. На практика тя е прехвърлила своите негативи върху сина си.
Точно това имам предвид, когато пиша, че Есма и Бегюм може да прехвърлят върху Емир своя негативизъм от нереализираните им мечти и желания.....А Емир все още е във възрастта, когато големите пишат върху съзнанието му. Дано във времето на опознаването на баща и син, Фарук да успее да предпази Емир да стане втори Адем......

Общи условия

Активация на акаунт