Искам да кажа ... (140) през ноември 2017

  • 263 517
  • 5 596
  •   1
Отговори
# 3 555
  • София
  • Мнения: 18 679
Айде бе, верно ли? Иииии, верно! Честит първи сняг!

# 3 556
  • Бургас
  • Мнения: 16 140
Честито на Гришо и на България!
Коте,къде тоз сняг...бббррррр,аз нещЪ 😆

# 3 557
  • Мнения: 4 785
Лелееее как се изкефих, че вали, дано утре продължи и да трупа! Мислех да отида да си погаля ските, но няма само да се дразня... Ще украсявам!

# 3 558
  • Мнения: 10 503
У София, Карзз Laughing Ми то и аз не ща, ама не ме пита Tired. Само като си помисля придвижването, паркирането и ми призлява. Не ми се бори със снега, толкова рано ми се струва, въпреки че като бях дете, първия сняг падаше на мама за рождения ден, а тя е в началото на месеца, т.е. време си му е вече.
Басирам се, че от Столична Община ще са изненадани отново  Laughing

Мър, какво украсяваш, елхата ли?

# 3 559
  • Мнения: 2 254
Ехаа честит първи сняг! Така ми се иска да видя скоро бяла зимна приказка, тук до сега зимата не се е задържал повече от час, дано като се приберем има сняг в България Simple Smile

# 3 560
  • Мнения: 4 785
Коте, да, ама само музата ми дойде няма да украсявам в 12 вечерта. Не че не съм ходила за играчки в 3 сутринта в Метро Joy

# 3 561
  • Мнения: 10 503
Коте, да, ама само музата ми дойде няма да украсявам в 12 вечерта. Не че не съм ходила за играчки в 3 сутринта в Метро Joy

Ама то е защото искаш на спокойствие да си избереш, предполагам Laughing
Ох, тоя моя мъж ми е смешен. Само наднича и гледа колко е наваляло. Вълнува се като малко дете, пък е и доволен, че е сменил гумите вчера Mr. Green

# 3 562
  • София
  • Мнения: 11 708
Хайде честит Ви първи сняг!У наше село се сипе тихо и кротко на парцали.Колите са покрити с 1-2 пръста сняг,улиците още не.Но надали ще се задържи дълго снежецът,макар да предвиждаха неделя срещу понеделник да вали.От сряда нататък го дават 11 градуса.
Белинда сега се сетих,че още в първи клас учителката от занималнята ме посъветва деликатно да се консултирам с логопед,понеже вместо Жаба беше написал Заба при диктовка и на нея това и беше направило впечатление.Това в края на първи срок.Целият втори срок,около три месеца ходи на логопед и проблемът беше решен.
Ако прецениш направи консултация със специалист.Сега вече има логопеди и по училищата. Peace

# 3 563
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Айде, пуснете една снимка със снега. Аз мога да се реванширам със слънчев ден Wink. За тази седмица са ни обещали едни 23 градуса, ама да видим.

Мър я чакам да украси и да покаже какво е направила. Нейните елхи винаги са ми харесвали.

# 3 564
  • Мнения: X
Днес пак спане... в 10,36 се събудих. ММ беше станал преди мен и направил кафето, децата откараха до 11,30 някъде.  Shocked След това- скандал, че младото поколение ме предизвика, после- пазар и обяд навън. Хапнахме добре, особено някои от нас... Хора, синът ни изяде за обяд половин пиле, една телешка и една свинска пържола.  Shocked Като се прибрахме- 3 банана, 5 мандарини, 2 бонбона Лидл, за вечеря- 2 пилешки бутчета, половин багета. На 8 е. Явно е в някаква брутална фаза на растеж, но на мен буквално ми се плаши окото. Както се казва- на кръвчица да му стане, но отсега се чудя как ще го изхранваме след 4- 5 години. 
Гладя само при крайна необходимост. Нямам нерви, нито пък желание... Предпочитам да си платя за този вид услуга, отколкото да си скапвам деня над гладачната дъска.  ooooh!
Готови сме с покупките за коледната украса, сега остава и да я приведем в реалност. Тази година ще сме в сребристо- синьо. Още ми е рано на мен лично, но в същото време усещам нетърпение и най- вероятно следващия уикенд ще сме във вихъра си.
Честит ви първи сняг!!!

