Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 68 - ноември 2017

  • 104 758
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 1 290
  • София
  • Мнения: 22 948
Eдва ли ще намеря някъде играта на колата, може би, защото по кафета отдавна не ходя.  Laughing

Днес купих памперси от Профарма и се оказа, че имало игра от 16.10 до 16.12 при покупка на пуфис се събират точки и при 15 т - награда дървен пъзел, при 20 т - дървена играчка. Жената каза обаче, че при тях имало доста награди и сигурно ще раздават и след 16.12. А пък мога и да се заредя малко повече с памперси  Whistling въпреки че се мъчим с гърнето вече. Laughing

# 1 291
  • Мнения: 36 486
Аз се записах в томбола за мече - тя е без покупка; само веднъж, защото ги имам от миналата година. Обаче никъде не видях колко са мечетата. А коледната украса, която може да се падне от скреч карта не е спомената на страницата (само долу в правилата) и прилича на ароматизатор елхичка...

# 1 292
  • София
  • Мнения: 279
Здравейте, само не мога да разбера за играта на http://mypromocc.bg/ къде пише в кой магазини се провежда промоцията Disappointed

# 1 293
  • Мнения: 7 281
Обикновено този тип игри са само по заведения,а не в магазини(то не знам стъклени бутилки кола дали се продават в маг....?)

# 1 294
  • Мнения: 5 682
Получих e-mail, че печеля слушалки AKG K 271 MKII от играта на Smirnoff – водка No: 1. Дори не помня коя е играта - явно е било игра без покупка. Искат ми данните за доставка. Има и прикачен файл, който чак вече ме е страх да отворя, като знам как се пращат вируси, чрез такива прикачени файлове. Някой сеща ли се коя е била играта, т.е. чудя се дали да се радвам още Grinning?

# 1 295
  • Мнения: 2 579
Спечелилите възглавнички на Куинс могат да очакват вече обаждане. Току що ми звъннаха.

# 1 296
# 1 297
  • Мнения: 5 682
Явно е това - благодаря ти Flowers Hibiscus
В такъв случай - радвам се и мога да се похваля, че си имам нови слушалки.

# 1 298
  • Мнения: 36 486
Страхотна награда - честито Simple Smile
И аз се бях записала, но не и през последната седмица - сигурно за всеки период от играта се участва отделно. 

# 1 299
  • Мнения: 5 682
Хм.... ами да ти кажа въобще и не помня кога съм се регистрирала - станало е машинално, тъй като е игра без покупка. Най-вероятно е било когато съм видяла линка публикуван тук в темата. Има вероятност и да се прехвърлят регистрациите в следващите седмици.

# 1 300
  • София
  • Мнения: 279
Обикновено този тип игри са само по заведения,а не в магазини(то не знам стъклени бутилки кола дали се продават в маг....?)
Ами не знам в  магазина срещу нас продават стъклени бутилки Simple Smile

# 1 301
  • София
  • Мнения: 22 948
Обикновено този тип игри са само по заведения,а не в магазини(то не знам стъклени бутилки кола дали се продават в маг....?)
Ами не знам в  магазина срещу нас продават стъклени бутилки Simple Smile

Продават тук-там, но не на много места.

# 1 302
  • Мнения: 874
Сега ми се отвори списъкът с печеливши от Златна Добруджа в ЦБА и видях, че ме има, но нямам мейл ( добре че пак проверих). Може ли някой да сподели как ще се получват наградите и какво пише в мейла от тях Simple Smile
По принцип отиваш в магазина в който си играла поне седмица след обявяване на печелившите и от управителя си търсиш наградата.
Благодаря за отговора. Ще изчакам 10- тина дни и така ще отида да попитам

# 1 303
  • Мнения: 1 808
Аз се записах в томбола за мече - тя е без покупка; само веднъж, защото ги имам от миналата година. Обаче никъде не видях колко са мечетата. А коледната украса, която може да се падне от скреч карта не е спомената на страницата (само долу в правилата) и прилича на ароматизатор елхичка...
Коледната украса (играчки за елха) са от филц, имам елхичка и еленче от Флорина преди години, вземи два сока по 1 литър и подарък играчка за елха. Точно същите са. Мисля, че имаха щампа Флорина. Вероятно са си поръчали и от Колата.

# 1 304
  • Мнения: 990


Днес купих памперси от Профарма и се оказа, че имало игра от 16.10 до 16.12 при покупка на пуфис се събират точки и при 15 т - награда дървен пъзел, при 20 т - дървена играчка. Жената каза обаче, че при тях имало доста награди и сигурно ще раздават и след 16.12. А пък мога и да се заредя малко повече с памперси  Whistling въпреки че се мъчим с гърнето вече. Laughing
Да се оплача точно от тази игра събрахме ние необходимите точки отиваме в магазинчето което пазаруваме да си вземем играчката бяхме си харесали определена и жента казва ами точно от тях имах 3бр. а от другите видове по много повече звъни тя в другия магазин имат от нея но вече били запазени.
Не мисля че е редна и удачна тази постъпка.
Извинявам се за коментара.

Общи условия

Активация на акаунт