ЧААТАЙ УЛУСОЙ [Çağatay Ulusoy] - темата на ЧАЧО #4 [249]

  • 76 233
  • 730
  •   1
Отговори
# 465
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 886
Добър ден Stuck Out Tongue Winking Eye


какво става тук бе? Joy йенгета и т.н. Joy

Лабумския за какво е взел награда? JoyJoyJoy

Ани Heart Eyes Heart, за Ла Буум е взел Joy

# 466
  • Мнения: 25 350
А значи и за кръчма на годината имало награда JoyJoyJoy

HeartHeartHeart






# 467
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
  Добър ден на всички! Hug

       

      Blue Heart

# 468
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 886

Heart EyesHeart EyesHeart Eyes Ако още малко се крие, не знам дали ще остане някой, който да го помни Joy

Привет! Hug

Искре Hug

# 469
  • Мнения: 25 350
Добър ден Stuck Out Tongue Winking Eye

Ренкаааааа, Heart EyesHeart EyesHeart Eyes той е незабравим бе, как нЕма да го помнят Joy






# 470
  • Мнения: 2 532
Добър ден Stuck Out Tongue Winking Eye

Ренкаааааа, Heart EyesHeart EyesHeart Eyes той е незабравим бе, как нЕма да го помнят Joy








Прекрасен .. пушен  love001  smile3544 smile3546 smile3544 smile3546 smile3544 smile3546
Здравейте  wavey
Гледам, нищо ново! От Хелоуин, Чачи се покри, “Въглена/Калема” забоксува! Като затишие пред буря е!
Той, Чачи, хубаво подписа договор с О3, който му забранява да се снима в друга продукция, докато договора е в сила. Сигурно има неустойки и обещетение, ако договора не се изпълни или наруши от една от страните! Но,  знае ли се за какъв срок е договора? 

# 471
  • Мнения: X
Добро утро Hug

Диди Hug

Какъвто и да е договора, дано го устройва. Sunglasses
Само дето мен не ме! Скучен договор...  Joy Joy Joy




Kissing Heart

# 472
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 886

Точно за чай си мислех днес, не за кафе Joy Да не четеш мисли, Лу Heart?

Добро утро и от мен!

# 473
# 474
  • Мнения: 25 350
Добър ден Stuck Out Tongue Winking Eye

не разбрах защо решихте, че проекта на Нетфликс буксува. JoyJoy След като Ранини писа, че почват кастинги. Joy
Ама всеки е свободен да мисли каквото си иска и да гледа и харесва каквото си иска. Joy

аз си чакам Чачо в любимото ми фентъзи JoyJoy

Галкааа, вашата йенге се отказвала от актьорството, щяла да се занимава с мода. Ако са верни писанията при летящите птици де :joy













# 475
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 886
Ани Heart Eyes Heart Eyes, за другите не знам, ама на мен вече ми е все едно в какво ще играе Laughing Просто искам да се появява вече Crossing Arms, стига учил, работил, пил, бил или каквото там прави в У Хамерика  Naughty hahaha

# 476
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
  Добър ден на всички! Hug

    

      
      И според мен вече да си идва Hands Point Up
 Нали трябва да си получи Келебека Bowtie Stuck Out Tongue Winking Eye

# 477
  • Мнения: 15 391
Здравейтииии




Галкааа, вашата йенге се отказвала от актьорството, щяла да се занимава с мода. Ако са верни писанията при летящите птици де :joy


Негово височество рейтинга попари Синошка, ама кога зад гърба си е с Негово Величество батЮ  нема страшно.  Laughing

Това с отказването, май ще започнем все по-често да го четем за този и онзи.  Wink

За Чачуни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes гледа ми се филмче - надявах се на онова пехливанското, ама къде ти... и там мъгла.

Ей това ми изскочи снощи в известията  Wink еми... не прескочих, изгледах си го с кеф.  Heart Eyes

# 478
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
Здравейтииии

Скрит текст:



Галкааа, вашата йенге се отказвала от актьорството, щяла да се занимава с мода. Ако са верни писанията при летящите птици де :joy


Негово височество рейтинга попари Синошка, ама кога зад гърба си е с Негово Величество батЮ  нема страшно.  Laughing

Това с отказването, май ще започнем все по-често да го четем за този и онзи.  Wink
За Чачуни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes гледа ми се филмче - надявах се на онова пехливанското, ама къде ти... и там мъгла.

Ей това ми изскочи снощи в известията  Wink еми... не прескочих, изгледах си го с кеф.  Heart Eyes



     Ох бе People Ok Woman на тоз момент що сълзи пролях Sob Two Hearts

# 479
  • Мнения: 25 350
аз пък не искам да си идва още. JoyJoy Според мен няма да си дойде по-рано от януари Joy и нЕма да вземе келебек Joy

Ани Heart Eyes Heart Eyes, за другите не знам, ама на мен вече ми е все едно в какво ще играе Laughing Просто искам да се появява вече Crossing Arms, стига учил, работил, пил, бил или каквото там прави в У Хамерика  Naughty hahaha

нека продължава да върши всички тези неща и да си дойде чисто нов и с нови сили. Joy ще му трябват за пътуването във времето Joy не е лесна тази работа Joy

Здравейтииии

Това с отказването, май ще започнем все по-често да го четем за този и онзи.  Wink

За Чачуни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes гледа ми се филмче - надявах се на онова пехливанското, ама къде ти... и там мъгла.


и аз мисля, че ще се чува все по-често. Този балон все в един момент ще се спука. Joy

пехливанина може да е останал за по-късен етап. Или пък да е отпаднал. А може и изобщо да е нямало такова нещо JoyJoyJoy

Общи условия

Активация на акаунт