15май - 21 май. Нова седмица, започната с обич за всички

  • 4 400
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 029
Херич, вярно хайманосвам тези дни в повече.хихи
Ама наистина бяхме като на банкет или сватба.Само където единият престрашил се мъж умираше от срам, но кукич-кукумявка предложи да вдигнем една наздравица за него.хихи
Пак тя коментира как салатите ни си приличат и всички пиехме бира.Всъщност изпихме бирата на кръчмата.

Гризчо, я да ти светва крушката отсега...айде де, аз ще те чакам.Тъкмо ще пиеш няколко бирета и утре ще ти е весело пред Стаменов...може да му попееш даже малко.И страхът ти ще изчезне. Hug
Мацки, които иска да заповяда довечера.
Симма, вярно, повтори го, но каквото и да отчете..ще се справите, сигурна съм. Peace
Айде успех и на Херич и Ва с изследванията и да пишете ей. Wink
Това последното се отнася за всички.
Петя, гуш! Hug

Последна редакция: пн, 15 май 2006, 12:19 от danidan

# 16
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Херка, ми за този профил ще взимат 3 или 4 пъти и за да е точно изследването сутринта в 7 трябвало. Вярвам и на жената в лабораторията, защото е много внимателна и явно е било в мой интерес да се направи както трябва.
Симма идеята за второ изселдване никак не е лоша. А при партньора ти има ли?

# 17
  • Мнения: 553
Благодаря Дани, много си мила  Hug и от мен и успех тази седмица, каквото и да ти предстои   bouquet

# 18
  • Мнения: 4 017
Момичета, тази сутрин имаше една тема “Инфо за д-р Бъчваров” – Стана ми интересно, защото не бях чувала нищо за този лекар, нито пък чрез Гугъл намерих инфо. И сега -гледам, гледам за нови мнения, и не я виждам. Дали е изтрита или пък е отишла прекалено назад, (но последното не ми се вярва)?  newsm78

# 19
  • Мнения: 4 324
Момичета, тази сутрин имаше една тема “Инфо за д-р Бъчваров” – Стана ми интересно, защото не бях чувала нищо за този лекар, нито пък чрез Гугъл намерих инфо. И сега -гледам, гледам за нови мнения, и не я виждам. Дали е изтрита или пък е отишла прекалено назад, (но последното не ми се вярва)?  newsm78

Един и същ потребител беше пуснал темата и си отговорил (и двата ника с по едно публикувано съобщение). От едно и също IP. Беше си жива реклама (според мен автореклама), поднесена по некоректен начин, заблуждавайки потребителите.

# 20
  • Мнения: 4 017
Мина ми през ума! Явно някой го е яд, че за други лекари се говори с уважение и не от един и двама потребители

# 21
  • Мнения: 740
Брей какви идиоти има сред лекарското съсловие - ти тръгни сам да се хвалиш, че и толкова аматьорски ...
Ние мятаме антибиотиците - дозите са конски, макар че не поискаха изследване на мъжо - десет дни ще се поотровя малко
Но не ми изписаха нищо за евентуални гъби след антибиотиците - как да следя дали са се появили?!? / не съм хващала такова нещо, да чукна на дърво... /

# 22
  • Мнения: 195
Знаете ли защо сайта на Зачатие не се отваря?

Вече се отваря

Последна редакция: вт, 16 май 2006, 14:29 от Symphony

# 23
  • Мнения: 553
Знаете ли защо сайта на Зачатие не се отваря?

Ами аз току-що влизах и нямам проблем  newsm78

# 24
  • Мнения: 4 324
И при мен няма проблем с влизането в Зачатие.
Пробвай отново

# 25
  • Мнения: 1 329
Симма,съжелявам за хламидиите. Аз преди 2 месеца имах същия проблем:
- изследване чрез цервикален секрет - положително
- пиене на антибиотици - Сумамед - аз и мъжа по схема
- кръвно изследване след приема - отрицателно
- пробите са правени в една и съща лаборатория
- церв.секрет и антибиотиците - назначени от 1 лекар
- втория отриц. резултат - при друг лекар, които ми обясни, че церв. секрет не е точен метод

Съвет - направи кръвно изследване и тогава се тъпчи с хапчета.


При нас нещата стоят така:
- добра спермограма
- излекувани хламидии
- проходими тръби
- 1 неуспешна инсеминация
- посткоитален тест - отличен резултат
- доказана овулация, но неспукване на фоликул
- вероятен ЛУФ синдром

предстои - доказване на ЛУФ синдром

Ако някой може да помогне с повече инфо (статии, но не теми -защото измтох всичко), ще съм хепи. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 195
Аз имам въпрос относно повторното изследване след лечение (хламидии, бактерии, уреалплазма или каквото е от тоя род).
Всъщност колко дена след приемането на лекарствата (или от започването на приемането на лекарствата) може да се направи повторен тест.
И по-точно: Кога най-рано може да се направи, но да е имало достатъчно време, че да се види реален резултат?

# 27
  • Мнения: 3 376
Здравейте и от мен. Връщам се от цветната снимка. Изобщо не беше страшна процедурата въпреки че не взех грам обезболяващи. Взех хомеопатична арника преди и след процедурата. дали заради нея или заради високия професионализъм на д-р Персенска, но всичко мина без почти никаква болка, въпреки че Стаменов ме беше предупредил, че много ще ме боли заради тесния вход на матката ми.

Но до тук с хубавите новини. Единствената ми тръба се оказа буквално свита на обръч. Според д-р Персенска поне е пропусклива, но Стаменов като видя снимката каза че дори и това не е. Тая моя операция ми е е... м ... Единствената алтернатива сега било инвитрото. Явно това ще се прави, няма къде да се ходи. Ако и мъжът ми се съгласи, де. Че той е малко против подобни методи.

# 28
  • Мнения: 553
Ужасно съжалявам за резултата Гризката  Cry Cry Cry Добре, че поне не те е боляло  Confused.
А никакъв шанс ли няма да е било спазъм на тръбата например? В такъв случай може би лапароскопията може да помогне. Какво каза Стаменов по въпроса?
И мен ужасно ме е страх от ин-витрото, но щом толкова много искам дете и няма друг начин, бих се замислила сериозно по въпроса. Те мъжете са по страхливи от нас, поговорете и вземете решението заедно.
 fingerscrossed скоро да имате решение, каквото и да е то!

# 29
  • Мнения: 1 329
Гризи,

съжелявям с неприятните новини за тръбата, но вярвам в тандема д-р Стаменов и д-р Персенска, така че дори и да изберете инвитро метода - съм сигурна че резултата ще е добър.
Не се отчайвай, в добри ръце си.

Кураж!

Общи условия

Активация на акаунт