Yves Rocher ???

  • 5 927
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 352
Сладурката, извинявай че пиша в твоята теа - но исках да попитам случайно някоя мама да е ползвала козметичния салон на същата фирма в София, ако "да" споделете мнения, моля.   bouquet

# 16
  • Мнения: 14 490
Сладурката, извинявай че пиша в твоята теа - но исках да попитам случайно някоя мама да е ползвала козметичния салон на същата фирма в София, ако "да" споделете мнения, моля.   bouquet

няма проблем - нали темата си е за ив роше Grinning

# 17
  • Мнения: 1 063
Не съм особено впечатлена от Yves Rocher. И по конкретно - хидратиращият флуид с 24  часово действие Bio Specific SPF 15 и също сухо ароматно масло със златисти искри. Но имам тяхна зелена спирала, която много добре ми пасна. Иначе моя приятелка още щом пристигне в БГ и веднага си запазва час в салона им на Витошка.

Последна редакция: пн, 15 май 2006, 15:07 от Иванджелин

# 18
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Не се притеснявай за дали са стари продуктите на Yves Rocher в  Bonjour. Не са. Зареждат малки количества и редовно.
Аз изпозлвам зелената серия за първи бръчки от повече от 6 месеца и съм невероятно доволна.
Мисля, че няма да се разочароваш и ти.
Късмет   bouquet

# 19
  • Мнения: 14 490
Не се притеснявай за дали са стари продуктите на Yves Rocher в  Bonjour. Не са. Зареждат малки количества и редовно.
Аз изпозлвам зелената серия за първи бръчки от повече от 6 месеца и съм невероятно доволна.
Мисля, че няма да се разочароваш и ти.
Късмет   bouquet

и аз за нещо такова мислех - какво включва тази серия и на какви цени

# 20
  • Мнения: 7 837
Като цяло съм доволна от тях.

Антицелулитният им крем, за мен е най-добрия, който съм ползвала до сега

Отделно ползвам Pro-retinol серията им


# 21
  • Мнения: 258
Сладурката, извинявай че пиша в твоята теа - но исках да попитам случайно някоя мама да е ползвала козметичния салон на същата фирма в София, ако "да" споделете мнения, моля.   bouquet
аз вече ходя там от година и повечко и съм много доволна Hug
ходила на почистване на лице,всеки месец съм на кола маска и досега не съм останала недоволна. Wink

# 22
  • Мнения: 1 393







Това са продуктите на Ив Роше, които ползвам регулярно. От зелената серия тоалетното мляко и тонер, дневния и нощен крем, душ гела от снимката и двата продукта за слънце- оранжевият е за предпазване (но за съжаление не е с мн. висок фактор), а синият за след плаж за успокояване на кожата (на тези двата им обожавам миризмата от почти 15 год.)

Иначе декоративната им козметика и шампоаните според мен нищо не струват.

# 23
  • Мнения: 4 629
 Аз съм доволна от серията Pro-retinol. Последния крем, който си купих също е много добър:

http://www.yvesrocherusa.com/control/product/~category_id=1009/~ … ~product_id=F2009

# 24
  • Мнения: 217
Ами какво да ти кажа.Познавам по4ти вси4ки продукти.Тук магазините им са постоянно пълни.Те французите си умират за натуралното .Но аз специално не видях някакви супер резултати.Вярно приемливи цени,за душ геловете да,но за кремовете за лице, newsm78Освен хидратиращи ,тонизиращи,друго действие не мисля 4е имат.Пък и наскоро даваха едно предаване 4е не били 4Ак толкова ,,близки до природата,,някой крем4Ета бъкат от вредни съставки ooooh!Абе то не знае 4оВек ве4е на какво да има вяра Praynig

# 25
  • Мнения: 436
Ползвам някои техни продукти. Това от което съм доволна е на първо място автобронзиращия лосион, разкошен е с блестящи частици, които се запазват доста дълго време  
Доволна съм също от крема за бюст с жен шен.
Крем за лице овлажняващ с пудрен ефект.  Ползвам го лятото, матира чудесно. Така избягвам всекидневното товарене на кожата с ФДТ и пудра. Кремовете им за лице са общо взето леки и приятни за непретенциозна кожа. Съдържат доста растителни компоненти и се усеща веднага, кожата става мека и нежна.

От декоративната козметика останах  изненадана от дуото спирала с течни сенки на серията Couleurs Nature
Спиралата дава страхотен обем, не слепва, с едно нанасяне миглите стават супер. Много е лека не се усеща че има спирала и не ми натежават очите. Взех си тези два цвята има още и в зелено.
Ползвам основата за устни на Yria  С оризови екстракти е и подхранва и заглажда добре устните.
И последния ми фаворит е матиращия стик за устни  Също заглажда добре и е траен, не ми изсушава устните.
Както казах лека козметика е и приятна.

# 26
  • Мнения: 3 267
Ползвала съм кремчето с лайка и съм доволна. Иначе харесват някои от тоалетните им води, но не са трайни.

# 27
  • Мнения: 258
Ползвам някои техни продукти. Това от което съм доволна е на първо място автобронзиращия лосион, разкошен е с блестящи частици, които се запазват доста дълго време
автобронзиращия лосион го няма в Бг  нали? Cry

Последна редакция: ср, 17 май 2006, 09:17 от kopche

# 28
  • Мнения: 2 039
Много харесвам един гел за измиване на лице(син),който става и за очите и е нежен към кожата.Освен това наскоро ми подариха една серия за тяло с аромат на праскови(душ-гел,лосион и спрей) и е страхотна(ама е от Германия,а аз трърдо вярвам в разликата в качеството на една и съща марка в БГ и чужбина yes)

# 29
  • Мнения: 2 529
Сладурката, извинявай че пиша в твоята теа - но исках да попитам случайно някоя мама да е ползвала козметичния салон на същата фирма в София, ако "да" споделете мнения, моля.   bouquet
аз вече ходя там от година и повечко и съм много доволна Hug
ходила на почистване на лице,всеки месец съм на кола маска и досега не съм останала недоволна. Wink

Ходила съм само да ме гримират - много добре са ме правили  bowuu Правят дневен и вечерен грим и не е скъпо.

Общи условия

Активация на акаунт