Коледни подаръци 2017/2018

  • 117 905
  • 850
  •   1
Отговори
# 555
  • Монтана
  • Мнения: 1 012
Вече написахме писмото до Дядо Коледа. Едното и желание е Туистър, а другото е химическа лаборатория. Аз се чудя от тези двете коя да поръчам. Ще помоля ако някой ги има да даде отзиви.

https://www.hippoland.net/clementoni-himicheska-laboratorija-science-play-61284
https://www.hippoland.net/thames-kosmos-uvodna-himija-c500-665012

# 556
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
Момичета  много съм "боса " на тема кукли  нищо, че и на 5 пикла . Поръчала  е  в градината , кукла която пее  . Може ли някой ако е купил подобна да сподели, има 10з7щ44дз модела  . И на български  задължително, че по-добре говори руски и английски от колкото майчиния си език.

Баткото ме изуми - НОЖ искал, та той няма 11години още . Бил тъп и дебел - казах му , че първо отиваме в полицията, за да попитаме законно ли е па макар тъп и дебел  . Отказа се и минахме на вариант микроскоп.

Баща им ме хвърли в 10-та глуха - мери едни жилетки , които според мен са за по-млади момчета, много заплетени и с .... косми по качулката ( 45годишен е моя дундьо) . Не се хареса , нормално- 105кила е с тия плетеници приличаше на пингвин в тесен фраг, та мисля да потърся жилетка  пленена , но изчистен модел  ( космите по качулката как ще ги преживея само , идея нямам ) .

# 557
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Момичета  много съм "боса " на тема кукли  нищо, че и на 5 пикла . Поръчала  е  в градината , кукла която пее  . Може ли някой ако е купил подобна да сподели, има 10з7щ44дз модела  . И на български  задължително, че по-добре говори руски и английски от колкото майчиния си език.

Баткото ме изуми - НОЖ искал, та той няма 11години още . Бил тъп и дебел - казах му , че първо отиваме в полицията, за да попитаме законно ли е па макар тъп и дебел  . Отказа се и минахме на вариант микроскоп.

Баща им ме хвърли в 10-та глуха - мери едни жилетки , които според мен са за по-млади момчета, много заплетени и с .... косми по качулката ( 45годишен е моя дундьо) . Не се хареса , нормално- 105кила е с тия плетеници приличаше на пингвин в тесен фраг, та мисля да потърся жилетка  пленена , но изчистен модел  ( космите по качулката как ще ги преживея само , идея нямам ) .

Развесе ли ме 😂😂😂😂
За пееща кукла на БГ нямам идея....принципно Елзите пеят и нагласяш езика...но нашите не са купувани от БГ и съответно не пеят на бг😉
За жилетката, разгледай модели, на които да им се махат кожите😂

# 558
  • Мнения: 11 830
Баткото ме изуми - НОЖ искал, та той няма 11години още . Бил тъп и дебел - казах му , че първо отиваме в полицията, за да попитаме законно ли е па макар тъп и дебел.
Сгъваемо ножче? Синът ми е на 8, но има няколко страхотни ножчета с безброй приставки на Victorinox, аз лично нямам притеснения. Разбира се не ходи с тях на училище! Simple Smile

# 559
  • DE
  • Мнения: 9 068
И моя син е почитател на ножове(13г.) и баща му все му носи. Не излизат от нас освен когато ходим на излет. Детето ми е кротко и не агресивно, но обича да си дялка клечки  Grinning

# 560
  • Калифорния
  • Мнения: 464
Ние имаме говорещата кукла Мария. Доста е скъпа, но говори на български. Има и по-евтини, но те говорят обикновено на английски с китайски акцент. Wink

# 561
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 764
МОля за помощ за подарък за 3г момче,мисля си за някоя по-специална кола - линейка,бетоновоз,знам ли - нещо да святка и да бръмчи може би ... Може и някой кораб (самолет има вече).Допълнение е към друго,затова по възжможност да не клони към трицифрена сума ,нои да не се счупи на второто бутване Mr. Green Или нещо образователно  Thinking

# 562
  • Самоков
  • Мнения: 563
Здравейте за тези кукли https://www.hippoland.net/sum-sum-hodescha-kukla-80-sm-32710 някой може ли да даде мнение?

