Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 окт. 2017, 11:35 ч.

Ски сезон в Пампорово 2017/2018/2019

• 27 904
  • 247
  •   1
Отговори
# 240
  • София
Години наред съм карала ски на Пампорово около нач. на март. Почти не е имало кофти, безснежни писти. И то още нямаше изкуствен. Но за края на март си е риск.

# 241
Здравейте,някой ползвал ли  пакетите на Пампорово АД лифт карта+ ски учител в група+ски оборудване и детската градина
 https://pamporovo.me/bg/ceni/zimen-sezon/ski-i-snoubord-paketi струва ми се доста изгодно....планувала съм средата на март 3 дни ,мини ваканция,през седмицата с децата

# 242
Имам въпрос за кулата Снежанка, позволява ли се качването и посещаването на заведенията там със ски обувките?

# 243
Аз карам сноуборд, чиито обувки са доста по- различни, сега не се сещам да съм обръщала внимание виждала ли съм скиори, като сме ходили, но се съмнявам искрено да бъде проблем с какви обувки си.

# 244
Аз карам сноуборд, чиито обувки са доста по- различни, сега не се сещам да съм обръщала внимание виждала ли съм скиори, като сме ходили, но се съмнявам искрено да бъде проблем с какви обувки си.
И аз мисля, че не би трябвало да е проблем, все пак е ски курорт. Нормално е да направиш малка почивка за кафе в този вид. Но понеже отивам за първи път и искам да съм подготвена

# 245
  • Плевен
Имам въпрос за кулата Снежанка, позволява ли се качването и посещаването на заведенията там със ски обувките?
Пускат. Не се притеснявай!

# 246
Здравейте,някой ползвал ли  пакетите на Пампорово АД лифт карта+ ски учител в група+ски оборудване и детската градина
 https://pamporovo.me/bg/ceni/zimen-sezon/ski-i-snoubord-paketi струва ми се доста изгодно....планувала съм средата на март 3 дни ,мини ваканция,през седмицата с децата
Самицитирам се да дам отзиви-пакетът е супер,много съм доволна от обучението и от детската градина -инструкторите са големи пичове,българи в групите почти няма,организирани са по различни нива на напредналост.
Иначе бяхме в Манастира,заради добрите отзиви тук,емиии малко западнало ми се видя ,особенно спат-о -басейна беше мътна история ,сауните ок,но като цяло е неподдържано и вехто,в брошурата пише,че работят до 9,а като слезеш на ръка е написаното на вратата -до 8ч и така....но за парите си е много ок....

# 247
  • Plovdiv, Bulgaria
Самицитирам се да дам отзиви-пакетът е супер,много съм доволна от обучението и от детската градина -инструкторите са големи пичове,българи в групите почти няма,организирани са по различни нива на напредналост.
Иначе бяхме в Манастира,заради добрите отзиви тук,емиии малко западнало ми се видя ,особенно спат-о -басейна беше мътна история ,сауните ок,но като цяло е неподдържано и вехто,в брошурата пише,че работят до 9,а като слезеш на ръка е написаното на вратата -до 8ч и така....но за парите си е много ок....

И аз останах разочарована от Гранд манастира. Мръсно, не бяха почистили стаята, чаши и чинии ужасно мръсни, както и банята. След разговор на рецепция , се постараха доколкото могат, но не си струва парите. Ние ходим обикновено в Стената, по старичко е, но пък всичко е добре почистено,  бельото е чисто, кухнята и всичко останало, а закуската хубава! В Гранда даже нямаше закуска и тези дълги и тесни коридори и ескалатори, просто ужасна загуба на време.

Общи условия

Активация на акаунт