Ски сезон в Пампорово 2017/2018/2019

  • 48 056
  • 427
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 40 777
 bouquet

П.П.Този Ива и Елена ми дава стая с 2 легла,въпреки,че му задавам 2 възрастни +1 дете на 12г???
Не предлагат изхранване,нали?

Последна редакция: пн, 19 ное 2018, 12:57 от mystic woman

# 106
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Имат ресторант и ние бяхме с включена закуска. Преди три години бяхме на ски там и останахме много доволни, но мнението ми за от преди три години си е доста време Blush

# 107
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
bouquet

П.П.Този Ива и Елена ми дава стая с 2 легла,въпреки,че му задавам 2 възрастни +1 дете на 12г???
Не предлагат изхранване,нали?
Ива и Елена е със закуска, в коледно-новогодишните пакети има и прзнични вечери.
Иначе имат само двойни стаи, не знам доълнителното легло къде го слагат, малко са тесни... Имат и апартаменти, но са малко и са винаги резервирани, а на букинг, мисля, не ги предлагат....
Миналата коледа бяхме там, за мен се е позанемарил хотела, станал е шумен, особено новото крило..., ние резерв. две двойни, съседни стаи - 2 възр и 2 деца. Тийн-ките бяха отделно Wink Сутрин на закуска ставаше голяма олелия в ресторанта.
От както се разшириха, нивото спадна...
Същото стана и с Евредика, като станаха Грийн лайф работите станаха кофти,  а беше чисто топло, уютно, поне в апарт. в които бяхме....

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 40 777
Благодаря ви! Peace

# 109
  • Мнения: 683
В Ива и Елена са ни настанявали трима възрастни в двойна стая по непредвидими обстоятелства 😀. Бяха сложили нормално допълнително легло. За един уикенд бива, но си е тесничко. Били сме три пъти в началото и края на сезона и беше добре. Близостта до лифта за мен е огромен плюс. Храната в ресторанта не е лоша и не е скъпо. На закуска принципно все бяхме първи и не е имало проблем.

# 110
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
ЗДравейте! Peace
Ако може препоръка за две нощувки за семейство не-скиори  Grinning
Камелия е доста голям апарт-хотел и имате повече шанс. Там може и без изхранване RO, може и със закуска, закуска+вечеря. Има някакъв нов хотел, пуснаха го в буукинг мин.сезон, ще го изровя и ще го добавя, но нямам отзиви...
Може да опитате и в Манастирите - едноспални апарт. има много, за две нощувки - бива, то и в грийн лайф за две нощувки няма да е проблем (гледайте да ви настанят на високо Wink, Лапландия също е вариант...
Лошо става, когато си за 5-7 дни, вече има проблем с чистотата, смяната на бельо, кърпи и т.н...
п.п - Sunny Hills Ski&Wellness е хотела

Последна редакция: пн, 19 ное 2018, 14:48 от barfly

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 40 777
 bouquet
Мерси!За 2 нощувки,да...мисля покрай рож. ми ден да идем.Но в читавите хотели цените са Уау! и то само със закуска.

# 112
  • Мнения: 5 234
ЗДравейте! Peace
Ако може препоръка за две нощувки за семейство не-скиори  Grinning
Аз препоръчвам Орфей.
https://www.hotel-orpheus.com/

# 113
  • София
  • Мнения: 5 953
bouquet
Мерси!За 2 нощувки,да...мисля покрай рож. ми ден да идем.Но в читавите хотели цените са Уау! и то само със закуска.
Ами вие като не сте скиори, можете да потърсите някъде и по-встрани. Всички тези тук описаните са скупчени май май до Студенец и се цели близост до лифта и ски пистите, някои са доста хубави, ама да, цените са Уау, щото нали са до пистите и т.н. И Камелия, и Ива и Елена, и Орфей, И Манастира.... то всичко цели да е до пистите затова... вижте по - встрани, самото Пампорово нагоре из комплекса, може да има  читави, миналата година някой хвалеше Дафофска и подобни... ама аз не съм ходила и не мога да кажа ... ни като локация , ни като цени

# 114
  • Пловдив
  • Мнения: 40 777
Да,така е... Peace
Сега ми се мерна хотел Елина...

# 115
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Били сме в хотел Дафовска. За мен това е хотел ориентиран към активните скиори, които излизат рано и карат до 17 часа. Няма ресторант, а нещо като бюфет. Парна баня и джакузи започват да работят от 16-16:30 ч. Ако не си цял ден навън, хотелът не предлага никакви развлечения.

# 116
  • Мнения: X
В Пампорово единствено Орфей и донякъде Камелия имат по нещо за нескиорите.

Някой от вас карал ли е на Банско и Боровец да препоръча ски учител за 9 годишно, което може да кара, но има нужда от още помощ.

# 117
  • Пловдив
  • Мнения: 40 777
Ей този ми допадна...https://www.booking.com/hotel/bg/sunny-hills-ski-amp-wellnes.bg. … total;ucfs=1&
Камелия ми харесва,ама за 2 нощ. и то без никаква храна,хич не е оправдана цена от 460лв.

# 118
  • София
  • Мнения: 5 953
Ей този ми допадна...https://www.booking.com/hotel/bg/sunny-hills-ski-amp-wellnes.bg. … total;ucfs=1&
Камелия ми харесва,ама за 2 нощ. и то без никаква храна,хич не е оправдана цена от 460лв.
ама тази цена за Камелия, от рецепция ли е? за какви дати горе - долу?
струва ми се скъпо
че ние миналата зима май плащахме по 230 лева за апартамент с отделна спалня, двама + две деца ( хайде едното беше малко дете, може за бебе да е минало ама.. ) , и беше на закуска и вечеря това . Тъй ми се струва че беше ....  по спомен ...

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 40 777
Ей този ми допадна...https://www.booking.com/hotel/bg/sunny-hills-ski-amp-wellnes.bg. … total;ucfs=1&
Камелия ми харесва,ама за 2 нощ. и то без никаква храна,хич не е оправдана цена от 460лв.
ама тази цена за Камелия, от рецепция ли е? за какви дати горе - долу?
струва ми се скъпо
че ние миналата зима май плащахме по 230 лева за апартамент с отделна спалня, двама + две деца ( хайде едното беше малко дете, може за бебе да е минало ама.. ) , и беше на закуска и вечеря това . Тъй ми се струва че беше ....  по спомен ...
Даже сега ми го дава 505лв за дати 11-13,01,2019.Двама възрастни + дете на 12г.

Общи условия

Активация на акаунт