Спирала за мигли- тема 16

  • 116 069
  • 758
  •   1
Отговори
# 510
  • INFJ
  • Мнения: 9 365
Ще потърся, но нали уж по онлайн магазините продават по-евтино, заради наеми и т.н. Може и да греша..

# 511
  • Мнения: 49
Здравейте!
Набързо прегледах част от темата. Аз използвам спирала на Avon, color trend-plump out, тя не е със силиконова четка, но на мен те не ми стоят добре. Моите мигли са дълги, редички и доста светли. От нея съм много доволна и е с доста ниска цена.
В момента си търся някоя водоустойчива за плаж, ползвала съм 2 на ейвън- Supershock и друга, която не си спомням, не бях доволна от тях изобщо, при първо намокряне започват да се ронят. Наскоро си взех и на essence all eyes on me waterproof, освен че миглите ми стават ужасни с нея, тя също не издържа в басейн. Предложете нещо на изгодна цена, за летния сезон ще я използвам до 5 пъти...
Трия грима си с мицеларната вода на Ейвън, доволна съм. Аз попринцип само спирала и сенки за вежди използвам като грим. Simple Smile

# 512
  • SF
  • Мнения: 21 226
Аз имам водоустойчива за плаж, но няма сваляне. Няма сваляне!!! Свалям я с миглите си.
Ще си взема дегримьор, но не върши работа. В петък пробвах. Да, цял ден миглите ми бяха бетон, но вечерта свалих половината от тях заедно със спиралата. За 10-дневна ваканция накрая няма да имам на какво да я нанасям. Ще си намеря водоустойчив молив, за да си ги рисувам по клепача.

# 513
  • Мнения: 10 379
Всички водоустойчиви спирали дразнят много очите. Аз така все гледах да не съм без грим, та сега ако изтърпя един път в седмицата спирала е добре. Според мен никой няма да ви забележи на плажа дали сте със спирала или не, не си докарвайте зорлем алергии, особено с тия водоустойчиви спирали.

# 514
  • Мнения: 1 349
Мнение за тези спирали? Каква е разликата между тях, четките ми се виждат еднакви?

# 515
  • Мнения: 6 185
Мнение за тези спирали? Каква е разликата между тях, четките ми се виждат еднакви?


Аз имах първата черната.Прави миглите черни и ги повдига,но не прави драматичен ефект .Миглите ми стояха на клечки,повдигнати .А тази https://www.google.bg/url?sa=i&source=images&cd=&cad … =1533119225986782 има същия ефект ,но една идея по-зле ми изглеждаха миглите

# 516
  • Мнения: X
Здравейте, коя от двете Lash Sensational беше по-хубавата - водоустойчивата или стандартната? Помня че имаше някакво разминаване и в опаковките и надписите.... ама дали съдържанието е същото newsm78 Коментирано е, че едната се сваляше много трудно. Преди време съм имала една от всичките, но не помня коя, а много бях доволна. С нея миглите ми ставаха леко като на снопчета - повече гъстота и туш в основата, без напластявания в краищата. Сега и аз искам да си взема водоустойчива за плажа - взех някаква на Essence, но ми прави миглите тънки, рошави и на бучки и въобще не ми хареса. По принцип от 2-3 години ползвам зелената на Golden Rose, сигурно съм изхабила над 20 опаковки  Simple Smile Но има разлика в качеството в различните партиди, един път съм доволна, друг път не толкова. С нея постигам огромна дължина, страхотна е като за 3-4лв Simple Smile

# 517
  • SF
  • Мнения: 21 226
Мнение за тези спирали? Каква е разликата между тях, четките ми се виждат еднакви?


Аз имах първата черната.Прави миглите черни и ги повдига,но не прави драматичен ефект .Миглите ми стояха на клечки,повдигнати .А тази https://www.google.bg/url?sa=i&source=images&cd=&cad … =1533119225986782 има същия ефект ,но една идея по-зле ми изглеждаха миглите
Водоустойчива та, за която ви говоря, е точно от тези.  Бетонира миглите, повдига, извива, сгъстява - всички екстри!, но не мога да я сваля с нищо. Замества изкуствените мигли.
С четката, ако не си свикнал, голямо мърляме миже да се получи. Цапа клепачите. Но аз вече знам и внимавам.

# 518
  • София
  • Мнения: 1 500
Може ли снимка на спиралата? Blush

# 519
  • София
  • Мнения: 22 759
Отдавна не съм писала в темата....
Досега ползвах МФ Masterpiece Transform - уникална! Може би това е спиралата, която съм използвала най-дълго - 5 месеца и която с удоволствие бих купила отново! От 2 дни ползвам Lumene за екстремна извивка и дължина. Много съм впечатлена от тази спирала. Не очаквах,че е толкова добра. Не натрупва туш, извива много добре, а миглите стават Ау! Не дразни очите и не се рони. Миналата година я купих от промоция в Лили. Сега й дойде реда. Не съжалявам за покупката!  Peace

# 520
  • София
  • Мнения: 28 589
Тази на Лумене с по-течен или с по-гъст туш е? Задържа ли извивка?

# 521
  • Мнения: 6 185
Отдавна не съм писала в темата....
Досега ползвах МФ Masterpiece Transform - уникална! Може би това е спиралата, която съм използвала най-дълго - 5 месеца и която с удоволствие бих купила отново! От 2 дни ползвам Lumene за екстремна извивка и дължина. Много съм впечатлена от тази спирала. Не очаквах,че е толкова добра. Не натрупва туш, извива много добре, а миглите стават Ау! Не дразни очите и не се рони. Миналата година я купих от промоция в Лили. Сега й дойде реда. Не съжалявам за покупката!  Peace

Masterprice Transform я купих скоро,още не и дошъл реда ,ама щом казваш че е уникална отсега и се радвам  smile3508 А може ли линк на Lumene ,че ми излизат някакви по 44 лв? Shocked

# 522
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Поредното(надявам се и последното, защото повече тяхна спиралана MAC не бих ползвала)

# 523
  • София
  • Мнения: 22 759
Това е спиралата:



https://vmcosmetic.com/lumene-nordic-chic-spirala-ekstremna-izvi … mene-full-on-curl

Купувала съм я от дрогерия Лили.

milenaka, според мен е с нормално гъст туш. Задържа извивката. Не се рони, не се размазва под очите, не напластява туш.

# 524
  • Варна
  • Мнения: 5 886
И аз съм я ползвала, не беше лоша, но и не съм повтаряла покупката.
Имам снимки тук: http://www.bg-mamma.com/?topic=1002164.msg36173308&utm_sourc … tlink#msg36173308

Общи условия

Активация на акаунт