Коледни подаръци 2017/2018

  • 117 780
  • 850
  •   1
Отговори
# 630
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Аз също съм от "стиснатите", купувам на ММ и хлапето..на моите родители и на техните. Аз нямам братя и сестри, но той има и брат и сестра, децата им са много големи..ами не мога да купя хиляда подаръка..сега имам племенник на 2мес, който ще видя за пръв път и на него взех нещичко.. Та ето и подаръците:
За мис Каприз-3г и половина: светещи, музикални обувки на Елза, интерактивна мечка, реагираща на чувства, чанта за рамо и портфейл на Елза и Ана Laughing
От бабите и дядовците ще получи: Чичо Бельо,Плачещо бебе, Глава на Елза за прически..от кръстницата си розАв мотор Crazy
За ММ: още не съм го купила....но май смарт часовник LaughingТрудно е да купувам за него, защото към момента това което иска ми е безумно скъпо, парфюми, дрехи, козметика и т.н. има, купуваме си когато ни трябва..та за подарък не става...сега иска компютър за над 5000лв, ами ще си го купи сам Sunglasses
За баща ми: един кухненски уред и аз незнам как точно се казва, включва миксер, пасатор и чопър Laughing
за майка ми: анцуг и някакъв елек Joy
За бащата на ММ: телефон
За майка му: блендер, анцуг и парфюм
За бебошчо: топка със звънчета, гащеризонче и май някаква коледна премяна, нея още не съм е доизмислила, може и да не купувам...
За двете семейства и кръстницата взех по една бонбониера с белгийски трюфели..ами това е....колкото толкова Whistling
За себе си...ами не искам подаръци..всичко си имам и нищо не ми трябва, искам да сме живи и здрави, пък другото само ще се нареди Heart Eyes
Весели празници на всички списващи Hug

# 631
  • Мнения: 287
Момичета,имам едно питане- знае ли някой от къде мога да си взема коледни торбички (безцветни с някаква коледна картинка) от тези които се връзват отгоре и вътре се слагат лакомства за децата. Това е един страхотен спомен от моето детство и много искам да подаря на децата около мен + моето, такива торбичко,но от два месеца търся и не намирам. Много ще съм ви благодарна ако някой знае нещо  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 632
# 633
  • Мнения: 4 859
За декупажната бутилка шампанско,това поръчах
https://m.facebook.com/SladkiCvetiaSweetFlowers/photos/a.6891323 … e=3&source=54
Толкова ли е грозно?  EmbarassedИдеята ми беше,че на нова година във всяко семейство почти се отваря шампанско по традиция.

Забравихме брата на мъжо.Мислим за кошница.Наистина ли излиза по-евтино ако си я направиш сам?Какви продукти са подходящи за мъж?По-скоро солени деликатеси или да си заложим на сладките? Rolling Eyes

# 634
  • Русе
  • Мнения: 122
Здравейте!
Тъй като наскоро разбрах, че съм бременна и с моя мъж решихме да съобщим новината на Коледа, когато се събираме най близките, но на мен ми се иска да направя по някое символично подаръче за всеки(баба, дядо, леля, чичо, майка, татко, свекър, свекърва), с което да им кажа радостната новина. Нещо като коледен подарък за всеки да бъде новината, че ще става прабаба, баба и т.н.
Аз имам някои идеи, на които попаднах в нета, например чаша с надпис "Само най добрите майки, биват повишени в баби!", но ще се радвам много, ако имате и други идеи за оригинално и "Уау" представяне на новината!
Нека коледния дух не ни напуска!
Бъдете здрави и много щастливи!

# 635
  • София
  • Мнения: 13 155
Лейди, класическите кошници съдържат и сладко, и солено, като се водят от алкохола, ако има такъв. Ясно е, че после се консумира от цялото му семейство, а не само от него. Simple Smile
Ако е пушач, може да има и пура. Може и кошница само с мезета да направиш и тогава да е солена. Подарявали сме кошница на мъж с ракия и съответните мезета от фирма-производител на месни деликатеси и остана очарован. Предполагам, че познавате вкуса на девер ти.
По-евтино е, защото плащаш само продуктите на реалната им цена, без цялото оскъпяване, работа, вложена печалба, доставка и каквото се сетиш. Все още не съм виждала готова кошница по поръчка за цена около 120 лв. (средната такава), в която да са реално вложени продукти за над 60 лв., а половинката ми често получава и изпраща кошници.

# 636
  • София
  • Мнения: 22 948
Лейди, на мен ми харесва бутилката, те и кошниците бяха оплюти спокойно.  Laughing Почти винаги излиза по-евтино като си го направиш сам. Може да има нещо сладко, мезета, алкохол.

# 637
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Да се похваля, че си получих подаръка - фотоепилатор Филипс с приставки за различните зони на тялото. Много съм доволна, защото мислех да си купувам след празниците и много ме зарадваха, макар и по-рано подарен.
Да ти кажа, че няма да съжаляваш, но само ако го ползваш редовно. Дописвам в скрит текст.

Скрит текст:
Той не замества нормален епилатор, самобръсначка или каквото ползваш, а идва допълнително. Но на много места спират да растат косми или които растат, растат след бръснене вместо за ден-два, след около 2 седмици. Но ако прекъснеш серията, нещата почват наново и отнема 2 процедури да си върнеш състоянието.

Много съм благодарна на моя приятел, че е проучил, търсил, чел и в крайна сметка ми го подари, защото минавам в банята веднъж краката със самобръсначка и после мога да забравя за следващите 2 седмици. Тъй като не хваща всяко косъмче, може да се наложи да се мине някъде, но е несравнимо.

