Бебета, родени в чужбина - Нова тема!

  • 52 069
  • 737
  •   1
Отговори
# 180
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Алистра то голямото ми момче имаше скоро рд, Л е през май Simple Smile .
Много се радвам, че писа !
Л проходи на 15 месеца и 10 дена а баткото беше точно на годинка, всичко си е много индивидуално.
Днес получих писмо с инструкции за новият опит и декември започвам със стимулацията.

# 181
  • Мнения: 992
Много съм зле с датите, извинявай! Simple Smile

Значи тя ще е заедно с Л., а може би и по-късно. Ще уцелим точно снега, но какво да се прави, ще бута шейната Simple Smile Жалко, че нямаме подово отопление и не я оставям да ходи боса по много.

Аз нямам търпение за коледните базари. Ще обиколим навсякъде, любимите ни са в Дрезден.

# 182
  • Мнения: X
Аз ще препоръчам почивка. Това подейства при мен. Акушерките ме накараха да легна рано и да поспа. Бях с 3 см разкритие. На другата сутрин имах пълно. За секса и аз съм чела, че помага, ако разбира се ти е до това. Аз в 9-тия месец не можех да се обърна, какво остава сека да правя. Уж бях качила 12 кг а имах чувството, че са 120.😂

# 183
  • Дания
  • Мнения: 313
ММ е категорично против секса. Щом АГ- то можела да й напипа главата с преглед с ръка, какво изобщо сме обсъждали секса😁 щяло да й опира, не можел. Само за това щял да мисли. 😁

Две в едно, това ще го проверя за натуралното предизвикване. 👍🏻

Mamanorge, и аз съм качила горе долу колкото теб. 13кг и се чувствам, като огромна скала. Освен това имам доста голям бюст по природа (не че да се хваля😂), който сега е станал двоен. Честно да си кажа, направо ми е грозно голям. Едва се завъртам в леглото. Ще е като секс с орка!😂😂

# 184
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Даниш кога ти е термина?
Направиха индукция, отлепват леко мехура с пръсти, не боли особенно, но на мен бяха почнали да ми изтичат водите, но по малко и преносвах, а бях само със 1 см разкритие. Действително помогна, макар че стигнах само до 7 см в крайна сметка и повече не мръдна и се наложи секцио.
Всичко ще е наред и скоро ще се гушкате  Hug

Алистра радвам се че се разписа Simple Smile

# 185
  • Мнения: 550
Илейн, как минава адаптацията в яслата?

Сноуче, благодаря за отговора. И аз имах няколко депресивни дни, че си стоя вкъщи, но твоята настройка е много правилна и аз трябва да си го повтарям това в такива моменти.
Това за трите може да съм го казала преди да родя. Сега и две ми се струват геройство. Но искаме второ, само че засега не се получава. С Р. Забременях от първия опит, но сега май ще отнеме повече време.

Даниш, твоя мъж ме разсмя. И аз бях качила около 10, но се чуствах като слон последните дни, много ми тежеше корема и едвам се движех, но и той беше огромен, а аз съм дребна.
Аз ще се повторя - наслаждавай се на времето без бебе, глези се с фризьор, маникюр, вечери на свещи и подобни, че скоро ще са мираж.

Алистра, а до Нюрнберг няма ли да стигнете? Ако да, може да се запознаем.
И моят проходи на 14 + месеца, а сега няма спирка, така че игнорирай родата.

# 186
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Ая първият ден бяхме двете за 2 часа и беше чудесно, но в сряда беше 2 часа сама и се разплака, когато отидох да я взема едната учителка я беше гушнала, а тя подскачаше от хлипове. Казаха че не е плакала през цялото време, обикаляла е, тръгвала към децата, но се връщала и не се престрашавал а да отиде да си играе.
Днес вече беше първи официален ден на градина (записали сме я всеки четвъртък и петък до обяд)пак се разплака когато я оставях, на обяд когато отидох да я взема тъкмо се беше събудила и пак плачеше, но те всъщност всички плачеха Simple Smile Казаха ми че не е искала закуската, после си е изяла междинната закуска и малко от обяда и десерта, беше спала един час на обяд. Сутринта е плакала малко и си е играла после.
Утре ще я водя пак, но се налага да я взема по-рано и няма да остава за обяда и спането, но другата седмица ще е както са си и часовете.

# 187
  • Дания
  • Мнения: 313
Даниш кога ти е термина?
Направиха индукция, отлепват леко мехура с пръсти, не боли особенно, но на мен бяха почнали да ми изтичат водите, но по малко и преносвах, а бях само със 1 см разкритие. Действително помогна, макар че стигнах само до 7 см в крайна сметка и повече не мръдна и се наложи секцио.
Всичко ще е наред и скоро ще се гушкате  Hug

Алистра радвам се че се разписа Simple Smile




Термина е 20.11. Вчера бях на преглед и казаха, че имам 1см разкритие. Нищо работа един вид 😬 Явно бебка ми дава време да прочета и да се подготвя с всички техники за улесняване на раждането, които подозирам ще забравя на секундата щом започне.

# 188
  • Мнения: 992
Danish girl, май всички се вълнуваме с тебе. Simple Smile Един см. си е начало все пак!  Аз имах един на термина, преди него нищо. Знам какво е всеки час да минава все едно е седмица. Аз и секс правех...не че помогна Grinning Вече си много близо. Всичко ще мине и скоро ще ни пишеш от болницата! Отделно от болките тялото освобождава много ендорфини, а естественият окситоцин предизвиква по-поносими контракции. Затова е по-добре да не индуцират. Усещането при раждането поне за мен е невероятно. Помня само онзи сюблимен момент, когато излезе. И наистина се поглези сега, че после особено първите месеци ще си като придатък към бебето. Аз до вечерта преди раждането лежах във ваната вкъщи, че и по време на него.
Ая, желание да стигнем и до Нюрнберг имаме, и той ни е на три часа, основният проблем ни е времето. И до Австрия искаме да се върнем, и на ски искам да ходя, бяхме обещали да отидем и до Стокхолм. Но с работата на мъжа ми никак не е удобно да пътуваме. Като свърши проекта, ще има пауза и всички дълги пътешествия ще са тогава, още не сме решили къде. Дано да е все така спокойна и да ни разрешава да обикаляме. А вие също можете да дойдете към Прага или Сардиния Simple Smile Аз вероятно пак ще остана месец-два с нея, че колкото и да съм адаптивна слънцето и храната на юга са незаменими.

# 189
  • Дания
  • Мнения: 313
Много съм щастлива, че се вълнувате заедно с мен. 😊😍Много мило! Днеска имам повечко контракции и кръста цял ден ме боли. Надеждите отново се загнездиха в мен и тръпна. 😬😁

# 190
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Даниш хайде утре да се похвалиш !

# 191
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Даниш аз отдавна си мисля че ще е в неделя - да видим Simple Smile

# 192
  • Мнения: X
И аз мисля, че  неделя ще е денят. (19❤)
И аз хвърлям по едно око с надежда да прочета голямата новина.👀🤗

Последна редакция: пт, 17 ное 2017, 20:11 от Анонимен

# 193
  • Дания
  • Мнения: 313
И ММ мисли, че ще е в неделя😁може да излезете прави. Дано😘

# 194
  • USA
  • Мнения: 1 323
Майка ми имаше рожден ден на 19 ноември.ПОжелавам ти го от сърце! Леко,бързо и без усложнения раждане! Ще чакаме да се похвалиш!

Общи условия

Активация на акаунт