КГБ = Клуб на Готините Баби - 183.

  • 55 682
  • 742
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 250
Добрутро Simple Smile

Мамси и Фенчо Фурийкин, радвам се че всичко вече е зад вас. Бързо възстановяване и да не ссе повтарят подобни екшъни Hug

Хубав неделен ден на всички Simple Smile

# 646
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

# 647
  • София
  • Мнения: 5 074
Пия си кафето с вас и си мисля - кога изминаха 45 години, откакто се омъжих за ММ ?
Като сън преминаха и не разбрах !
Не съм по изображенията, та някоя от вас да почерпи , а пък аз ще я целуна  love001
Ха, добро да е утрото и свеж деня !

# 648
  • Мнения: 2 000
Добро утроо!

Хули-Честита ви годишнина с либето!
Здрави да сте,ръка за ръка ,с обич в сърцата!

Ето ти и почерпката 💕🍀🌸






Наздраве за ваше здраве!!!

Хубав,слънчев и спокоен ден за всички!

Последна редакция: нд, 19 ное 2017, 11:18 от Gabkata

# 649
  • Мнения: 5 346
Честито на Хули и нейния съпруг!


# 650
  • Мнения: 5 346
Мамси, всичко е добре, когато завършва добре! Скорошно изписване и възстановяване!

# 651
  • София
  • Мнения: 1 529
Хули,в мир и сговор да сте много години.                         Фурийче скоро Фенчо да е при теб.                                          От телефона пиша...

# 652
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296

 Хули да сте живи и здрави с либето и все така ръка за ръка!

                 

# 653
  • Мнения: 2 134
Здравейте !
За срещата - както решите,  аз съм на линия.
Бих искала повече дами да се включат , предлагам  да бъде и коледно парти, т.е. датата  да се съобрази с мнозинството,
но глас народен - глас божии !
Фло,  изпрати ли сватята ? Мисля, че е доволна от българските си роднини и гостоприемство.
Западняците винаги са се възхищавали на човешките ни взаимоотношения и на това лудото, различното, което ни прави цветни и привлекателни.

# 654
  • София
  • Мнения: 8 380


Последна редакция: нд, 19 ное 2017, 15:39 от Flo 51

# 655
  • София
  • Мнения: 8 380
Привет красавици!

МИЛА ХУЛИ, ДА ВИ Е ЧЕСТИТА ГОДИШНИНАТА ОТ БРАКУВАНЕТО! ДА СТЕ ПРИМЕР НА ВНУЧКИТЕ, ДА ВИДЯТ КАК СЕ ЖИВЕЕ ТОЛКОВА ГОДИНИ С ЕДИН И СЪЩИ ЧОВЕК, ДА ВИДЯТ КАК СЕ СЪБИРА ДОМ И КАК СЕ ГЛЕДАТ И ВЪЗПИТАВАТ ДЕЦА И ВНУЦИ! НАЗДРАВЕ И ГОР-ЧИ-ВОооооо...

КРАСИВА БЕЛЛА, радвам се, че ще се запознаем. На КГБ-то му върви на готини. Коя от коя по-готина. Като гледам и основателките, и по-късно дошлите, и най-новото попълнение-все КРАСИВИ. Simple Smile Като се започне от Красива Хули, Красива Шпунци, та се стигне до най-новичките и еле па я-Красива Фло. Ти да видиш  hahaha #Silly Сватята си замина. Всеки път си тръгва със съжаление. Произходът й не може да не си казва думата. Сръбкиня е по рождение. Балканска кръв, наша кръв. :hug

ФУРИЙКЕ, днес си много революционно настроена #2gunfire. Да не ти е човек на мушката tantrum Свеки ли сгази лука, или подготвяш празничните салюти в чест на либето? На мен добре ми дойде за разсънване Shocked

Моля всички писали да се наредят от А до Я, ако обичате, да ви нагушкам  Hugи да отивам в джунглата на науката, където за сега все още не се чувствам уютно Wink

# 656
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Честит празник, Хули! Живи, здрави и щастливи да сте!

# 657
  • Мнения: 12
Честит празник,Хули!Да сте живи,здрави,щастливи и още дълги години да празнувате бракосъчетанието ви.НАЗДРАВЕ!

# 658
  • Мнения: 1 250
Хули, поне още толкова  бъдете живи, здрави и опра един за друг!

# 659
  • София
  • Мнения: 4 178
Хули, честит празник! Да сте живи и здрави!

Общи условия

Активация на акаунт