Ски сезон в Пампорово 2017/2018/2019

  • 48 043
  • 427
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 256
По принцип този тип хотели, и в частност Орфей излизат по-изгодно чрез агенция. Поне личният ми опит говори така. Миналата година бях направила запитвания, но така и не отидохме. Имам два коментара по въпроса - добре е да има и вечеря, по-удобно е, вместо да се обикаля в търсене на кръчма вечер. И другото, знам, че като местоположение не е точно до пистите, но има удобен и редовен шатъл.

# 136
  • Мнения: 9 654
Има ли актуална тема за сезон 2018-19? Не я намирам.

Гледам в Грабо изгодни оферти за нова година за х.Невястата? Някой има ли впечатления?

# 137
  • Мнения: 430
Здравейте, някой със спешен отговор къде в Пампорово може да се постави инжекция, може и срещу заплащане. Ще бъдем в района, а се налага обезболяващи венозно. Благодаря предварително, и весела Коледа на всички

# 138
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Някой да е бил в къщата за гости на Камелия?

# 139
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Здравейте, някой със спешен отговор къде в Пампорово може да се постави инжекция, може и срещу заплащане. Ще бъдем в района, а се налага обезболяващи венозно. Благодаря предварително, и весела Коледа на всички
Стара ми е информацията, от 2013. Налагаше се стерилна превръзка за детето и ни опътиха от рецепцията на Камелия към аптека в центъра на Пампорово, към която имало и амбулаторен кабинет с лекар. Не стигнахме до нея обаче, прибрахме се по-рано.

# 140
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Здравейте, някой със спешен отговор къде в Пампорово може да се постави инжекция, може и срещу заплащане. Ще бъдем в района, а се налага обезболяващи венозно. Благодаря предварително, и весела Коледа на всички
Стара ми е информацията, от 2013. Налагаше се стерилна превръзка за детето и ни опътиха от рецепцията на Камелия към аптека в центъра на Пампорово, към която имало и амбулаторен кабинет с лекар. Не стигнахме до нея обаче, прибрахме се по-рано.
Разглеждам хотел Елина и в сайта им пише, че хотелът осигурява 24 часа лекарско обслужване. Предполагам, че няма да ви върнат, но може би трябва предварително да се обадите на рецепция.

# 141
  • Мнения: 3 416
Преди Коледните празници бяхме в х-л Елина. Нямам думи да изкажа възхищението си от всичко там! Чисто навсякъде, топло, изключително любезен персонал! Много уютно и с вкус направено всичко. Първата вечер ни протече парното в апартамента, веднага ни преместиха в по-хубав. Спа центъра също много чист и уютен, басейните топли и чисти, а масажистката е много добра. Само един минус има-готвача/ката е под всякаква критика. Нямаше ястие, което да не върнем почти, дори едни варени картофи не ставаха за ядене, залагат на замразени полуфабрикати, което в крайна сметка даже беше добре, че поне нещо да хапнем. Но и тук все пак имаше жест-не сме платили нищо от това, което върнахме, а пък закуската беше страхотна, питаха ни какво искаме, много разнообразна. Трябва, обаче да се вземе предвид факта, че бяхме единствени гости на хотела през трите дни.
Не е толкова близо до пистите, обаче доколкото знам имат транспорт, ние ползвахме собствен.
В заключение-много хубаво местенце! Ако сменят готвача ще отговарят на поне 4 звезди.

# 142
  • София
  • Мнения: 3 160
Здравейте,
Имам един бърз въпрос за Съни хилс. Апартаментите имат ли кухненски бокс или нещо такова? Съвсем елементарно нещо ни трябва - хладилник и къде да нарежеш ябълка примерно, не напълно оборудвана кухня.

# 143
  • Бургас
  • Мнения: 703
Здравейте,
Имам един бърз въпрос за Съни хилс. Апартаментите имат ли кухненски бокс или нещо такова? Съвсем елементарно нещо ни трябва - хладилник и къде да нарежеш ябълка примерно, не напълно оборудвана кухня.
Нямат кухненски бокс, но има хладилник( по снимките се вижда). Няма халати никакви,  дават чехли еднократни в спато. Има кана за топла вода и чаши, има маса на която може спокойно да си нарежеш ябълката, много е топло в хотела, с конвектори е в стаите и това е хубавото(нагласяш колкото искаш за топлина).Бяхме за Коледа там и сме доволни, ако има нещо друго ,питай .

# 144
  • Мнения: 81
Зависи какво очаквате. Аз съм била в Елина няколко години подред, но не на празници. Доволна съм, бюджетен хотел, на добро място за скиори, любезен персонал, уютни лоби и ресторант. Храната не беше лоша.
Здравейте
Имаме резервация за х.Елина след 20.01.19. Виждам положителен коментар от вас и се надявам да не сме сгрешили.Нещо повече за хотела-обстановка,храна, Спа.От Малина далеч ли е,че си купихме ваучери за ски от там?

# 145
  • София
  • Мнения: 3 160
Здравейте,
Имам един бърз въпрос за Съни хилс. Апартаментите имат ли кухненски бокс или нещо такова? Съвсем елементарно нещо ни трябва - хладилник и къде да нарежеш ябълка примерно, не напълно оборудвана кухня.
Нямат кухненски бокс, но има хладилник( по снимките се вижда). Няма халати никакви,  дават чехли еднократни в спато. Има кана за топла вода и чаши, има маса на която може спокойно да си нарежеш ябълката, много е топло в хотела, с конвектори е в стаите и това е хубавото(нагласяш колкото искаш за топлина).Бяхме за Коледа там и сме доволни, ако има нещо друго ,питай .
Много благодаря Simple Smile
Ако сте посещавали детския кът, може ли да споделите дали става? Ресторанта ОК ли е, или да търсим други наблизо?

# 146
  • Бургас
  • Мнения: 703

Ако сте посещавали детския кът, може ли да споделите дали става? Ресторанта ОК ли е, или да търсим други наблизо?
Да, посещаваха го децата-5 лв за деня на дете.Три стаи, в едната басейн с топки, другата -кухня, писта и детски играчки, в третата плейстейшън за по големи деца. Една леля ги гледа от фотьойла в коридора:). Закуска и вечеря на блок маса бяхме, не сме оставали гладни. Салати няколко вида, основно няколко и десерти, плодове. Незнам с какъв пакет сте, но наблизо са и хотелите Камелия, Ива и Елена. А в пресечката където се намира Съни хилс първо е хотел Замъка,след това е хотел Грийн Лайф и следва Сънихилс,така че имате в района места за посещаване ако не ви допада кухнята.

# 147
  • София
  • Мнения: 3 160
щастливка-, много благодаря! Ние сме само със закуска, не сме "вързани" с техния ресторант, но ако не е кофти храна за много пари, с детето ще е най-удобно.

# 148
  • Мнения: 3 416
Не, че по-горе не написах мнооого подробно за х. Елина, ама кой да чете...

# 149
  • Мнения: 10 412
Зависи какво очаквате. Аз съм била в Елина няколко години подред, но не на празници. Доволна съм, бюджетен хотел, на добро място за скиори, любезен персонал, уютни лоби и ресторант. Храната не беше лоша.
Здравейте
Имаме резервация за х.Елина след 20.01.19. Виждам положителен коментар от вас и се надявам да не сме сгрешили.Нещо повече за хотела-обстановка,храна, Спа.От Малина далеч ли е,че си купихме ваучери за ски от там?
Гугъл мапс ги показва прекрасно.
На майната си са едно от друго за пеш, но предполагам сте с кола.

Общи условия

Активация на акаунт