# 3 565
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Тили , сериозно количество 😳
Честит първи сняг на всички , които го имат . 😘

# 3 566
  • Мнения: X
Тили , сериозно количество 😳

Накрая , докато ММ си дояждаше десерта, синът ни изтърси: "С кеф бих си хапнал още малко месо, но ми прибраха чинията".  Shocked Бяха останали буквално - 2 или 3 парчета месо от нарязаното от мен и бях сугирна, не просто, че се е наял, но е И преял. Да бе, да... Добре поне, че яде и доста плодове; зеленчуци, салати- рядко, въпреки че трайно присъстват в менюто и респективно на трапезата ни. А, да, забравих- и около 5- 6 парчета пъпеш хапна детето.  Crazy


Забравих- ако сте фенове на Агата Кристи и сте чели повечето й произведения- НЕ ходете на "Убийство в О. Е.", няма да ви хареса. За пореден път изпаднах в потрес как при такъв екип и каст една продукция бива да бъде прецакана така безпардонно... Освен ако не приемате за нормално войници от сръбската армия през 1935 година да са цветнокож и коренен жител на Арабския полуостров  Shocked и други подобни, "дребни" чепухи. На децата им хареса, на ММ- горе- долу, на мен- никак. Средна оценка 4 от 10. Но си набелязахме други филми, които  предстоят и така като гледам- уикендите няма да се маем много- много какво да подхванем.

Последна редакция: пн, 20 ное 2017, 00:53 от Анонимен

# 3 567
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 026
Добро утро!

Да ви кажа снега навън направо ми стопли душата.
Верно, че е мокър, но ми е празнично 😊.
Чакам с нетърпение децата да се събудят и заедно да се радваме.
Радвам се много за Григор.
Вчера, свърших всичко, но през целия ден, в смисъл направя нещо, полягвам, после пак нещо и пак в леглото 😁.
Но пък всичко е на 6 и аз съм мързелувала.
Иииии, да се поФаля 😊. Вчера за първи път ми се получи телешкото. Стана фантазия 😉.
Точно предния ден обяснявах , че теле взимам за първи и последен път, но съм на път да преосмисля това.
Вече съм уверена в себе си, относно нашето теленце. Кой знае какви дърти крави съм взимала 😁.
Лелее, колко много писах и споделих!
Белинда, и аз често си мисля такива неща за малчо, такива писаници чета понякога, че свят ми се завива. С много обяснения стават нещата. Вчера например три пъти написа наЙстина. 😂.
Друго и да съм искала да кажа вече забравих.

Хубав ден и успешна седмица, мацки!

# 3 568
  • Мнения: 14 303
Добро утро!

Много съм горда с Гришо, много!

При нас сняг не вали, но щях да си изпочупя краката, като ви прочетох, да ходя да надничам Grinning

Коте, да, ама само музата ми дойде няма да украсявам в 12 вечерта. Не че не съм ходила за играчки в 3 сутринта в Метро Joy

Grinning Grinning Grinning Grinning

Чета си ви тихо и кротко и си пия кафето. Тук вали не знам кой ден по ред и ще трябва да си обуя червените гумени ботушки Grinning Поне ще им тръгне седмицата на смях на колегите. Но мисля да си взема и ботите и да се преобуя в офиса, защото сигурно ще ми е студено. Ще ми се и тук да завали сняг, обичам Heart Днес официално започвам с коледното радио, преди си го слушах тайно, като я няма колежката (защото беше октомври и на вън 20 градуса Grinning)

Хубава седмица ви пожелавам!

# 3 569
  • Мнения: 1 681
Добро утро!

Браво на Григор и честито на печелившите с първия сняг, аз отивам да си заровя главата в пясъка и да завиждам!

Усмихната седмица на всички:hugs:

Общи условия

Активация на акаунт