Бургас - 5

  • 20 514
  • 287
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 595
Бодита с предно закопчаване има и на магазина зад операта и на този срещу механото.
Наистина са много удобни!
Аз взех от тях, но ми подариха и с копчета на рамото - или моето бебе шава прекалено много или не мога да го обличам но наистина са ми неудобни - хем още не съм свикнала, хем на него му е гадно

# 181
  • Мнения: 1 440
Ами, не знам кой какво ще прави в тази болница и кой колко ще иска (то колкото и да дадеш, те още ще искат), но като се уговоря с акушерката за цена и т.н. ще питам "лекарят на смяна как точно ще се почувства ангажиран с мен"?Но за сега не смятам да плащам и на лекар (дано всичко мине нормално де)  Praynig

# 182
  • Мнения: 1 975
Да,това са за бебчо.Купувам само с предно закопчаване че да ми е по-лесно.
От Егоист съм си накупила повечето дрешки.
Аз доколкото разбрах акушерката взема 200лв от тях 50 дава на лекарят задето ще ме шие и т.н.  #Crazy
Баща ми им вика БЯЛАТА МАФИЯ  hahaha
Това не е нормално за акушерка и толкова много пари #Crazy
А за Егоист въобще не се бях сетила, ще отида и до там да поразгледам. Благодаря за мненията на всички за удобството на бодитата с предно закопчаване, защото аз щях да продължа да купувам от другите  love001 smile3501

# 183
  • Мнения: 9 913
здравейте, мами Simple Smile
по стечение на обстоятелствата станахме бургазлии.
Предполагам, че с някои от вас сме и съседки в Зорница.
Засега искам да помоля за информация - прочетох стари теми за педиатри - търся педиатър - а и ми препоръчаха Калудова и Праматарова. Едната обаче не работи със здравната каса, другата ми е далеч. Можете ли да ми препоръчате педиатър през здравна каса в ДКЦ1, или изобщо района на Зорница? Ще бъда благодарна, защото все още именатана улиците не ми говорят нищо/намерих едни адреси с търсачката, ама не мога да се ориентирам/.

# 184
  • Мнения: 1 298
Ох,аз също не съм се спряла на педиатър но до 1 седмица трябва да се ориентирам някъде  newsm78

# 185
  • Мнения: 612
Ей, здравей Тити, добре дошла в Бургас!   bouquet

# 186
  • Бургас
  • Мнения: 605
Иначе ако нещо се закучи и ще трябва да разчиташ който е на смяна. Атой като знае че друг ще вземе паричките и ще те претупа - я шевове ще прецака, я няма да бърза за операция ако се наложи, я форцепс ще изкара...
Да не те плаша но ако не беше Добрева моето слънчице с 4 пъти омотана пъпна връв нямаше изобщо да излезе!

Имаме семейна приятелка- пенсионирана акушерка. Тя ме изражда първият път, но за втория можех само да се консултирам с нея. Според нея, ако се уговориш с лекар е много по-вероятно да те оперира набързо, защото не му се чака с часове за разкритието.
Дъщеря ми също беше със завита пъпна връв (да не прозвучи като наддаване, но 5 пъти беше завита  Laughing) Лекарят на смяна ме обикаляше и дебнеше момента да ме качат за операция. Ако не беше акушерката, нямаше да родя детето без секцио и дори без нито един шев!

По тази тема винаги съм казвала - колкото майки, толкова мнения.  Peace

# 187
  • Мнения: 687
тити, добре дошла в Бургас   bouquet
И аз ще чакам някой да си похвали педиатъра, веднага сменям нашата. Засега съм се примирила, че ще си ходим само на частно, но и това май не е добър вариант, защото все като се наложи не мога да намеря никой от прехвалените доктори  Confused

# 188
  • Мнения: 5 713
Според нея, ако се уговориш с лекар е много по-вероятно да те оперира набързо, защото не му се чака с часове за разкритието.
Дъщеря ми също беше със завита пъпна връв (да не прозвучи като наддаване, но 5 пъти беше завита  Laughing) Лекарят на смяна ме обикаляше и дебнеше момента да ме качат за операция. Ако не беше акушерката, нямаше да родя детето без секцио и дори без нито един шев!
Права си. Аз имах уговорка с лекар. При мен се слу4и то4но това- секцио, пък изобщо не бях за операция, просто на 4овека не му се 4акаше. Да не говорим, 4е се предизвика раждането, щото бебето седяло високо, а него това го притеснявало/ не преносвах /. Всеки път като се сетя и ме хваща яд, 4е така ме изпързаляха. И после оправдание, 4е кра4етата на Маги били оплетени в пъпната връв. Изобщо не го вярвам. Ако не друго, поне на видеозон 4есто ме гледаха и изобщо не се споменаваше за този проблем.
Да не говорим, 4е тези 200лв дето ги иска акушерката според мен са много. Ама знам ли, може да са с други тарифи ве4е, инфлацийка туй онуй. Аз на доктора / раждах във Варна / дадох толкова, но преди 2год. Предварително не съм се уговаряла за пари с него, знаех от други хора.
Ако раждах сега, нямаше с никой да се уговорям и щях да си отстоявам правата. Много съм им ядосана, обърнали са го на яка търговия.
Тити, добре дошла.   bouquet За педиатър не мога да ти помогна. Нашата е в Славейков. Много много не съм наясно с нещата в града. Уж не съм от тук и съм за малко.  Laughing

# 189
  • Мнения: 1 440
Хайде, мами, и аз искам да питам за педиатър в Първа поликлиника. За КАлудова и аз съм чувала добри отзиви, но тя е резервният вариант, защото посещенията са на частно. Моят личен лекар в болницата е д-р Щ.Толчева, ако не се лъжа освен GP е и педиатър, но тъй като гледам да ходя там само ако искам направление, не мога да се изкажа компетентно. Иначе виждам,че много деца са записани към нея  newsm78. Ако някоя мама има повече наблюдения, нека да сподели, моля  Confused

# 190
  • Бургас
  • Мнения: 380
valichka има подобие на дет.частна занималня на ул.др.Нидер (до магазин Егоист в пресечките на Богориди), лошото там е че е в  апартамент. А напоследък нещо чувам че в Славейков се отвори или ще се отваря - други мами, имате ли информация?

# 191
  • Мнения: 652
Здравейте мами,
нашия педиатър има кабинет в новата кооперация - 49 блок / Зорница/ с денонощната аптека, до окръжна болница. Казва се др Ангелов. Доволна съм. Ако имате нужда от повече инфо, пишете на лични.

# 192
  • Мнения: 1 035
мами,видяхте ли,4е на 01.07. пак ще има протест?
дайте тоз път по-с време да се организираме и да решим един 4ас и място,които ще са удобни за пове4ето от нас.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105827.0

# 193
  • Мнения: 1 975
 smile3525ДОБРО УТРО НА ВСИЧКИ smile3525
Идеята за нов протест е страхотна, защото така ще им покажем, че няма да се откажем толкова лесно newsm10 smile3521. Надявам се този път да се съберем повече хора и дано да има ефект цялата работа.
Хайде мами да се стегнем и да им покажем колко сме ядосани
  #Cussing out #2gunfire newsm61 smile3512

# 194
  • Мнения: 1 035
1 юли се пада събота,тъй 4е работещите май4ета няма да имат оправдание. Hug и са добре дошли Wink
за място предлагам  : градинката пред х.България или на пейките пред дискотека Елит

4акам др. предложения и коментари  Peace

Общи условия

Активация на акаунт