# 563
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 378
МОля за помощ за подарък за 3г момче,мисля си за някоя по-специална кола - линейка,бетоновоз,знам ли - нещо да святка и да бръмчи може би ... Може и някой кораб (самолет има вече).Допълнение е към друго,затова по възжможност да не клони към трицифрена сума ,нои да не се счупи на второто бутване Mr. Green Или нещо образователно  Thinking

дървен конструктор? нашите не са боядисани, имаме два комплекта дълго време строи с тях Simple Smile


http://www.umnici.com/darveni-konstruktori-stroitelni-blokcheta

# 564
  • Мнения: 1 939
МОля за помощ за подарък за 3г момче,мисля си за някоя по-специална кола - линейка,бетоновоз,знам ли - нещо да святка и да бръмчи може би ... Може и някой кораб (самолет има вече).Допълнение е към друго,затова по възжможност да не клони към трицифрена сума ,нои да не се счупи на второто бутване Mr. Green Или нещо образователно  Thinking
В Лидл има много красиви дървени играчки - влакчета, камиончета, цели комплекти с писти, ферми, имаше и кораб. Много са качествени и красиви. Имат и образователен елемент - да се сглобят по подходящ начин. Цените са от 9.90 до 69.90 в зависимост от големината и броя на частите. Мисля, че е много подходящо за 3-годишно момченци. Святкащи и бръмчащи играчки на мен лично не са ми по вкуса. На моето дете като му подаряха такава, още на 3-тата минута карах мъжът ми да я разглоби и да изкара това бръмчащо нещо. Simple Smile

# 565
  • Мнения: 955
Минавам на отчет с подаръците - на свеки и свекъра взехме по едно супер меко одеално на снежинки, които светят. На тях все им е студено и мисля, че ще ги топли зимата на дивана.
Пак на свеки, за рд взехеме Термо бельо, от промоциите в Лидъл, отново за да не и е студено на работа през деня.
На шаферките ми реших също да взема по нещо малко - по една зимна шапка с голям пух на върха и един шоколад от най-големите на Милка.
За мъжо - любимия парфюм. Аз ще си заредя козметика за лице, че свършва
На баба - електрическо одеалце.
Така като гледам - все гледам да им е топло на родата Grinning 

# 566
  • Пловдив
  • Мнения: 461
Някой беше пускал линк с намалени детски книжки на издателство Труд. Върнах се доста назад в темата, но не го намирам. Може ли да го споделите отново, защото не намирам книжките в сайта на издателството.

# 567
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 378
в букпойнт? http://www.bookpoint.bg/?cid=3&where=publisher&search_q= … D1%80%D1%83%D0%B4

издателство Труд - намалени книги https://trud.cc/?cid=3&cat=704

Последна редакция: вт, 05 дек 2017, 15:04 от st. Dobri

# 568
  • Мнения: X
Какво е това светещо одеало?Стана ми интересно.
Вчера голямата даде официалното писмо което е подготвила за Дядо Коледа.И вместо слушалки (задраскала ги е ) иска плейстейшън 4 .
Ние сме готови с нейните подаръци,но ще и вземем и плейстейшън 4  Simple SmileММ настоява.Все си мисля,че това май ще подарък по скора от него за него  а уж за детето Simple Smile

# 569
  • Мнения: 2 742
Момичета, ето няколко снимки на първата ми кошница. Нещата вътре са за 50-60 лв, кошницата я взех от цветарски магазин за 8 лв. Не е много добре аранжирана, но като за първи опит е добре. Признавам си - аранжировката гледах от готова, която ни подариха миналата година. Важното е, че излиза поне с 30-40 лв по-евтино сравнена с поръчана в някой сайт.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт