Искам да кажа ... (140) през ноември 2017

  • 263 525
  • 5 596
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 301
Подаръци не купувам, миналата година даже елха не слагах - само 1-2 играчки закачих тук-там. Иначе Новата година организирахме вече, Коледа  ще се решава в движение -  според това дали ще си идва дъщеря ми или не.

# 31
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Поздравления и стиснати палци в новата тема, за който има повод и нужда.
Започваме да мислим малко по малко за отпуски, празници, ама направо ме е страх предварително да правим планове. Искаме малка ски ваканция, ходене в Бургас, за Нова година сме в една къща около София. Обаче, този месец до ходенето в Англия съм на тръни, дали ще се ошари хлапето. Отделно от днес е с болящо гърло. Тъй, че всичко може да се провали, заради гадните болести.

# 32
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добро утро.
Днес си издействах свободен и от магазина ден и в момента обмислям дневната програма. От домакинстването няма как да избягам и между него се чудя да вмъкна ли малко учене или да го отложа и да си лентяйствам, а ученето да оставя за следващите почивни дни.

Селесте, с обръщението Лили съм свикнала, дори и тук някои предпочитат така. Шефката така започна да ме представя дори, с Лили + фамилия, та някои си мислиха, че така ми е името и започнаха да ме пишат по официални документи Лили. Но и Лиляна си харесвам, та не ми е драма как ще ме наричат.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 16 156
Рая имаш и от мен стиснати палци! Бързо всичко да се оправя при вас!

# 34
  • Germany
  • Мнения: 7 945
Добро утро Simple Smile
Не ми е празнично още. Коледна украса слагам началото на декември, като тази година може би няма да имаме елха, защото на 23ти летим за БГ. За НГ сме се разбрали с приятели за един хотел в Пазарджик, днес трябва да преведа капарото. Надявам се, че няма да слушаме цяла вечер чалга... Обикновенно и в БГ и тук, на НГ правим голямо парти у нас, но тази година ми се иска да си почина от готвене и сервиране. Подаръци ще почна да купувам лека полека от другата седмица. Децата не са решили още какво точно искат. Ще купя за татко и за децата на приятелите, с които ще сме на НГ. Мъжът ми ми е най сложен, че все компютърни неща иска, а аз нищо не разбирам... Първо обаче, ще е на големият рожденият ден. От сега само за това мисли. Едната част от партито е планирана вече, остава да доизкусурим другата.
Рая, стиснати палци!
Хубав ден на всички!

# 35
  • Мнения: 2 016
Ако беше написала "и от на магазина,"  щеше да ме изкефи  Laughing
Лиляна най-силно ти приляга. Звучи по -мощно и авторитетно и на визята ти отива. Лили е прекалено галено и  лигаво за теб, а както знам,  ти не си лигла.  Simple Smile

# 36
  • Мнения: X
Планът за днес е да се отдам на кулинария. Laughing Дошла ми е музата и ще правя няколко неща за хапване. Рядко ми се случва, та сега нямам търпение да запретна ръкави. Тъкмо утре няма да мисля за това. После някои женски процедури и накрая релакс с кафе и филм.

# 37
  • Мнения: 17 987
Рая имаш и от мен стиснати палци! Бързо всичко да се оправя при вас!

Значиии, така сте задобряли  Crazy, пускайте палците, обадиха ми се, всичко е повече от ОК, за днес де. Утре в 11 сме на лекар, та...знаете си  Wink

Ох...падна един камък  Heart Eyes

# 38
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Оф и за подаръци трябва да започвам да мисля - пет племенника, щерката и по Коледа и Нова година в зависимост с колко други деца ще празнуваме също...

# 39
  • Мнения: 9 475
Ето ме! Ида и аз в новата тема.  Laughing

Искам да кажа, че ми е студено!  Crossing Arms

# 40
  • Мнения: 22 435
Тази година мисля да не купувам подаръци за приятелски деца. Писна ми, едно е финансовата страна, другото е, че децата вече са големи и с играчки не играят и всяка година си изсмуквам от пръстите какво да купя.

Стане ли студено, никъде не ми се ходи, нямам планове за почивки. Ще съм отпуска от Коледа та до 3ти януари, но почти сигурно ще сме си в града.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Добрутро и от мен.  Рано ми е за празници. Всяка година намалям украсата , децата вече не и се радват толкова ,  големи са . В началото имахме 2 елхи , клонки по 2 метра , отделно гирлянди . Тази година не знам изобщо дали да вадя елха . Ноември ми е най-тегавия месец . Хем няма големи  празници  , хем времето нито е топло нито е студено .

# 42
  • Мнения: X
Смятам, че на форумът му е нужно не само бутонче с палец нагоре, но и бутонче с палец надолу.

Също смятам, ще модерирането на на алтернативни, паранормални и подобни ку-ку подфоруми е нужно да е постоянно, не само по сигнал. Невероятно количество глупост и откровени вредности се изливат там.

# 43
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Добро утро и от мен .
Благодаря на Лилс за новата тема .

Титина , поздравления за новото училище на Калин , пожелавам му да се чувства щастлив докато е там и да постига всичко , което желае .

Аз съм готова за Коледа -украса си имам , дърво си отсичаме декември , подаръци съм закупувала от лятото . Исках да си дойда в Бг но май няма да ми се получи .

Харесвам Ноември - празнувам РД и на моя ден в Бг винаги е било слънчево и хубаво за сезона времето .

На всички желая приятен ден !

# 44
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Мари, КГБ е много стабилна група. Софийските баби се събираме най-малко веднъж в месеца, а понякога, когато дойде баба от провинцията или от чужбина, правим и среща в нейна чест. Когато някоя има нужда от среща, свири сбор и се събираме извънредно. Два-три пъти в годината ходим на екскурзии - еднодневни, двудневни, тридневни - както дойде.Отделно лятото си готуваме по вилите. Имаме и такива, които не са баби, просто харесват групата. Понеже едната ни баба е студентка, вече има и мераклийски сред студентките за участие при нас. (Когато й дали уверение, че е студентка и й казали, че има право на студентска карта за ГТ, тя казала, че ще си помисли кое й е по-изгодно - студентската или пенсионерската карта да ползва. Joy Joy)

Титинка, имаш от мен стъклени играчки за елха - десетина мога да ти дам. Само кажи как да ги транспортираме.
Браво на детето Калин, Монтесори е програма, френдли към детето, радвам се за него. Hug

Общи условия

Активация на акаунт