Доцент Златанов ВМА -УНГ,мнения

  • 1 446
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 52
Здравейте ,предстои ни вадене на трета сливица при Златанов ВМА. Притеснена съм и моля за отзиви,ако имате за самия лекар.

# 1
  • Мнения: 2 671
Най-добрият УНГ - специалист, според мен. Прави преди много години аденотомия на дъщеря ми и проблемите веднага изчезнаха и НИКОГА повече не се появиха.

Общи условия

Активация на акаунт