Ски сезон в Пампорово 2017/2018/2019

  • 48 036
  • 427
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 12 229
2018 и  2019 г близначките бяха началото на март от училище на ски лагер на Пампорово. Бяха много доволни и не са се оплаквали от липсата на сняг, но най-вероятно си зависи от годината. С това изместване на сезоните, ако хубаво навали, според мен и тази година  има голяма вероятност да става за каране през март месец отново.

# 406
  • Мнения: 1 454
Здравейте, ако някой в момента е в Пампорово, моля да каже как е по пистите, има ли много скиори или е по-празно от преди пандемията? През миналата 2020 пропуснахме и тази решихме да отидем през втората седмица на февруари.На камерите видях, че има доста сняг, много се чудя как е с посещаемостта, дано не е пусто.

# 407
  • Мнения: 10 402
Е за какво ти е калабалък... Най-яко е да е пусто 😁
През седмицата има по-малко, уикендите се пълни.

# 408
  • Мнения: 1 270
Има ли хотел в Пампорово, който предлага ползване на басейн и СПА и за хора, които не са гости на хотела?

# 409
  • София
  • Мнения: 1 115
Здравейте !Имате ли отзиви от тази година за хотел Орфей?Благодаря!

# 410
  • Sofia
  • Мнения: 38
Здравейте  Simple Smile НЕ караме ски! Моля препоръчайте ми хотел в Пампорово за 2 нощи за двама възрастни! От значение е хотела, по пистите само ще се разхождаме, благодаря Ви! Simple Smile

# 411
  • Плевен
  • Мнения: 251
Здравейте  Simple Smile НЕ караме ски! Моля препоръчайте ми хотел в Пампорово за 2 нощи за двама възрастни! От значение е хотела, по пистите само ще се разхождаме, благодаря Ви! Simple Smile
По принцип по пистите е забранено да се разхожда, защото може да ви блъсне някой. Препоръката за хотел е спрямо бюджета, с който разполагате и дали търсите спа.

# 412
  • Мнения: 277
Здравейте !Имате ли отзиви от тази година за хотел Орфей?Благодаря!

Моят съпруг и сина ми бяха в началото на този месец в хотела. Доволни са от хигиената, храната и организацията там. Ако имате въпроси с удоволствие ще Ви отговоря.

# 413
  • Бургас
  • Мнения: 703
Здравейте !Имате ли отзиви от тази година за хотел Орфей?Благодаря!
Здравейте! Ние бяхме там от 3,02 до 7,02 . Доволни сме. Посрещат ви с думите маските са задължителни и се следи за това. Почистването на стаите става само при поискване от ваша страна.
Храната си е в изобилие както предни години, всичко е зад плексиглас. Влизаш в ресторанта дават ръкавици за еднократна употреба и се обслужваш сам. Спа центъра сме разочаровани, водата си беше хладна в големия басейн, всички в джакузито навряни. От 10 човека, 2 минават през душовете.Не стъпихме повече. Случихме на време с 10 градуса и нагоре, до обяд ставаше за каране на ски, следобед забавлението на децата беше на пързалката с гумите.
Шатъла си е на 15 минути до Малина.

# 414
  • Мнения: 2
Здравейте! Бихте ли препоръчали ски учител за дете - някой, който ще го учи сериозно, а не само да гледат как да минат часовете? Благодаря ВИ!

Здравейте, аз мога да ви помогна като ски учител, ако все още имате нужда от такъв! Simple Smile

# 415
  • Мнения: 211
Здравейте! Бихте ли препоръчали ски учител за дете - някой, който ще го учи сериозно, а не само да гледат как да минат часовете? Благодаря ВИ!

Здравейте, аз мога да ви помогна като ски учител, ако все още имате нужда от такъв! Simple Smile

Много Ви благодаря! За сега не съм сигурна, че ще ни трябва, но ако все отидем и имаме нужда ще се свържа с Вас. Хубав ден!

А някой може ли да каже какво е положението на Пампорово сега - има ли сняг, става ли за каране или вече е топло и пистите са реки? Има ли много хора?

# 416
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
На сайт на пампорово - https://pamporovo.me/, има чудесни уеб камери. Погледнете утре по светло, удоволствие е.

# 417
  • Мнения: 1 380
Здравейте, момичета
Моля за малко помощ ... как се взимат картите сега ... работят ли и физическите каси на Малина, напр
Видях, че има възможност за онлайн покупка, но не ми стана ясно как ще си получим на практиката картите, особено ако искаме да са ден за ден.
Ако може някой да сподели как стават тази година нещата Simple Smile

# 418
  • Бургас
  • Мнения: 703
Здравейте, момичета
Моля за малко помощ ... как се взимат картите сега ... работят ли и физическите каси на Малина, напр
Видях, че има възможност за онлайн покупка, но не ми стана ясно как ще си получим на практиката картите, особено ако искаме да са ден за ден.
Ако може някой да сподели как стават тази година нещата Simple Smile
Да, работят касите на Малина. Приятно спускане:)

# 419
  • София
  • Мнения: 4 493
Работят всички каси - и на студенец и на малина на паркинга и долу при самият лифт. Отделно има поставени автомати за ски карти, на тях може да платите с банкова карта. На всеки лифт има служител предлагащ маски и подканящ да сложите вашата маска.

Общи условия

Активация на акаунт