Искам да кажа ... (140) през ноември 2017

  • 263 524
  • 5 596
  •   1
Отговори
# 3 585
  • Germany
  • Мнения: 7 945
Добро утро Simple Smile
Обичам снега, но не искам да вали тук за сега, защото както споделих още не съм си записала час за смяна на гумите. Закарах малкото на училище, пия кафе и след малко подхващам банята. След ремонта всички плочки са в ситен бял прашец... На обяд сме на среща с учителката на малкият. Като цяло не очаквам изненади, но ми е леко напрегнато. Големият има днес и утре класни и беше толкова изнервен сутринта. Стиснете му палци да се справи добре.
Съни, дано ти се размине разболяването!
Чакам хубави  новини от Акаша!
Спокойна седмица на всички!

# 3 586
  • София
  • Мнения: 18 679
Козуначко е хремав и не сме спали цяла нощ, като смляна в кафемелачка се чувствам😳
Аууу, Тили, синът ти е изял за един ден менюто на Дженини за един месец😂

# 3 587
  • София
  • Мнения: 1 590
Добро утро!

В тъмни доби го изритах ММ да търчи до Лидл за прахосмукачка и ваничка за почистване на бижута, мерси на Лиляна Hug за инфото.
Успял е да се класира и е взел и двете, дано си струва...

# 3 588
  • Мнения: 22 435
Видях че за гладене сте говорили.
Не гладя, освен разбира се дрехи, които го изискват непосредствено преди обличане (ризи, панталон, рокля).
Имахме една съседка, която караше дъщеря си да глади включително бельото...горкото дете стоеше по 3-4часа над дъската всеки ден.

# 3 589
  • Мнения: 15 032
Мен не толкова разболяването ме мъчи, колкото недоспиването. Детето ни събуди в 3.30 с чудна кашлица, предните дни пък ни будеше с други неща и вече ми идва в повече, а и съм пред цикъл, та съм крива не целия свят. Обаче си поръчах гривна, а днес ще ми дойдат кремчета за лице и шампоани. В обедната почивка съм на процедура при козметичката да се направя красива, та дано ми мине и да не го отнесат околните Simple Smile

# 3 590
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
При нас пък вали гаден дъжд. Искам сняг!

# 3 591
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Добро утро! Успешна седмица!

Добре дошла на Новинка Hug

Акаша, дано се успокоиш след прегледа!

Хър, не знам само за Бургаско ли търсиш бара, но ние ползваме тази в Златна Панега (има сайт даже)

И у нас беше голяма радост за снега снощи, ама е меко и ще се стопи бързо.
Иначе супер разходка си спретнахме през почивните дни. Само в петък вечерта беше много тегаво и гадно пътуването, ама... Не ни уплаши огромното количество кал и преваляването от време на време Simple Smile

Не обичам да гладя и го правя само, когато се налага.

Детето гледа Гришо, ние само прескачахме от време на време каналите (нещо ни беше хванало суеверието Crazy)


# 3 592
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Добро утро.
Снощи се насладих на победата на Григор в приятна компания, а след това имах и близка среща с първия сняг, че се прибирахме от гости по нощите.
Belinda, съчувствам ти-хремаво кърмаче е нешо кошмарно.  Дано бързо се справите.
Имах и нещо по-съществено да казвам, но забравих... като си допия кафето дано ми просветне.
Хубав понеделник и успешна нова седмица на всички!

# 3 593
  • София
  • Мнения: 18 679
Ели, и аз така Joy Досега един мач нямам, изгледан от край до край, дето да го е спечелил. Та вчера само хвърлях по едно око и в решителни моменти излизах от стаята Joy

Ох, пия кафе и направо венозно ми се влива сякаш енергия. Събудих се като пребито куче, но с кафенцето е друга работа...

# 3 594
  • Мнения: 39 364
Стискам палци на Монин син.
Ще чакам и аз вести от Акаша!
Съни, Белинда......и това ще мине!

# 3 595
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Елит , благодаря ти . Веднага ще разгледам 😘

# 3 596
  • Germany
  • Мнения: 7 945
Белинда, и аз ти съчувствам много. Хремаво бебе е най големият ми кошмар. Бързо да се оправя Козуначето!
Съни, на теб пожелавам да сте здрави всички вкъщи и да се наспиш!

# 3 597
  • София
  • Мнения: 11 710
Добро утро и успешна нова седмица! bouquet
Тук снегът,както падна,така се и топи.Май наистина няма дълго да му се радваме.
Козуначко да се оправя,че и майка му да се наспи.
Акаша пиши после дали си ходила на лекар.
Мони след като ти е минала мисълта за чистене на баня,значи си по-добре.
Съни стягай се и не допускай бацилите да те победят!
Замислила съм се,че не знам какви коледни подаръци да купя за децата ми.А има още около 5 семици до Коледа.Всяка година се заричам,че по-рано ще бъда готова с подаръците и всяка година това не се случва.

# 3 598
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Гришо ! Гришо ! Гришо! Гришо! Гришо! Гришо!  
Добрутро и от мен . Иначе скука , работа , пране , готвене. А, и научих щерката да играе бридж-белот.

# 3 599
  • Мнения: 1 078
Добро утро, добър ден и от мен!
Пих кафенце и през първият от трите ми дни отпуска си разсъждавам - защо допускам да си мисля, че в определени ситуации светът ще свърши без мен /образно казано, разбира се/?
Имате ли го това усещане, как ви се отразява?
Иначе - честит първи софийски сняг, даже и слънчицето му се радва в момента!

Общи условия

Активация на акаунт