Не съм сигурна имам ли приставки, май имам, но позлвам само една.
Забравихме брата на мъжо.Мислим за кошница.Наистина ли излиза по-евтино ако си я направиш сам?Какви продукти са подходящи за мъж?По-скоро солени деликатеси или да си заложим на сладките? Rolling Eyes

Аз бих заложила на солени, но обмисли да имаш и нещо по-голямо като опаковка, за да запълниш кошницата. Може да сложиш и нещо дребно, свързано със спорт, кола и т.н., които харесва. Ключодържател, количка, нещо персонално, което да остане, но да не е скъпо, за да не се притеснява ако не го ползва.

Хубаво се получава кошница с различни бири и мезенца към тях - вкл. и ядки. Може да вържеш например по двойки кенчета бира с подходяща панделка и да сложиш по някое послание на всяка двойка - примерно:

- за ходене на риба
- след поправка на ... (каквато кола кара)
- след дълъг работен ден
- за запой с момчетата
- ако е с малки деца: за след приспиване на децата  Grinning

и т.н.

Някакви ей такива весели съобщения, които ще подхождат на самия него и стила му на живот. А на самата кошница примерно: "след изпразване да се напълни отново и предаде на (жена му)"

Така хем ще е кошница, хем ще е персонална, хем ще съобразиш с бюджета ви. Освен това ще е оригинална, ръчно направена и съм сигурна, че ще ти излезе по-евтино от някаква поръчка, където и да се поръчват такива кошници.

# 638
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
Здравейте!
Тъй като наскоро разбрах, че съм бременна и с моя мъж решихме да съобщим новината на Коледа, когато се събираме най близките, но на мен ми се иска да направя по някое символично подаръче за всеки(баба, дядо, леля, чичо, майка, татко, свекър, свекърва), с което да им кажа радостната новина. Нещо като коледен подарък за всеки да бъде новината, че ще става прабаба, баба и т.н.
Аз имам някои идеи, на които попаднах в нета, например чаша с надпис "Само най добрите майки, биват повишени в баби!", но ще се радвам много, ако имате и други идеи за оригинално и "Уау" представяне на новината!
Нека коледния дух не ни напуска!
Бъдете здрави и много щастливи!
Честито,прекрасна Коледна изненада. Heart Eyes
Може да вземете на баба и дядо една такава книжка: http://www.colibri.bg/knigi/645/d-r-fichyu-dodsyn-pola-ruben-izk … bydem-baba-i-dqdo
Или да им подарите малки обувчици,шише с биберон,боди...
Ако имате снимка от ехограф може да им я сложите в коледна картичка.
Ето и една изгодна оферта : https://buhalmugs.com/produkt/promo-komplekt-zababaidqdo/

Последна редакция: пт, 08 дек 2017, 13:44 от pars

# 639
  • Мнения: 2 290
Кейт, честито! Ще бъде една наистина вълнуваща Коледа при вас.
Спомням си, че на ехографа бях помолила да ми дадат няколко снимки и ги бях сложила към подаръците.

# 640
  • Мнения: 2 742
chrissy,
Скрит текст:
Да се похваля, че си получих подаръка - фотоепилатор Филипс с приставки за различните зони на тялото. Много съм доволна, защото мислех да си купувам след празниците и много ме зарадваха, макар и по-рано подарен.
Да ти кажа, че няма да съжаляваш, но само ако го ползваш редовно. Дописвам в скрит текст.

Скрит текст:
Той не замества нормален епилатор, самобръсначка или каквото ползваш, а идва допълнително. Но на много места спират да растат косми или които растат, растат след бръснене вместо за ден-два, след около 2 седмици. Но ако прекъснеш серията, нещата почват наново и отнема 2 процедури да си върнеш състоянието.

Много съм благодарна на моя приятел, че е проучил, търсил, чел и в крайна сметка ми го подари, защото минавам в банята веднъж краката със самобръсначка и после мога да забравя за следващите 2 седмици. Тъй като не хваща всяко косъмче, може да се наложи да се мине някъде, но е несравнимо.

Не съм сигурна имам ли приставки, май имам, но позлвам само една.
Благодаря за съвета и аз така знам от приятелка, която го има.  Ще съм упорита.
Само един въпрос - колко често го ползваш? Приятелката ми  ми каза всяка седмица в началото, а в упътването пише на две седмици, след 8-мата седмица по веднъж в месеца. Може и на лични да ми отговориш, за да не е спам тук. Flowers Hibiscus

# 641
  • Мнения: 1 878
Момичета, малката е луднала по ето този душ за кукли. Някой да е срещал нещо подобно на това?  Малко ми е безсмислено толкова пари за пластмаса, а и вече ѝ взехме една хубава кукла.

# 642
  • София
  • Мнения: 6 035
Не знам за вас, но аз никога не бих дала 80 лева за подобна глупост. Най-малкото ще играе точно 10 минути с нея. Като толкова иска да си къпе куклите я пускам в банята на мивката или и давам един леген с вода. Ама тя моята е голяма вече и обсъждаме заедно кое си заслужав аи кое не. Иначе и моите като гледат рекламите между детските филмчета искат абсолютно всяка играчка, която видят. Simple Smile

# 643
  • Мнения: 1 878
Именно, Дидке, пълна глупост е и знам, че след една седмица вече няма да му обръща внимание, затова и попитах за някаква алтернатива, да не е 80 кинта като знам, че истинската му себестойност е 3,50 Simple Smile.  Иначе моята нали е колкото твоята  Joy, обяснявам, ама си е дете и като се е хванала за това...навсякъде го е писала за подарък, в градината, вкъщи...

# 644
  • София
  • Мнения: 22 948
Намерих за 60 лв барби + баня, ама пак не е никак малко.  Laughing http://jaltotopate.com/detski-igracki/detska-igrachka-kukla-barbie-kuhnq-banq

Общи условия

Активация на акаунт