Искам да кажа ... (140) през ноември 2017

  • 263 559
  • 5 596
  •   1
Отговори
# 3 375
  • Някъде там
  • Мнения: 16 082
Браво на Григор.Успех и утре!
Лека нощ!

# 3 376
  • Мнения: 5 974
Мдааа,Блек, наше лошо няма  Mr. Green
Лека!

# 3 377
  • Мнения: 979
Браво, малко мека китка, но нали е нашо, браво.

# 3 378
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Защото видя, че има почитатели тук, затова ли се опитваш да скандализираш, дора? Педалчета, меки китки. Разбрахме, че не гледаш, няма нужда да обиждаш при положение, че някои тук го харесват.

# 3 379
  • Мнения: 10 530
Браво, малко мека китка, но нали е нашо, браво.

Хайде стига си обиждала, ако обичаш. Достатъчно хейт има във фейса, опитай там Twisted Evil

# 3 380
  • Мнения: 979
Защото видя, че има почитатели тук, затова ли се опитваш да скандализираш, дора? Педалчета, меки китки. Разбрахме, че не гледаш, няма нужда да обиждаш при положение, че някои тук го харесват.
Случайно стана, не очаквах, че някой го харесва, не се спичай. В общи линии писах за зеления чай, че е диуретик, ако някой не знае.

# 3 381
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не, не беше случайно. Лъжеш грозно. От две страници се говори за това, за мача и в два поста да се объркаш.

# 3 382
  • Мнения: 979
Не, не беше случайно. Лъжеш грозно. От две страници се говори за това, за мача и в два поста да се объркаш.
Не съм чела двете страници. Гледам зомбитата и лигльото Пит на Нова. Случайно стана. Ма лява китка си е Гришо, няма какво да се лъжем, или да почвам да пея на опаки newsm78

# 3 383
  • Мнения: X
Дора май обърка темата за ББ с тази? Там тия плювни по-вървят.

На мен хич не ми дреме хомо или хетеро е Гришо. Играе извънземно, това гледам.

# 3 384
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 694
Браво на Григор. Аз също не харесвам тениса, но не мога да не призная таланта на Гришо и много се радвам за него и като българка също. А и е много чаровно момче.

Давиз, ще пробвам да дам някои предложения, зависи за колко кг. искаш да е. Аз лично, бих си купила първата посочена /малко надвишава посочената от теб сума/, защото има самопочистване на кондензатора и спестява, досадното чистене на долния филтър. На 24.11  е Черен петък и вероятно ще има значителни намаления.



Скрит текст:

Хубава неделя момичета!

Последна редакция: нд, 19 ное 2017, 07:48 от Бобулина

# 3 385
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 037
Добро утро, мацки!
Пак се събудих рано, но не съм толкова недоспала като вчера.
Днес плановете са виждане с приятели.
Преди това математика и плуване.
Направих чудни кюфтета по Янтра, всички ги одобриха 😁.
Днес ще сложа месо в гювеча да се готви.
Хубав почивен ден от мен 🤗

# 3 386
  • Мнения: 3 653
Ставама сутринта и първото нещо, което виждам е че Григор е спечелил. МНого съм щастлива, страхотен е. Аз като седна да го гледам и пада и затова не гледам следя резултатите онлайн.
Акаша същата съм като теб, от най-малкото нещо правя ужасен филм в главата си. Отивам на лекар, казвам си притесненията и лекарката ми налее малко акъл в главата и взема че се успокоя.
Давиз аз си купих Беко, много съм доволна, струваше 1000 лева от технополис., скоро се надявам да сменя и пералнята, че тази в момента е ужасно шумна, дрънчат някакви лагери и от време на време къса дрехи. Пак ще си взема Беко, станах им фен.

# 3 387
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 694
Веси, то и аз съм с Беко от 4 години и съм много доволна, но предложенията ми се ръководеха от посочената сума. Синът ми има АЕГ  за под 1000 лв. и също е доволен и е значително по-тихо от моето Беко. Та си мисля, че по-скъпия клас, са по-тихички.  Ако трябваше сега да избирам, бих избрала първия Сименс, които съм посочила или ЛГ, но те са по-скъпи.
Ето това много ми харесва:

# 3 388
  • Пловдив
  • Мнения: 23 713
За сушилнята, знаете аз съм опитен експлоататор, препоръчвам да е с един кг повече капацитет от капацитета на наличната пералня. И да е възможно най-висок клас енергоспестяване. Сушилня клас В - тва е голяма ламя, ГОЛЯМА. А с плюсчета се взима.

Вижте, аз съм добра готвачка, ама не нещо гурме, а на обикновена домашна кухня в гоОоООолеми количества. Да е вкусно, да се яде, да става сравнително лесно.

# 3 389
  • Мнения: 1 684
Добро утро!
И аз съм от тези, които не гледат тенис, но се старая да знам крайния резултат, не върви колеги и приятели да ми казват „Браво на вашето момче“, а аз изобщо да нямам идея за какво иде реч. А и си е добра реклама за България.
Бърди, успяхте ли да сбутате малко празник или останахте на палачинки с твоя мъж? Да сте здрави, щастливи и да се радвате един на друг поне още сто години! Аз, откак забравих първата годишнина, се мъча всячески да си спомням поне навреме, че...голям смях беше. Два дни поред ММ ме убеждава да ме заведял на някакъв си известен ресторант, а аз в шах – ама защо, то и без друго ти готвиш по-добре, ох, ами трафика, а и тъкмо съм почнала диета...просветна ми няколко часа преди събитието, та отидохме, но голям срам и досега като се сетя.
Ние не сме само българи вкъщи и пак се говори на български доста често, дори последно април си бяхме в България и познати, които не са виждали децата отдавна, ги похвалиха колко добре говорят български. Аз не мисля, че чак добре, по-скоро сносно, ама може и да са ми високи изискванията, знам ли. Само най-малката не говори български все още (няколко думи), но пък разбира и все си мисля, че и тя ще проговори.
Бенка, доста видоизменена, преди година махах, направо казах „махайте чудото, после ми обяснявайте какво е“...е, оказа се безобидно.  До преди седмица имах поне седем различни оплаквания от здравословен вид, като се оказа, че трябва да оперират малката и като я видях в реанимация, всичко ми мина, но...не препоръчвам метода на никого. Ето, вече шести ден, само наблюдавам детето и не мога да се сетя какво ме е наболявало и притеснявало...На всички бързо и успешно разрешение на здравословните проблеми!
Много обичам Коледа, много! И като дете я обичах, и сега ми е любим празник. Много ми липсва студа и снега по коледно време, но...като чета Контесата и ми иде да тръгна пеш за Канада. Миналата година водих дребната в хотел наблизо да посреща Дядо Коледа, ето ви илюстрация как се появи:

Общи условия

Активация на акаунт