"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 33

  • 34 624
  • 769
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 809
Не е много отчетлива снимката, извинявам се, но дали може да се тълкува като положителен? Ако все пак вие видите нещо. На 3 дена закъснение съм.
Аз имах такива много светли черти на престото , още преди закъснение който потъмняха с една идеа и после започнаха да изсветляват . При мен се оказа биохимична бременност. Пуснете си кръвен и стискам палци при Вас всичко да е наред .
Имам един въпрос защо напоследък чета за все повече биохимични бременности на какво се дължат , това някаква нова пандемия ли е ?

# 706
  • Мнения: 943
Дължи се на поголовното ранно тестване Stuck Out Tongue Winking Eye

# 707
  • София
  • Мнения: 11 494
Не, не е пандемия. Просто на повечето от вас ви се привиждат втори черти и си внушавате, че сте бременни. И после като настъпи цикъла - хоп, диагнозата биохимична бременност е самопоставена.
Тестът, който коментирате е напълно отрицателен.

# 708
  • Мнения: 7 519
Винаги е имало биохимически бременостти! Просто хората на времето не са правили бон стоп тестове и в много случаи дори не са разбирали, че са имали такава.

# 709
  • Мнения: 845
Тестът не е отрицателен. Пуснах си чхг, да видим растежа. Аз съм с много късна овулация, така че както и при миналата, така и при тая излиза, че е трудно да се установи само с тест. Да не говорим за преглед. Чакам резултати и ще ви пиша. Simple Smile

# 710
  • Мнения: 7 519
Няма значение колко късна ти е овулацията. Всеки тест показва, ако са минали 12-14 дена от овулацията. И само един кръвен тест, не е показател за нищо, освен факта че има, или няма бременност, но не показва какъв е растежа. Ако искаш да видиш растежа се правят два кръвни теста през 48 часа.

# 711
  • Мнения: 845
Знам. Тази процедура ми я правиха и миналият път 3 пъти, тъй като не бяха доволни от резултатите. После просто изчакахме и след 2 седм след направените вс изследвания се видя, че е окей, имаше сърдечна дейност. След това мисед и кюртаж Simple Smile

# 712
  • Мнения: 7 519
Каква процедура? Кръвния тест не е процедура.

# 713
  • София
  • Мнения: 225
Kikamora, много рязък тон на изказване имаш, към всички. Ако ти е писнало да отговаряш на едни и същи въпроси, просто не пиши. Мисля, че ти стана ясно, че девойката с предишната бременност си е правила кръвен тест три пъти! Пък било това процедура или не...
Всички, които пишат тук се съмняват, таят надежди, имат страхове и тн. Нека бъдем хора и да си помагаме, а не да се заяждаме. Беше оффтопик, но не се сдържах!

# 714
  • Мнения: 7 519
Къде пък ми чу тона? Ако не ти харесва тона ми, можеш да последваш собственият си съвет и да не ме четеш, и да не ми пишеш. Wink

# 715
  • Мнения: 845
Добре, правиха ми три кръвни теста. Не процедури. 0.5 , не съм бременна. Ще потърся тема свързана с кюртажи и месечни цикъли. Извинявам се на всички. Simple Smile

# 716
  • София
  • Мнения: 11 494
Да, някой нагоре спомена, че не е нужен кръвен, понеже пикливият ти е абсолютно отрицателен и то след закъснение.

# 717
  • Мнения: 845
Все пак пуснах и кръвен. Няма значение.

# 718
  • Мнения: 156
Моля ви за мнение.На 26.10.ми бе последната менструация и днес трябва да ми дойде на 22 точна съм като швейцарски часовник два пъти ми закъсня единия с една красива дъщеря на осем втория с неуспешна бременност с близнаци та си правих тест 5 дни преди датата от нетърпение беше отриц.преди два дни пак отриц и днес вече на датата току що си направих имаше някаква бледа но едва забележима черта даже почти не видима.Имам си симптомите на ПМС от известно време се задъхвам пия много вода не пръсъщо за мен изобщо чувствам се различно ...дали е вероятно да съм имала късна овулация и да е рано да покаже теста.Благодаря ви

# 719
  • Мнения: 845
Направи си отново тест след няколко дни или отиди на чхг, ако нямаш търпение да разбереш. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт