WIZZ AIR - 28

  • 83 401
  • 763
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 361
Зависи за колко дни си планирал да стоиш.Аз като се замисля повече плащам 200-300 евро,щото все по такова време летим.Сега,обаче съм взела за едно никакво време,през февруари и за два билета,двупосочни,цената е 49 евро.За няколко дни през пролетната ваканция,колко му е да избягаме от тоя дъжд и вятър
Веднъж пътувах с Райн,може и случайно да е било,но нямаше прозорци и с този ужасен жълт цвят,едва изтраях два часа и половина.Няма да повторя с тях повече!

# 691
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро!

Моля за помощ. Членството ми в Уиз изтича на 19.01. Мога ли и на самия 19-ти да се възползвам от него или трябва да купя билетите до 18-ти включително?


# 692
  • Мнения: 464
Добро утро!

Моля за помощ. Членството ми в Уиз изтича на 19.01. Мога ли и на самия 19-ти да се възползвам от него или трябва да купя билетите до 18-ти включително?




Вижте си в пощата кога сте платили членството, така най-сигурно ще се разбере до кога е валидно. Ако е на 20.01.2017г. значи на 19.01.2018г. може да купите билети с него.

# 693
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро!

Моля за помощ. Членството ми в Уиз изтича на 19.01. Мога ли и на самия 19-ти да се възползвам от него или трябва да купя билетите до 18-ти включително?




Вижте си в пощата кога сте платили членството, така най-сигурно ще се разбере до кога е валидно. Ако е на 20.01.2017г. значи на 19.01.2018г. може да купите билети с него.

В профила ми изписва: Членството ви изтича на 19.01.

# 694
  • Мнения: 464
Добро утро!

Моля за помощ. Членството ми в Уиз изтича на 19.01. Мога ли и на самия 19-ти да се възползвам от него или трябва да купя билетите до 18-ти включително?




Вижте си в пощата кога сте платили членството, така най-сигурно ще се разбере до кога е валидно. Ако е на 20.01.2017г. значи на 19.01.2018г. може да купите билети с него.

В профила ми изписва: Членството ви изтича на 19.01.


в пощата! където сте получили информация при първото купуване на билет с членството.

П.П. за съжаление от този компютър аз не отварям сайта на wizzair, та не мога да кажа, но всеки друг с членство би могъл да сравни по датите в своя профил и пощата си.

Писах в лично съобщение по-подробно.

Последна редакция: ср, 17 яну 2018, 08:47 от Zaharinka

# 695
  • Мнения: 4
Здравейте, може ли някой да сподели опит за превоз на ски екипировка с Wizz. Ще летим 2 възрастни и дете, като идеята ми е, че мога да събера ските ни в един сак за сноуборд без проблем. Съответно ми се ще да си спестя такса за 3 ски чифта, но не знам дали ще се получи да заплатя една такса или макс 2 и да опаковам ските в 1 съотв. 2 ски сака. На сайта няма никакви др изиискавания освен ските да са опаковани, т.е. Кг, БР и т.н.

# 696
  • София
  • Мнения: 157
Здравейте
Ще пътувам с уиз еър от София до Варна.
Мога ли да нося освен дамската си чанта и плик с обувки?!
Дали ще направят проблем?!

# 697
  • Мнения: 4 808
Здравейте
Ще пътувам с уиз еър от София до Варна.
Мога ли да нося освен дамската си чанта и плик с обувки?!
Дали ще направят проблем?!
С Уиз имате право само на 1 бр. багаж, аз като пътувах с тях, дамската чанта я прибирах предварително в куфара или раницата.

# 698
  • Мнения: 50
Здравейте,
Някой ползвал ли„Поръчка на совалка ” в приложението на Wizz Air ?
Трябва да стигна от Нюрнберг до Фюрт , но полета пристига доста късно около 22.00-23.00 часа .
Чудех се какви са ми възможностите за превоз ?
Някой пътувал ли е ?

# 699
  • Мнения: 2 049
Здравейте,
Някой ползвал ли„Поръчка на совалка ” в приложението на Wizz Air ?
Трябва да стигна от Нюрнберг до Фюрт , но полета пристига доста късно около 22.00-23.00 часа .
Чудех се какви са ми възможностите за превоз ?
Някой пътувал ли е ?
В google излизат две опции - хващате бус 33 и след 23 спирки сте на централна гара Фюрт (директен) или хващате U2 и после се прикачвате на U1.

# 700
  • София
  • Мнения: 3 449
Здравейте, приятел купи билети за всички наскоро, но забелязвам, че в резервацията фигурира само едната ми фамилия, а аз съм с двойна фамилия по лична карта. Още не е започнало чекирането и нямам борд на карта. Въпросът ми Е, мога ли при онлайн чекирането да си напиша цялата фамилия както е по лична карта или трябва да съвпада с името на резервацията? Ако има проблем, какво да правя?

# 701
  • Мнения: 86
Здравейте, приятел купи билети за всички наскоро, но забелязвам, че в резервацията фигурира само едната ми фамилия, а аз съм с двойна фамилия по лична карта. Още не е започнало чекирането и нямам борд на карта. Въпросът ми Е, мога ли при онлайн чекирането да си напиша цялата фамилия както е по лична карта или трябва да съвпада с името на резервацията? Ако има проблем, какво да правя?

Или звъниш на скъпия телефон за 5мин-6лв. ще ти я оправят безплатно предполагам.
Или пишеш имейл и чакаш до 7 дена - безплатна трябва да е промяната също.
Няма начин да се променя името точно по време на чекирането.Имам и един софийски номер, от който ми звъняха ама не знам дали отговарят на него. Единствено Украинския им телефон е със супер ниска цена за разговори...

# 702
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
Здравейте, приятел купи билети за всички наскоро, но забелязвам, че в резервацията фигурира само едната ми фамилия, а аз съм с двойна фамилия по лична карта. Още не е започнало чекирането и нямам борд на карта. Въпросът ми Е, мога ли при онлайн чекирането да си напиша цялата фамилия както е по лична карта или трябва да съвпада с името на резервацията? Ако има проблем, какво да правя?
Една фамилия е напълно достатъчна, не е необходимо нищо да поправяш

# 703
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Здравейте!
Днес преведох по банков път сумата за двупосочен билет. За първи път го правя и съм сбъркала- в сайта ми излезе банковата сметка на компанията и аз пуснах парите през телефона, но бързах и не изчетох всичко. Едва тогава си отворих пощата и видях, че са ми изпратили номер за потвърждение, без който резервацията не може да бъде осъществена.
Обадих се в банката за да се опитам да спра транфера, но не мога- парите са заминали веднага. Опитах се да се обадя на телефоните за връзка в сайта, но и това не мога, защото съм в Австрия... Какво следва сега, ще ми изпратят ли парите обратно? Мога ли отново да платя, вече с въпросния код?
Благодаря.

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 4 733
Няма ли къде да им пишеш, мейл, чат ...? С имената ти и с банковата референция, биха могли да го оправят, ако имат желание.

Общи условия

Активация на акаунт