Vip Brother 2017 - тема 9 (30.10 - 05.11)

  • 130 334
  • 2 238
  •   1
Отговори
# 2 205
  • SF
  • Мнения: 21 230
А що...отговаряла е ...на 26г. била .....от десет години...😉
Шикалкави на кило направо.
Есме, ти не гледаш ли брадъра?📺

Гледам, но не ми е направило впечатление, че си крие годините. Не съм гледала епизод, в който да е показано това. Затова попитах от къде е тръгнало това с годините на Енджи.

# 2 206
  • Мнения: 68 669
Това го нищихме още в първата тема. Никъде няма читаво инфо на колко е години. Май по договор й е също с брадъра тази тема да не се зачеква дори в ефир. За това и не дадоха рождения й ден...
Абе млада е... 😆

# 2 207
  • София
  • Мнения: 22 783
Аз Джулка я узнах във ВБ. И изобщо не смятам да гледам други нейни изяви. ВБ ми е интересен точно заради интегрирането на разни персонажи в такава група. Дори Ол старс някак не ме влече.


Е, защо така?! Джули е толкова хубава, като Барби! / както самтата тя се определи  Joy/

# 2 208
  • Мнения: 825
Четат ни гадините - ето как дословно ни цитират писанията:
http://secret.bg/news/kino-i-tv/tv-shows/eto-zashto-endji-otkaza … -rojdenia-si-den/

 newsm48

# 2 209
  • Мнения: 14 966
Четат ни гадините - ето как дословно ни цитират писанията:
http://secret.bg/news/kino-i-tv/tv-shows/eto-zashto-endji-otkaza … -rojdenia-si-den/

 newsm48
Ехе , как не ги е срам  Angry

Барби с едър кокал и мандибула на динозавър. не ми се мисли след десет години как ще изглежда това момиче. Нея не съм я видяла нито на пътечката , нито някаква двигателна активност да проявява. Язък и за трите образования , щом елементарни грижи не полага за физическата си кондиция.

А колкото до Енжди , стана дума на колко години е , защото тя самата прави изявления , от които излиза , че е под 30. И някои съквартиранти са в заблуда даже / Мегза нещо спомена веднъж/. Игра и чавдарче Laughing
Не зная защо си крие възрастта, и на 35 да е / 82 набор/ , изглежда много добре.
Мен най- вече ме дразни , че се шикалкави на темата от ББ. На всички други им знаем възрастта. Само при нея е мистериозно.

# 2 210
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Енджи каза във видео, че не обича рождения си ден защото не харесва да и подаряват подараци, защото близките се чувстват задължени да и отнесат нещо на парти, но въпреки всичко нейният приятел я изненадал както можеше да направи и Биг Бро поне с вечеря само една порция кебапчета. Joy

# 2 211
  • София
  • Мнения: 22 783
Ехе , как не ги е срам  Angry
Барби с едър кокал и мандибула на динозавър. не ми се мисли след десет години как ще изглежда това момиче. Нея не съм я видяла нито на пътечката , нито някаква двигателна активност да проявява. Язък и за трите образования , щом елементарни грижи не полага за физическата си кондиция.


Допълвам: и в изобилие целулит.

# 2 212
  • Мнения: 13 191
За Джулката в "Пепеляшка" - другото момиче, виждайки отворени трите и` дипломи: "Малее, тя е много умна! Има доказателства за умството и`! Може да чете и пише!"!
 #Crazy

# 2 213
  • Мнения: 3 157
Ехе , как не ги е срам  Angry
Барби с едър кокал и мандибула на динозавър. не ми се мисли след десет години как ще изглежда това момиче. Нея не съм я видяла нито на пътечката , нито някаква двигателна активност да проявява. Язък и за трите образования , щом елементарни грижи не полага за физическата си кондиция.


Допълвам: и в изобилие целулит.
Да,щото за умственото си развитие много се е загрижила.Ето днес от нея разбрах,че краставицата е плод!Това и първокласник няма да го изтърси,ама ей на-тъпо като галош,но самочуствие до небето!

# 2 214
  • София
  • Мнения: 22 783
Еее, за Джули е много по-важно огромното самочувствие и силикон в изобилие. Всичко останало - целулит, как се изразява, "дребни" грешки....явно смята, че не се забелязват.

# 2 215
  • Мнения: 3 631
На Джула фъфленето от силиконовата уста ли е или си е говорен дефект!? newsm78

# 2 216
  • София
  • Мнения: 22 783
Направи ли ви впечатление, че Хранова е с много обикновени дрехи и едни черни дънки...Да разбирам ли, че по-народнному го раздава или това е стила й в ежедневието?!

# 2 217
  • София
  • Мнения: 12 419
Дрехите стават, опашчиците ме притесняват повече в съчетание с грозния ластик.

# 2 218
  • Мнения: 14 083
Няма да ти заемам веч бялата си мантия тогаз...ся ще видиш коя е Тета..😂😂

Е тук вече мЪ уби.    

Споко, ще ти заема моята с брошките. На Тета е без брошки.

# 2 219
  • София
  • Мнения: 22 783
Няма да ти заемам веч бялата си мантия тогаз...ся ще видиш коя е Тета..😂😂

Е тук вече мЪ уби.    

Споко, ще ти заема моята с брошките. На Тета е без брошки.


Ще падна с вас..... Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт