Коледни подаръци 2017/2018

  • 117 790
  • 850
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 7 284
Тази година подаръка за ММ беше символичен,но споделям като идея-кожен колан.(Може да комбинираш с портфейл,визитник,ключодържател)

# 826
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Слушалки, джобно ножче, портфейл с пожелание, някакъв албум на NG.

# 827
  • Мнения: 4 808
И аз портфейл и колан щях да предложа. Или някакъв козметичен комплект, парфюм...

# 828
  • Мнения: 1 401
А на тези от вас, които вече подариха подаръците - харесах ли се от съответния получател? Grinning

Аз сигурно остарявам, защото получихме кошница с вкусотии - купени и домашни, алкохоли, сирена, бисквити, вътре имаше и червен фенер от Икеа и съм поразена - много, много ми хареса! А като ви четях тук - хич не го разбирах тоя тип подарък - идваше ми малко...корпоративен.

За подарък на моя мъж бях  решила нещо като "запалка-грейка" или както се казва там - да си го държи в ръцете и да го топли по 12 часа в студа (такава му е работата горе-долу), но нямах време да поръчам от сайт, а и разликата в цената беше голяма и незнам евтините колко са ефикасни.
Може нещо от Икеа - подложка за лаптоп, примерно.

Вкъщи възрастните получихме и подарихме редовните пуловери, козметика, чаши, заветния принтер за мен Grinning но като цяло всички са доволни.
Детето е на 3 и къде разбира, къде - не толкова, но смятам че му харесаха играчки с Мики Маус, дървено влакче с дървени релси, трактор с ремарке и книжки Blush

# 829
  • София
  • Мнения: 22 948
Мисля, че всички останаха доволни, най- вече брат ми от монополито и дъщеря ми от кухнята и книжките по цял ден играе с тях. Аз моите подаръци си ги знаех и за това бях много доволна.  Laughing

# 830
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Всички останаха доволни! Естествено, за да ми е гадно, от единия сайт закъсняха с доставката и получих пратка едва днес. Трябваше бързо да запълня дупката, но станаха нещата.

# 831
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Няма недоволни. При нас голяма част от подаръците бяха книги и ваучери от книжарници, но такива най-много се котират.

# 832
  • Мнения: 944
Благодаря ви за предложенията. Намерих готин сайт с интересни неща и в крайна сметка поръчах джойстик за телефон. Понеже мъжа ми е като едно голямо бебе и много обича игрите Joy и една готина чаша за кафе. И така таз годишния подарък е готов! Sunglasses

# 833
  • Мнения: 1 224
За мое учудване майка ми този път е нацелила вкуса ми и имам страхотна блуза.
Парфюм който не е лош,ама можеше и по-добре.
Преносима батерия,която исках отдавна.
Татито ми даде пари и отидоха за козметика.

Hug

# 834
  • Мнения: 2 466
Според мен детето се радва на подаръците си - детска кухня, лего влакче и един голям плюшен мечо.
Аз получих от ММ телефон, а неговият подарък не успя да пристигне навреме и предстои да му го подаря. Дано се хареса.

# 835
  • Мнения: 2 299
Аз на ММ подарих електронен четец, който аз ползвам най - вече, тя такава ми беше и идеята, но се води негов подарък 😆
И парфюм, че вчера имаше РД.
Аз получих от него спален комплект от 5 части (такова ми беше желанието), естествено имах забележки, че сам го избира и не не съм очарована от десена, който е избрал, но поне материята е хубава, така че ще си го ползваме. И дрехи, който аз избрах - той плати.
Детето получи - детски супермаркет, детски таблет, който казва букви, думи. Кукла бебе, която записва каквото казваш и го повтаря, кукла барби, комплект от разни пластмасови чашки, чинийки, меко одеалце, блуза с мече, зимно яке и едно (незнам как се казва), но е като тези въртящите кончета на панаирите, което се навива и издава мелодия. Има и балерини такива.
Детето не си играе кой знае колко с играчки попринцип, но се зарадва, всичките си ги изпробва, разнася бебето вчера, приспива го, обува ѝ нейни чорапи 😀
Игра си и с тези съдове, готви си нещо, прехвърля ги.
Със супермаркета си поигра...разнася го, маркира каквото види с тази машинка към комплекта, цъка си и то пищи и тя се радва.
Та доволни сме от подаръците и от компанията по празниците.

