::Лидл - 109:: 1.11-1.12.2017

  • 170 949
  • 1 591
  •   1
Отговори
# 1 260
  • София
  • Мнения: 376
Вълшебство, благодаря за новата брошура!
Ах, колко са хитри от Лидл и кол центъра! Питах ги за кухненския робот дали има някъде по обектите останала бройка - нямало никъде. Попитах ги кога ще го пускат в продажба отново - не се знае, да следя брошурата. И сега го пускат на цена 215 лв. Преди е бил на 155 лв., после е имало намаление на 115 лв....Може би са видяли, че доста се търси и веднага цената нагоре! Sad  Mr. Green

Не знам, сега ли да го купя или да чакам за Коледа ако го пуснат на по-добра цена?!  newsm78

Отзиви за селфи стика 2 в 1 и външната батерия с USB кабел?


Робота миналата година беше 219 лв, мъжа ми ми го подари, само че купата е без дръжка, и честно казано за тези пари е една прилична покупка.Малко е шумен но не пречи, бърка идеално всякакви смески, ще видим докога ще му е живота  Peace, ако имах възможност щях да си купя скъп робот,но засега не ми се инвестира  Mr. Green

# 1 261
  • Мнения: 108
Цеденото мляко Родна стряха хубаво ли е?

Лично аз не го харесвам, но дори не мога много да обясня защо Joy Купувам си понякога, но не ми е фаворит. Стои ми малко като "сухо".

На мен лично не ми харесва нито едно мляко от Лидл, там ходя за месо главно и сладки неща...

# 1 262
  • Мнения: 2 681
Външната батерия е слаба, но върши работа. Зарежда тел. до 60%, спасява положението.
В Германия ми я подариха в магазина, като купих нещо друго.
Иначе струваше 3 -4 Е...

# 1 263
  • Мнения: 7 287
Относно "черен петък" и продукти от Лидъл-днес видях,че от 24 до 26 в маг.Немски център ще има дрехи и разни ел.неща с черен етикет с намаление -50% и още -20%.Пиша го като инфо,щото доста дрехи са им "лидълски"

# 1 264
  • София
  • Мнения: 22 786
Външната батерия е слаба, но върши работа. Зарежда тел. до 60%, спасява положението.
В Германия ми я подариха в магазина, като купих нещо друго.
Иначе струваше 3 -4 Е...


Благодаря!

# 1 265
  • Мнения: 68 694
Мики, ако не си изхвърлила етикета на новия бекон - оня, чиято снимка постна тук, би ли погледнала срока на годност?

Сега видях на моя, че пише 16.11.2017г....но не разбирам краен срок ли е, дата на производство ли... newsm78
Отпред текстово е изписано партида № / срок на годност...което ме навява на мисълта, че това е крайният срок, тъй като никъде не намерих колко дена от производството трае продукта.

Набутах ли се яко? Rolling Eyes

ПС..редактирам се...16.12.2017г. пише...боже, голяма съм блейка...

# 1 266
  • In transit
  • Мнения: 11 842
Мики, ако не си изхвърлила етикета на новия бекон - оня, чиято снимка постна тук, би ли погледнала срока на годност?

Сега видях на моя, че пише 16.11.2017г....но не разбирам краен срок ли е, дата на производство ли... newsm78
Отпред текстово е изписано партида № / срок на годност...което ме навява на мисълта, че това е крайният срок, тъй като никъде не намерих колко дена от производството трае продукта.

Набутах ли се яко? Rolling Eyes

ПС..редактирам се...16.12.2017г. пише...боже, голяма съм блейка...
Grinning Grinning и моя е до 16.12. Отзад пише използвай преди... Ама да ти кажа на мен лично хърватския ми е по-вкусен за препичане, тоя нещо не ме впечатли, абе става ама другия ми харесва повече. Хубавото му е, че е една идея по-евтин.

# 1 267
  • Мнения: 68 694
Бягай, прескочи ми сърцето ..  Laughing

Поогладнях и реших да го опитам на работа, но той бил суров  hahaha

Ти как го прави-на тиган ли? И цялото ли го пляскаш или режеш  newsm78

Оня няма равен, ако бях взела от него, да съм го хапнала половинката на работа  Joy Joy

# 1 268
  • Мнения: 25 758
Днес в 9 часа, от магазина излизаше една госпожа с препълнена количка само и единствено с дървени играчки...100% ще се препродават, пуснали са по 3-4 броя от вид и който се добере..
Не е задължително, купуват се от родителите за детската градина примерно, като по евтин вариант.

Още не съм ходила за свещи, несериозна работа... hahaha така е като ходих в глупавия Кауфланд да се въртя като муха без глава.

# 1 269
  • Мнения: 68 694
Върви...60% са восък, 40 само парафин...Grinning

# 1 270
  • In transit
  • Мнения: 11 842
Бягай, прескочи ми сърцето ..  Laughing

Поогладнях и реших да го опитам на работа, но той бил суров  hahaha

Ти как го прави-на тиган ли? И цялото ли го пляскаш или режеш  newsm78

Оня няма равен, ако бях взела от него, да съм го хапнала половинката на работа  Joy Joy

Да, на тиган с много малко масло. Взе да пуска една мъзга, една вода, опръсках цялата печка. Първото парче го попрепекох защото пишеше 6-8 минути на опаковката. Стана като пръжка, твърдо, сухо и ужасно солено. Второто по-малко го препекох и беше добре на сол и вкус.

Мисля да пробвам скоро джолана пушения и той е хърватски, утре като ида до лидл ще погледна дали са на една и съща фирма.

# 1 271
  • Мнения: 5 101
Някой купи ли си от Телешкия език да каже някоя рецепта за него  chef

# 1 272
  • София
  • Мнения: 22 786
Купували ли сте от яйцата със селен и витамин Е? Интересно ми е как са обогатени с тези витамини.  newsm78  Заслужавт ли да се купят?

# 1 273
  • Мнения: 68 694
Пушения джолан с кокал го разгледах днес и аз. Много тежък и не взех, а и във фризера отлежава сурово джоланче.

Кои са тези яйца...белите ли? Днес взех от тях,защота другите не бяха извадени още от склада. Не намирам разлика аз, а и като цяло смятам био мио работите за шашмалогия...

# 1 274
  • In transit
  • Мнения: 11 842
Някой купи ли си от Телешкия език да каже някоя рецепта за него  chef
Много гурме цената му на този език...освен за Коледа да взема. Grinning

Скрит текст:
Иначе дали ще е свински или телешки аз го сварявам. Телешкия задължително под налягане. Обелвам го, режа на парчета и заливам със сос от майонеза, кисело мляко, настъргани кисели краствички, 1 скилидка чесън(или 1 ч.л. горчица), сол и пипер. Става чудесен сос.
Може да го нарежеш на филийки и да го панираш.
Може да го сервираш в доматен сос с босилек. Друго не се сещам в момента.

Общи условия

Активация на акаунт