Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - 41

  • 77 216
  • 750
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 619
Хидратираш ли достатъчно кожата? Често прекомерното омазняване е реакция на кожата, когато не е хидратирана. Препоръчвам ти да ползваш богат хидратиращ нощен крем, а през дена на мазните участъци като Т-зона да нанасяш матиращ крем (като този, който ти препоръчах, или друг), а на брадичката, ако не се омазнява много по принцип, нанасяй нещо по-хидратиращо. Също много ефективен метод за справяне с лъщенето са матиращите листчета, има такива на Есенс или пък просто попивай лицето със салфетка през деня, за да махнеш омазняването, и след това нанасяй пудра.

# 121
  • София, България
  • Мнения: 632
Хидратираш ли достатъчно кожата? Често прекомерното омазняване е реакция на кожата, когато не е хидратирана. Препоръчвам ти да ползваш богат хидратиращ нощен крем, а през дена на мазните участъци като Т-зона да нанасяш матиращ крем (като този, който ти препоръчах, или друг), а на брадичката, ако не се омазнява много по принцип, нанасяй нещо по-хидратиращо. Също много ефективен метод за справяне с лъщенето са матиращите листчета, има такива на Есенс или пък просто попивай лицето със салфетка през деня, за да махнеш омазняването, и след това нанасяй пудра.

А препоръка за някой нощен хидратиращ крем, може ли?

# 122
  • Мнения: 7 619
Аз ползвам Triple active night на L'Oréal и съм доволна от него. Но той е само хидратиращ крем, в зависимост от възрастта може да са нужни и по-специални грижи. Майка ми ползва нощния на Гарниер 55+ и е доволна от него, макар още да не е на 55. Имам и още няколко добри кремове, но не се предлагат тук в България, така че няма смисъл да ги споменавам.

# 123
  • София, България
  • Мнения: 632
Благодаря ще потърся този на Лореал. На 22 години съм и мисля, че би трябвало само хидратиращ нощен да свърши работа за това, което искам да го ползвам.

# 124
  • София
  • Мнения: 2 723
Аз от седмица правя по начина, описан от Есмералда. Сутрин нанасям effaclar-a на ла Рош, вечер  преди лягане на Виши Idealia (мострите ме накараха да ги купя). Мисля, че намерих златната среда. Сега кожата ми не се изсушава, но и не лъсва Hands Ok Hand

# 125
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Хидратираш ли достатъчно кожата? Често прекомерното омазняване е реакция на кожата, когато не е хидратирана. Препоръчвам ти да ползваш богат хидратиращ нощен крем, а през дена на мазните участъци като Т-зона да нанасяш матиращ крем (като този, който ти препоръчах, или друг), а на брадичката, ако не се омазнява много по принцип, нанасяй нещо по-хидратиращо. Също много ефективен метод за справяне с лъщенето са матиращите листчета, има такива на Есенс или пък просто попивай лицето със салфетка през деня, за да махнеш омазняването, и след това нанасяй пудра.

Мисля,че я хидратирам достатъчно,ама знам ли.
Често за нощна грижа ползвам масла.С тях кожата е мека,хидратирана...с много кремове сутрин кожата е яко мазна,сякаш нищо не е попило в нея,с маслата нямам такъв проблем,всичко се "изпива".
Ще потърся и по-богат крем,за нощен.
Благодаря. bouquet

А какво мислите за серумите?
Хвърлила съм око на този https://remedium.bg/anti-age/all-nature-regenerating-overnight-f … e-serum-30ml.html
Само той дали е достатъчен за нощна грижа или ще иска и крем след него?

# 126
  • Мнения: 36 160
Лия, не знам дали си пробвала моя любим петлевов вълшебно-хидратиращ крем на балеа с уреа - препоръчвам горещо нощния, дневният не ми допадна чак толкова много, но също е добър; окоочният от серията отново ми е фаворит

# 127
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Показвай бързо кое е това вълшебство. Laughing

Тъкмо се оглеждам и за околоочен.Привършвам един от ДМ ,мисля пак по твоя препоръка.Много ми хареса,но попаднах на кофти партида,стои като пресечен и не смея да взема пак от него.

# 128
  • Мнения: 204
За нощен и аз се оглеждам, а за околоочен мога да препоръчам на Арома collagen+omega 3, ползвам го от месец, не лепне, няма мазен филм, няма натрапчива миризма(поне по моите критерии), попива сравнително бързо, кожата ми е мека, нежна, засега го ползвам само вечер, но в по-студеното сигурно ще почна и сутрин, зависи как се чувства кожата ми в тази област.

# 129
  • Мнения: 36 160
аз го хваля от миналата зима, буквално беше спасението ми след всички пилинги, които си причиних Sweat Smile

Скрит текст:
Heart Heart

Heart


първите два ще ги подновя задължително тази зима, за третия не съм сигурна

за кремовете на арома също чета хубави отзиви /горният пост ме подсети/, миналата зима ми похвалиха и серията на жая с козе мляко, но така и не стигнах до покупка, защото тези на балеа ми бяха идеални

# 130
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Това ли е околоочния https://www.aroma.bg/catalog/okoloochen-krem-aroma-collagenomega-3-15-ml-353/ ?
Обичам "богати" кремчета в зоната около очите,този такъв ли е?


Бубанка, благодаря. bouquet
Ще всема нощния задължително,че и аз в момента съм след химичен пилинг.

# 131
  • Мнения: 2 236
Аз го купих скоро арома, но за мен не е достатъчно богат и е леко воднист

# 132
  • Мнения: 204
Това ли е околоочния https://www.aroma.bg/catalog/okoloochen-krem-aroma-collagenomega-3-15-ml-353/ ?
Обичам "богати" кремчета в зоната около очите,този такъв ли е?

Да, точно този е. За мен е достатъчен, не съм си правила пилинги на лицето, околоочната ми зона не е била суха, нацепена, белеща се и тъй като попива бързо ще мога да ползвам и грим след него, без да лъсвам. Но може би, ако искаш нещо по-богато и само за вечер, ще ти дойде лекичък.

# 133
  • София
  • Мнения: 29 037
През деня ползвам същия и съм доволна – богат, без да е тежък. Слагам го под грим. Нощем ползвам на Балеа, но той ми идва прекалено мазен за през деня, а и при мен също се пресече. Явно са внесли по-стара партида.

# 134
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Аз ще го полвам след като се "обеля".  Joy

Не е скъп,тъй че ще го пробвам. Peace

Общи условия

Активация на акаунт