# 836
  • Мнения: 4 859
Весела Коледа на всички!Много ми беше полезна темата,Благодаря ви!
На мен ми се наложи да правя още две кошници за две семейни двойки-към едната освен сладки,солени деликатеси и шампанско добавих пура за мъжа,луксозна запалка за жената,към другата кафе Давидов и две персонализирани чашки за кафе.Много се харесаха кошниците,струва ми се практичен подарък,лошото е че не може две години подред да го подариш Laughing
Малката много си хареса Легото и мозайките ,благодаря за идеята,получи много кукли,плюшки,дрешки и книжки.
Аз освен дрехи,парфюми,билети за концерт (още един Heart Eyes),много се зарадвах на коледна пижама и ботушки, одеяло с възглавница на Дормео и мини печката от топ шоп-всичките от мама и тати (явно остарявам).Имаме и комплект уникални чаши за вино,вино и отврачка .
Мъжо получи и каска за мотора от колегите,много се радва милият.
Въобще много съм щастлива ,най-вече защото мисля че  всичко подарено се хареса.
За Нова година не си разменяме подаръци-само на малката купувам нещо и нова рокличка задължително.
Но тази година ще бъдем с едни приятели,които по принцип живеят в чужбина,с дъщеричка на почти 5,и много се чудя какво да им вземем-на тях и на детенцето.
Идеи?
Не трябва да е обемисто, за да могат да си го вземат в багажа като се прибират.

# 837
  • Мнения: 654
И ние имаме приятели с малко дете, които живеят в чужбина и пратих за подарък книжка с бг приказки и дребна играчка - много се хареса. Друга идея са тези таблети/телефони, които разказват приказки и пеят песнички...

# 838
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Детето има поръчки......  Mr. Green Много са.Китара,цигулка,кола.....Иска обаче истински такива.За колата е ясно - няма да получи.До нас има магазин за музикални инструменти и всеки път иска да влезем,за да купим въпросната китара и цигулка,но той е само на 4 години.Мисля,че няма да се справи с тях.Ще умувам нещо друго май  Thinking

Оо, това е чудесно, че детето ви  проявява интерес към музикалните инструменти. Между другото, никак не е рано. Китара и цигулка са подходящи за малки деца. Защо не се консултирате с педагог от музикалното училище? Те със сигурност ще обърнат внимание на детенцето. Хем ще видите дали музиката е талант или просто моментно увлечение Simple Smile

Здравейте, играчка цигулка няма, не се произвежда такава защото е от две части, има опасен елемент и не може да наподоби звука.
Казвам го защото на мъжа ми и двамата синове са цигулари, големият по същия начин е поискал играчка цигулка на 4г. Баща му пътува и е търсил включителна в Китай, в магазин за играчки на производител - горното е отговора на магазина там.
Купили му цигулка - шестнайсетинка, за малката ръчичка. Вече е 8-ми клас и ни радва всички с изпълненията си. Ученик е на нашето музикално училище във Варна.
Цигулката щом е интересна, пожелавам да се окаже талант и да му се радваме след години, педагози от училище по изкуствата ще ви посъветват.
Та идеята ми беше да не търсите цигулка играчка.

Редактирам се: стана ми интересно и видях, че вече се продават, което ме изненада. Горните доводи ми се сториха разумни.

Още гледам, т. нар. цигулки са музикални играчки, без струни в по-голямата си част.

Последна редакция: ср, 27 дек 2017, 19:24 от Късметка

# 839
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
И аз със същия съвет - купете истинска, но преди да купувате се консултирайте с учител за размера.
Скрит текст:
Детето поиска да свири на цигулка. Нямах желание да влагам много пари в нещо, което може да се окаже моментно желание и купих цигулка на старо от ОЛХ. Simple Smile
Оказа се, че и аз и продавача сме "майстори" и цялата цигулка се оказа четвъртинка, но той се забавлява, свири вече няколко месеца и не се отказва.
Баща му му купи нова, от УК, оказа се китайска и като изработка и звук, класи под старата руска.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт